Teraz jest 28 wrz 2024, 18:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
właśnie ten co zakładał temat to go troche zje...ał bo miał ankiete zrobić, no chyba że na tym forum nie ma takiej opcji...

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
YouogY napisał(a):
Grigorij_PL napisał(a):
skandal - pytam jeszcze raz , na kogo zagłosujesz?


A wiesz co oznacza jeden z przymiotnikow wyborow parlamentarnych brzmiacy - tajne ?


Oznacza to że nie MUSISZ deklarować na kogo zagłosujesz i nikt nie ma prawa wymagać od Ciebie podania tej informacji. Ale MOŻESZ jej udzielić jeżeli ktoś się zapyta.

A co do tematu, to jeszcze jedno - leżą od paru miesięcy poważne pieniądze z UE na usługi i firmy nowych technologii. Ale oczywiście nikt się tym nie zajmie i tracimy czas (potrzebne są rozporządzenia aby można było rozpocząć realizacje programów). Ekstra po prostu. Zasrańce sobie agentów łapią i polowania na jakiegoś kolesia wszczynają. Poklask tłumu zapewniony. A to co jest ważne to niech leży - sekciarze z RM, dozorcy i reszta intelektualnej awangardy sztormowej raczej nie skorzystają na programach strukturalnych więc je olać.... Jak słowo, po prostu wyjść na ulice chyba trzeba z cegłami, bo to jedyny argument który przemawia do naszych omnipotentów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Hmm, sekciarze, TW i b. pzprowcy z RM korzystają z funduszy UE. Przynajmniej próbują. Szkoła Rydzyka (Ranking: 65 miejsce na 75 placówek oświatowych!?) znalazła się dzięki PiSowi na początku rządowej listy przedsięwzięć mających otrzymać fundusze unijne. Przypominam jeszcze raz słowa J. Kaczyńskiego sprzed 3 lat - "Radio Maryja to putinowska agentura" :shock:

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 16:51 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
hm... dzisiaj czytałem na gazeta.pl czy onet.pl (nie pamiętam), że PiS (tfu!) w tej chwili jest jedną z najbardziej wylansowanych marek... wykupili tyle reklam w tv, że nawet mcdonalds, l'oreal i danone są w tyle :shock:
niestety nie mogę znaleźć linków do tych artykułów :|

co najciekawsze, teraz wyczytałem, że PiS zwróci się do jakiejś tam komisji, żeby sprawdzić skąd PO ma kasę na kampanię :lol: :lol:

to są dopiero jaja, wpierw sami wydają niebotyczne sumy, a teraz jeszcze sprawdzają skąd inni mają...

biorąc takie fakty pod uwagę plus okłamywanie ("mój brat nigdy nie będzie premierem" itp.), to nie zagłosuję (i na szczęście nie głosowałem) nigdy na PiS, a wszystkim innym to odradzę...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
Jako człowiek światły z samej natury nie trawię jakichkolwiek łańcuszków ale...
Cytuj:
Nie ignoruj tego mejla. To jest obywatelski łańcuszek szczęścia. Informacje w nim zawarte są gwarancją twego szczęścia.

Jeżeli nie chcesz powrotu PRL w wersji PiS - pójdziesz głosować!

Jeżeli chcesz Polski wolnej od układów, karczemnych awantur, podsłuchów, gwoździ - pójdziesz głosować!

Jeżeli na widok Braci Kaczyńskich, Ziobra, Leppera, Giertycha otwiera ci się w kieszeni scyzoryk – pójdziesz głosować!

Jeżeli jesteś dumny z bycia Polakiem i boli cię, to co mówią o nas w Europie i świecie - pójdziesz głosować!

Jeżeli uważasz, że Ojciec Dyrektor powinien być misjonarzem w czarnej Afryce - pójdziesz głosować!

Nie ignoruj tego wezwania! Potraktuj go bardzo poważnie!

Niejaki Jan Kowalski dostał tego mejla, nie poszedł głosować i jego mała firma padła a córka Halinka, już nigdy nie pojechała na wakacje!

Zofia Grzyb zignorowała tego mejla i wnet musiała wyjechać do Anglii zmywać naczynia, bo zamknięto szpital w którym była pielęgniarką.

Zenon Nowak nie wziął sobie go do serca i został bezpodstawnie oskarżony o szkalowanie władzy państwowej. Zenon Nowak pisywał wieczorami bloga.

Natychmiast roześlij go do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych i idź głosować!

Pierwszy mejl został napisany przez Fraglesiego. Stało się to dnia 5 września 2007 roku po dwóch latach nieustającej degrengolady autorstwa partii mieniącej się (O ironio!) Prawo i Sprawiedliwość.

http://fraglesi.wordpress.com/

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:05 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
YouogY napisał(a):
Grigorij_PL napisał(a):
skandal - pytam jeszcze raz , na kogo zagłosujesz?


A wiesz co oznacza jeden z przymiotnikow wyborow parlamentarnych brzmiacy - tajne ?

Zaraz zaraz ale czy ja Ciebie o to pytałem? :wink:
Zapytałem o to skandal'a bo już od pewnego czasu śledzę jego wypowiedzi związane z polityką i ciekawi mnie na kogo zagłosuje - nie odpowiedział konkretnie - ok ma do tego prawo takie samo jak ja do tego aby go o to zapytać.

W tym całym zamieszaniu boli mnie tylko ojro 2012 - czy ludzie odpowiedzialni za organizację ojro zmienią się ? Jeśli tak to ojro się oddali ... oj oddali się :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Ładują ciężki szmalec w kampanię - wszędzie tylko PiS. Znalazły się jakimś cudem pieniądze dla lekarzy, szpitali (proponują zwiększenie składki zdrowotnej co wcześniej dla PiSu było nie do przyjęcia - zresztą będzie to dalej ładowanie ogromnych pieniędzy w nieefektywny, zbiurokratyzowany system), dzień przed rozwiązaniem zdążyli jeszcze narozdawać pieniędzy na lewo i prawo. Dokonali cudownego zniszczenia układu (własnego), teraz nowa kiełbasa dla ciemnego ludu - ściganie biznesmenów. Jeszcze raz cytat z wywiadu J.K. dla Newsweeka - "Nie ma uczciwych biznesmenów". Czytając to myslałem sobie - takie hasełko pasuje do Kaczyńskiego i jego elektoratu ale chyba mu się tylko wymsknęło. Okazuje się, że nie - biznesmeni do pierdla to teraz nowy sposób na IVRP.

Chcą usilnie wygrać. Więc po co te wybory? Dla nich wygrane wybory nie zmienią nic, sytuacja prawdopodobnie będzie identyczna jak ta sprzed wyborów. Przecież będą rządzić sami, żadna z partii nie zaryzykuje by wejść z nimi w koalicję. Zresztą do tego nie są potrzebne wybory.

Z jednym wyjątkiem - nie stracą subwencji rządowych.
Nie trzeba być Giertychem bo media mówiły o tym wcześniej.

Postępowanie Kaczyńskiego to dla mnie niewyobrażalny cynizm. Dla tych 60mln zł rocznie dla PiSu mamy wydać 300 mln. na koszta wyborów, dzielić społeczeństwo, latać do urn wyborczych i oglądać te ich wojny i inne haki.

Grigorij_PL napisał(a):
W tym całym zamieszaniu boli mnie tylko ojro 2012 - czy ludzie odpowiedzialni za organizację ojro zmienią się ? (...)

I bardzo dobrze, że się zmienią. Pisałem tutaj już, że na razie oprócz natworzenia komitetów, stołków, zabezpieczenia dla nich wody mineralnej i odprawienia mszy w intencji nie zrobili nic. Nie licząc tych 500 metrów autostrad. Piękne gadki były jak to wezmą się w garść, pozmieniają prawo by móc wybudować te wszystkie autostrady, obiekty sportowe itp. Minęło pół roku i nic. Dalej będzie podobnie, nie mają fachowców nawet na obsadę 20 ambasad w tym np. Francji, Portugalii.

Co do moich preferencji politycznych - no koleś nie żartuj, sam napisałeś, że uważnie czytałeś moje posty :P Platformen Guten Morgen :D

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 22:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
skandal napisał(a):
Co do moich preferencji politycznych - no koleś nie żartuj, sam napisałeś, że uważnie czytałeś moje posty :P Platformen Guten Morgen :D


A czy jest jakaś alternatywa? Tylko na poważnie, bo jak zobacze coś o UPR to zmiękne ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Zero podatków i kobiety siedzą w domu, [edit:] a przewlekle, nieuleczalnie chorzy leczą się za swoje - eh ten kultowy już program Korwina :lol: :lol: :lol: UPR w maju na Podlasiu w wyborach samorządowych był w bloku z Samoobroną, teraz będzie z edit:LPR (thx Kamillos). Mimo wszystko pasują do tej Samoobrony i LRP. Populizm ich łączy 8), w przypadku UPR - taki swoisty populizm.

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 23:14 przez skandal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
skandal napisał(a):
UPR w maju na Podlasiu w wyborach samorządowych był w bloku z Samoobroną, teraz będzie z UPR.

z LPR* ;)

Dla mnie największą paranoją i głupotą, że te wszystkie partie są finansowane z naszych podatków...

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2007, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 20:39
Posty: 371
A wiecie może, czy Kononowicz zamierza kandydować do sejmu?

_________________
"Wtedy assault rzekł: Zaraz cię podniosę! I podniósł go. Assault widząc, że podnoszenie jest dobre, oddzielił je od rzucania apteczki."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 00:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Wiemy. Zamierza ale obawia się trochę konfrontacji z Kaczyńskim :P

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 11:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
Kamillos napisał(a):
Dla mnie największą paranoją i głupotą, że te wszystkie partie są finansowane z naszych podatków...

To nie jest głupota - to wybór mniejszego zła. Pomyśl co by było gdyby finansowano je tylko z prywatnych pieniędzy. Niby PiSanka (;)) a takie rzeczy opowiada.

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 11:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
A co myslicie na temat "Akcji informacyjnej''(jak to ładnie nazwali ;) ) PO, chodzi mi o te bildordy z zasadmai PiSu. Pozatym powiedzieli ze ich kampania bedzie polegac glownie na wytykaniu błędów PiSu (łatwizna nawet ja to potrafie xD). Cos czuje ze ta kampania to bedzie niezły "brecht"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 12:01 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
wg mnie na pewno osłabi to trochę pozycję PiSu, ale czy zarazem poprawi pozycję PO? wątpię...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL