Teraz jest 28 wrz 2024, 18:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
Koszt przeprowadzenia nowych wyborów wynosi około 300 mln zł, za taką kasę można spoko postawić porządny stadion.

Ojro 2012 coraz dalej...

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
najważniejsze żeby nowy rząd zostawił tą żałosną afere korupcyjną i wziął się za EURO 2012

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
i jeszcze jedno wie ktos moze ile beda kosztowaly podatnikow nowe wybory? i odprawy obecnych poslow,ktorzy za 2mies znow beda w sejmie na tych samych stanowiskach? teraz przeprowadzmy symulacje ,,sejm 2007 ostateczne starcie,,

na naszej scenie piastuja tylko trzy liczace sie ugrupowania

PO
PIS
SLD

pozbylismy sie neonazistow z LPR i zboczencow seksualnych z Samoobrony (oglada ktos w tvn ,,Teraz my,, z leperem :) ) PIS po cichu przejal narodowo konserwatywny elektorat z LPR bardzo zwiazany z Radiem Maryja wiec nie bylo to szczegolnie trudne zadanie nastepnie kolej na roznego rodzaju zuli z wsi pijacych tanie wina z samego switu pod spozywczakiem wczesniej twardy elektorat Samoobrony gdy jeszcze dodamy do tego cieple relecje na lini Kaczynski-Rydzyk to dobre ponad 2mln glosow nie potrafiacych samodzielnie myslec starych ludzi gotowych postawic krzyzyk przy odpowiednim nazwisku po wczesniejszym oredziu rydzyka na antenie zreszta nie trzeba nikomu wyjasniac potegi rozglosni z Torunia i jej sily przebicia najlepiej o tym swiadczy zwyciestwo pisu w poprzednich wyborach i wcale bym sie nie zdziwil gdyby taki scenariusz sie powtorzyl a wszystko na to wskazuje moze to i lepiej rzeczywiscie?? to teraz przyjmijmy,ze to pis wygral i znow bedzie musial odtworzyc koalicje tylko z kim????? z SLD odpada przedzej ja bym zostal ksiedzem niz bylaby taka kolacja moze by sprobowali zawrzec koalicje z PO tak jak wczesniej ja zawierali :D ale jak widac historia sie powtarza wiec bardziej prawdopodne byloby zawrcie wedlug mnie rzadu PIS-SLD niz POPIS :) w sejmie zostanie jeszcze wpradopodobniej PSL ale to wciaz za malo poslow aby moc sprawowac rzad wiekszosciowy :)

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
to, że sejm został znów rozwiązany świadczy o nieudacznictwu i bezradności rządu. Nie powinniśmy się cieszyć tylko płakać, bo jeszcze nigdy Polską nie rządziły takie debile (wiem że obrażam w ten sposób
posłów, ale chyba też wy macie takie zdanie)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
Ceglak napisał(a):
jeszcze nigdy Polską nie rządziły takie debile (wiem że obrażam w ten sposób
posłów, ale chyba też wy macie takie zdanie)

oj rządziły :).
Np. czerwoni tak niedawno :)


maniu napisał(a):
dodamy do tego cieple relecje na lini Kaczynski-Rydzyk to dobre ponad 2mln glosow nie potrafiacych samodzielnie myslec starych ludzi gotowych postawic krzyzyk przy odpowiednim nazwisku po wczesniejszym oredziu rydzyka

Nie sądzę, że aż tyle ludzi słucha tego radia. Zresztą z tego co się orientuję oni bardziej są skłonni głosować na skrajne prawicowe partie typu LPR czy Prawica RP. Znam baaaaaaardzo dużo ludzi, którzy prawdopodobnie zagłosują na PiS a prawdopodobnie nigdy nie słuchali radia Maryja.
Najgorsze jest to, że wybory niewiele zmienią. Wygra PO/PiS i nie wierze, że uda się im stworzyć wspólny rząd. Nie wierzę też, że PO dogada się z komunistami. Chociaż jak PiS upadł tak nisko i układał się z Lepperem to już nic naprawdę mnie nie zaskoczy :).

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Mnie sie wydaje, ze rozklad sil w parlamencie bedzie podobny : dwie najsilniejsze partwie PO+PIS (ze wskazaniem na PO) LID z popraciem na poziomie 10-12% i do tego PSL z poparciem o kilka procent wyzszym niz to bylo dwa lata temu.LPR i Samoobrona powinny znalezc sie poza parlamentem(chyba,ze maja tak zatwardzialy i buraczany elekorat, ktory nadal bedzie na nich glosowal i pozwoli im przekroczyc prog).

Moim poboznym zyczeniem bylaby wiekszosciowa koalicja PO-PSL..ale cos mi sie wydaje,ze PSL wystapi raczej w formie przystawki..

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
DeathName napisał(a):
Zapewne wielu osobom spadł kamień z serca... :twisted:

Ta, prosto na stopę... a może to tylko skurcz...? :roll:

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
Ciekawe czy jeśli PiS znowu wygra to Donald znowu sie obrazi :D W końcu to on miał być prezydentem ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2002, 21:45
Posty: 506
Lokalizacja: malopolska
Jim napisał(a):
Ciekawe czy jeśli PiS znowu wygra to Donald znowu sie obrazi :D W końcu to on miał być prezydentem ^^

tzn to co sie dzialo "na gorze" to wina tuska? a mnie glupiemu wydawalo sie ze to wina ludzi, ktorzy dali swoje glosy braciom. :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Obrazi? Dwa lata temu, w czasie wyborów pisałem by Tusk w żadnym razie nie wchodził w koalicję ze schozolami z PiSu. Jeszcze przed kampanią wyborczą 2005 Kaczyńscy w każdym telewizyjnym spotkaniu z Tuskiem, pytani czy nie - jechali po nim i PO ile mogli ... obiecywali POPiS. Po ogłoszeniu wstępnych, wygranych przez Tuska I tury wyborów prezydenckich, już w kilka godzin PiS zorganizował nocne rozmowy z Samoobroną - tworząc dla nich nowe stanowiska wicemarszałków sejmu, senatu i stołki w spółkach agencji skarbu pańśtwa, które ... w kampanii obiecywał zlikwidować. Podobnie było z Radiem Maryja - marszałkiem sejmu został nie człowiek z opozycji a Marek Jurek, w senacie podobnie. Pamiętajmy co mówił 3 lata temu Jarosław Kaczyński - "Radio Maryja to rosyjska agentura" a Samoobrona to partia SBeków, Kryminalistów i wycieraczka SLD. Nie przeszkodziło to mu zaoferować im i ich pociotkom przywileje i stołki na dwa lata.
Patrząc co działo się w koalicji - Samoobrona, LPR, JK "skrzywdził Marcinkiewicza robiąc go premierem bo ten nadaje się tylko do kinderbali", Marek Jurek - "gdyby nie ja byłby nikim", Sikorski z układu, Kaczmarek, Kornatowski, Netzel z układu, chociaż sami ich mianowali a tych co krytykowali te nominacje objeżdżali, że układu bronią (sic), wojna, wyzwiska, słowotwórstwo rodem od Gomułki: łżeelity, pijacy, zomowcy, lumpenliberały, w kamasze, małpa w czerwonym, bure suki, impossibilityzm, wykształciuchy, ścierwojady, łgarze, knajacy. W pewnym momencie gdy Dorn poddał się do dymisji, to długie szły i na Dorna.

Czytam autoryzowany wywiad z J. Kaczyńskim dla Newsweeka . I dowiaduję się, że "nie ma uczciwych biznesmenów" Więc powodzenia życzę ludziom prowadzącym własny interes popierd@lających po 12-14 godzin, użerających się z rozrośniętą administracją. PiS ma na was sposób - wypędzić biznesmenów i wykształciuchów a resztę wysłać na wojnę w Iraku i Afganistanie, nasze firmy zbrojeniowe sprzedać Amerykańcom a wtedy Wolska będzie mlekiem i miodem ... .

Nic, odszedł Mężydło, zostali w PiSie sami aparatczycy i b. pzprowcy - koniec z mitem solidarnościowych korzeni PiSu.
Niech J. Kaczyński wytłumaczy się wreszcie ze swojej teczki - ponoć wszystkie teczki to czysta prawda. Jego, sfałszowana. Dziwne, że on ani jego brat niejsanym zbiegiem okoliczności nie byli nawet internowani w stanie wojennym.
Dalej. Ośmieszyli lustrację i dekomunizację choć przez dwa lata to było ich główne zajęcie. Miała być reforma finansów - nie było, pakiet Kluski - wykastrowany i na koniec zapomniany. Rząd ograniczał się do administracji, populistycznych konferencji, wyciąganiem wyborców Samoobrony i LPR i szukaniem haków na Tuska. Bo do tego przecież stworzono CBŚ i CBA. To już komuchy z SLD wsadziły do pierdla Rywina, Sobotkę, Jagiełłę, Pęczaka a co robi PiS? Wypuszcza Rywina, Pęczaka, Jakubowskich.

Rozpisałem się ale mam nadzieje, że ta gomułkowa neobolszewia po raz drugi nie wygra.

Wiesław, Jarosław niech żyją bo "idom długom, krętom drogom" bo "sondaże nam rosnom" bo "wzięłem odpowiedzialność" -> cytaty z JK. Wolscy patrioci :roll: Piłsudski z takimi się nie pierdzielił i rozpędził w 1926 brunatno-socjalistycznych destruktorów.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 16:01 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
skandal - na kogo zagłosujesz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 16:08 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
Jim napisał(a):
Ciekawe czy jeśli PiS znowu wygra to Donald znowu sie obrazi W końcu to on miał być prezydentem ^^

PO - Polityczne Ofermy :D

Tusk czeka aż fotel prezydenta sam do niego przyjdzie, lol.

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
skandal i hmmm sadzicie, że z rządami PO będzie lepiej? Ja jakoś w to nie wierze...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 16:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Po syfie jaki zgotowało SLD a potem PiS, gorzej być nie może. Inaczej kompletnie stracę wiarę w Polaków. Hmm :)

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2007, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
skandal napisał(a):
Po syfie jaki zgotowało SLD a potem PiS, gorzej być nie może. Hmm :)


Nigdy nie mów nigdy :D Mi tylko Ziobry będzie brak - a tak poza tym to reszta może się... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL