Teraz jest 28 wrz 2024, 18:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Grubber{PL} napisał(a):
A co myslicie na temat "Akcji informacyjnej''(jak to ładnie nazwali ;) ) PO, chodzi mi o te bildordy z zasadmai PiSu. Pozatym powiedzieli ze ich kampania bedzie polegac glownie na wytykaniu błędów PiSu (łatwizna nawet ja to potrafie xD). Cos czuje ze ta kampania to bedzie niezły "brecht"


A o co się rozchodzi z tymi "zasadami" na bilbordach PO?

IMHO PO powinno pójść trochę w kierunku tego co robią ci którzy teraz się nagle obudzili czyli LPR i SA. Ostro, bezkompromisowo i prostacko, tylko w taki sposób mogą obrzydzić do PiSu "ciemny lud". Koniec z kulturą :D. Wiem, że Tuskowi taki sposób działania nie bardzo wychodzi ale przecież ma swoich ludzi.


Podobnie jak Lepper, Giertych :twisted: uważam i uważałem już wcześniej (vide moje wcześniejsze posty w tym temacie i w temacie Wojsko Polskie :shock:), że PiS-PO-LiS trzymają sztamę. Każda partia ma sporo na sumieniu ale PiS, którego statusowym celem jest niszczenie korupcji i ostatnio biznesmenów powinien być czysty. Także jak najczęściej poruszać Telegraf, machloje i szantaże Telegrafu względem Art B. (Maciej Zalewski - który zakładał Telegraf wraz z Kaczyńskimi odsiedział za to wyrok), FOZZ, KGHM, Ruch, SKOKi a nawet machloje Putry i Kuchcińskiego. Przypomnieć śliczne oświadczenie majątkowe J. Kaczyńskiego sprzed kampanii wyborczej 2005 - 20.000 zł życiowych oszczędnośći - przypominam długoletni pracownik naukowy, od 17 lat poseł, prezes kilku firm, edit: minister, doradca prawny. Czyli nie ceregielić się a bezkompromisowo i trochę prostacko punktować kłamstwa, machloje, niespełniane obiecanki i obłudę PiSu. A propo afery bilbordowej 2 przypomnieć aferę bilbordową 1, która moim zdaniem skompromitowała PiS. Jak się okazało PiS zapłacił za dwukrotnie wiekszą ilość bilbordów 3-krotnie mniej niż oskarżane przez nich PO. I jeszcze jedno, co krok przypominać, że tak naprawdę PiS ma niewiele wspólnego z Solidarnością. Jedyni dawni opozycjoniści w PiSie i to z drugiego lub trzeciego szeregu to Kaczyńścy (i to jeśli teczka Kaczyńśkiego została sfałszowana), Dorn i ROmaszewski. Reszta to ludzie znikąd lub byli pzprowcy.

Przypomnieć, że nawet SLD wsadziła do pierdla za korupcję Rywina, Pęczaka, Jagiełłę, Sobotkę i to wciągu roku, gdy te sprawy wyszły. A co zrobił PiS wypuścił Rywina, Pęczaka, Jakubowskich a do pierdla nie poszedł nikt, swojemu pupilkowi Krauzemu pozwolili wyjechać z Polski, a Kaczmarkowi udowodniono jedynie kłamstwo, że nie był u Krauzego.

Przypominać ciągle arogancję, chamskie obrażanie przez PiS kolejnych grup społecznych i zawodowych.

No i oczywiście przedstawiać swój program, koncentrując się na zmniejszeniu podatków.

edit: Marcin Libicki pisowiec, eurodeputowany - daję zdjęcie dla lepszego skojarzenia bo często daje w TV żarliwe tyrady broniące PiSu i ich niewzwykle udanych akcji antykorupcyjnych :twisted:
Obrazek

Z "Naszego Dziennika" :o
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20070912&id=po01.txt
Blisko 2 miliony złotych - jak podejrzewają śledczy - mogło "wyparować" z kont Towarzystwa Budownictwa Społecznego "Nasz Dom" w Poznaniu w latach 2000-2001. Przewodniczącym Rady Nadzorczej tej firmy był wówczas Jan Filip Libicki (PiS), a z przedsiębiorstwem blisko współpracowało kilku polityków PiS(...) Jan Filip Libicki z PiSu to synalek znanego antykorupcyjnego działacza Marcina Libickiego. Obłuda!

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 12 wrz 2007, 10:49 przez skandal, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
skandal napisał(a):
A o co się rozchodzi z tymi "zasadami" na bilbordach PO?

No teraz w Łodzi sa bilbordy takie czarne i napis np: "Zasady PIS: Pogarda" (sa inne wersje ale zapomnialem xD) i pod tym mala informacja (taka bardzo mala) "Akcja Informacyja PO".
Ogolnie to pewnie jest a propo hasla reklamowego PIS "Zasady Zobowiazuja".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
Też mieszkam w Łodzi, drugi rodzaj bilboardów ma napis: "Zasady PIS: agresja".

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
http://malopolska.naszemiasto.pl/wydarzenia/766959.html Tu jest jakis tam news o tym :) A no tak nadole jeszcze napis "Rządzi PiS a Polakom wstyd".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2007, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 20:39
Posty: 371
w 3city też pełno tych bilboardów nawywieszali ;] oj, będzie się działo ^^

btw. ale się w piątek dostało temu malkontentowi Kurskiemu (na Lechii podczas meczu z Ruchem w czerwcu, powiedział, że najlepsze chwile życia spędził na Traugutta - cały stadion do wygwizdał, a jakie epitety leciały ;D) od Giertycha. Powinni go tak codziennie opieprzać... :lol:

_________________
"Wtedy assault rzekł: Zaraz cię podniosę! I podniósł go. Assault widząc, że podnoszenie jest dobre, oddzielił je od rzucania apteczki."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2007, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Jaki news żona Jana Rokity jest doradca prezydenta ds. kobiet hmm ciekawe, a przy okazji dostala zaproszenie od J.Kaczynskiego do startowania z list PiSu. Co to sie dzieje u licha xD. Ciekawe czy Jan M. Rokita przejdzie do PiSu bo jezeli tak to martwie sie ze to bedzie koniec Platformy. Niestety.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2007, 17:08 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
Nie no teraz to sie dopiero jaja zaczynaja xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2007, 18:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Spokojnie... To jest secret agent... woman :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2007, 19:02 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
:omg: :omg: :mrgreen: :omg: :omg: , '' kocham ten kraj '' .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2007, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
Grubber{PL} napisał(a):
Ciekawe czy Jan M. Rokita przejdzie do PiSu bo jezeli tak to martwie sie ze to bedzie koniec Platformy. Niestety.


jasne że przejdzie, cała polska w ręce PiS teraz :P looool

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2007, 23:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
i znowu PiS wygra JEEEEE !!! dobrze że LPR i Samoobrona poszły się je... chociaż koalicja PO + PiS, będzie ciekawie :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, 00:31 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
$towarzysz$ napisał(a):
i znowu PiS wygra JEEEEE !!! dobrze że LPR i Samoobrona poszły się je... chociaż koalicja PO + PiS, będzie ciekawie :P


Co do Samoobrony - nie wiem czy wiesz / pamiętasz ale w poprzednich wyborach i w tych '' przed poprzednich '' Samoobrona w sondażach przed wyborczych nie wchodziła do sejmu , a potem okazywało sie ze weszła i to z nie miała liczba posłów... jak na nią i na te sondaże przed wyborcze... :) .

LPR - ten sam skrót ale inna nazwa jak to leci ?

LPR - Lewica & Prawica = Rzeczpospolita :lol: .

Więc nie sądzę by do sejmu weszły 2 Partie = PO i PiS ... wejdzie jeszcze LiD , Samoobrona i chyba Lewica & Prawica = Rzeczpospolita - sorry nie moglem się powstrzymać , gdzieś w Europie tak jest , że w sejmie żądzą 2 Partie lub 3 :arrow: :wink: :arrow: .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, 03:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
na Samoobrone raczej już nikt nie zagłosuje, chłopi nie widzą w Lepperze już tego kozaka co kiedyś, sexafera też nico się od niej odbiła. LRP to już w ogóle odpada. Najbardziej rozśmieszy mnie wygrana PiSu, to by dowiodło w jakim społeczeństwie żyjemy xD Tusk na premiera a nie ten Lecz (czy Jarosław ,mylą mi się) przeklęty, cholerny klony cały świat się przez nich z nas śmieje, chociaż Tusk trochę mnie zdenerwował tym nieustannym potępianiem koalicji :(

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, 03:12 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Chyba zagłosuję na PSL, bo mam dosyć zapewnień PIS, PO, LiD, LPR itp..
że jest dobrze a będzie lepiej(mina Pana Waldemara P. w roli łosia wyciągniętego z bagna będzie naprawdę bezcenna). :lol: :lol: :lol:
I nie jest to agitacja przedwyborcza a wręcz przeciwnie, nie mam koncepcji na kogo oddać swój(bezcenny :-) ) głos.
Proponuję oddać go(tego głosu) raz a dobrze.

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 00:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 02:18
Posty: 423
Lokalizacja: Sosnowiec
Jak ktoś przeoczył...

http://www.tvn24.pl/-1,1522272,wiadomosc.html

Cytuj:
"Bedzie taki dzien kiedy Rosja, mowie prawde. Kiedy Rosja bedzie w NATO, Patrzeć w oczy kobietom absolutnie trzeba (śmiech), ostrożnym na pewno też trzeba być, no ale tu pytanie jest takie, że czas idzie szybciej niż myślimy. Tobie powiem po francusku "Savoir-vivre" (sztuka dobrego zachowania sie przy stole) czyli no jak tak można?? no ale nic. Tak, tak ja wam powiem.... ja sie zaaa..guuubiłem"

* (to co w nawiasach dodano od autora czyli mnie )


tłumaczenie by Szczepann z Forum Polskich Wieżowców

+ bonus

http://www.youtube.com/watch?v=HWyM7FlHdME

Obrazek

_________________
DAK- arcy - iG - enclave - POL- g0 - life goes on...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL