Teraz jest 27 wrz 2024, 01:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 wrz 2007, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
jakie bezpłatne dobre gry znacie i ktore warto polecić innym uztkownikom? jak wiadomo lepiej jest w cos grac za 0zł niz wydac np 90zł i stwierdzic ze to wcale nie bylo warto :wink:

pierwsze co mi przychodzi do głowy to Fear Combat, ten kto gral w fear i fear extraction point to bedzie wiedzial o co chodzi. gra jest w ciasnych pomieszczeniach, biega sie szybko i czesto pomieszczenia są saciemnione. ogolnie troszke praktyki i jest wielka radocha biegać np z "szotganem" i zdejmować gosci a przy tym połowę sciany 8)

BMW_M3_Challenge - ostatnio na wp znalazlem opis tej gry ktora wazy nieco ponad 300MB i jest zupelnie darmowa,mozemy jezdzic tylko jendnym samochodem BMW M3 po jednym torze,ale bonus jest taki,ze mozemy to robic takze w trybie multiplayer! :D probowalem, samochód nie zachowuje sie arcadowo,trzeba naprawde sie nauczyc jezdzic i jak na darmowe 300mb zabawa jest pierwsza klasa wg(oczywiscie ma troche bledow)

America's Army - nic nie wiem o tej grze za wyjatkiem ze ponoc jest darmowa,zaloze nowy temat do tego

co jeszcze polecacie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Rakion.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
@Up Dokładnie.Grałem w Rakiona i jest świetną grą.
Poza tym polecam gierkę tej samej firmy -Softnyx.Taktyczna strzelanka-można ją porównać do wormsów.
Jeśli chodzi o MMORPG to zdecydowanie polecam SilkroadOnline. Grałem w niemało bezpłatnych MMORPG i uważam że ten jest najlepszy(oczywiście, biorę pod uwagę tylko te bezpłatne). Cieżko się wbić na serwer,ale bardzo ciekawy rozwój postaci,oraz wprost GENIALNY system PvP(karawany) sprawia że gra się w to długo i przyjemnie. Niezły jest też KalOnline,chociarz ma bardzo słabe PvP.

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
Liero

_________________
Xfire - fth85
|KGW| !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 10:10
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa
America's Army: jest to gra podobna delikatnie do CS ale wolniejsza i potrzeba moim zdaniem większej współpracy. Realistyczna i posiada niezle mapki. http://www.americasarmy.com
Navy Field: action mmorpg czy jak by to nazwac. Kupujesz sobie statek i go wyposażasz. Po tym zagraniu wchodzisz na pokój i czekasz az zbierze się ekipa i około czterdziestu statkow walczy ze sobą. Grafika 2d http://www.navyfield.com
i dla kogoś zdesperowanego
Tremulous: gra fps ludzie kontra kosmici. Ludzie standard/ kosmici jak w alien vs predators. MOgą biegac po scianach skakac i wogole gra klimatyczna. Osobiscie mnie meczy po 30 minutach ale raz dziennie zawitam do niej http://www.tremulous.net/


Ostatnio edytowano 20 wrz 2007, 16:53 przez QuattroPL, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
spoko :) ale napiszcie cokolwiek o tym, zdanie o wrazeniu pozytywnym czy jakims itp 8) rozejrze sie za tymi grami,ciekawe jakie są

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Sprawdz stronke http://www.ijji.com Trzeba sie zarejestrowac i masz dostep do kilku gier, a wsrod nich:
-Rounders Poker (czy jakos tak podobnie)- Poker, Online oczywiscie calkiem fajnie sie gra
-Drift City - gierka pierwsza klasa jezdzisz po miescie (wlasciwie kilku) wykonujesz misje itp. jak juz masz jako taki samochod bierzesz udzial w wyscigach itp. Fajna rysunkowa grafika, bardzo lajtowy model jazdy i wesoła muzyka xD
-Kwonho - bijatyka 3D rozwoj postaci itp. nie gralem za dlugo kilka stylow walki do wyboru
-Szachy
-SoldierFront - sieciowy shooter ale ja grac nie moglem bo mialem pingi po 200 nie wiem czy tak jest zawsze ale ja tak mialem :(
Kilka innych gierek :)

PS: zapomnialem napisac wszystkie gry sa online :)

Przypomnialo mi sie Project Torque samochodowka w miare realistyczna (tak na poziomie Toca RAce Driver 2 na tym łatwiejszym poziomie realizmu ;) ) ładna grafika itp. http://project-torque.aeriagames.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Jan_Twardowski napisał(a):
Rakion.

Grałem troche w Rakiona. Nie wiem czy to była wina neta (NAT) czy serwerów, ale nie mogłem się dołączyć do prawie żadnej gry. Ciągle napis że zbyt wolne połączenie (a mam 4Mb/9osów-zazwyczaj jest po 3-4).
Co do gry to polecam NavyField. Jeśli chodzi o Silkroada to żeczywiście PvP jest rozwinięty, ale expienie nudne (brat gra-ja próbowałem ale ni się znudziło) i jeszcze zwalili questy. Większośc to zabij ok 1000 potworów, zbierz 500 jakiś pierdól co wypadają z moba, lub bij moby puki nie znajdziesz jakiegoś qusest itemu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
fth napisał(a):
Liero

haha gra stulecia xD wormsy w czasie rzeczywistym :) tu sie mozna niezle pobawic xD :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Rakion dziala na takiej samej zasadzie jak programy p2p, tak wiec firewalle czy zblokowane porty uniemozliwiaja gre.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
zobacz tutaj - http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=20649 ciekawe pozycje, full wersje

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 18:19 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Tibia :) .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Jan_Twardowski napisał(a):
Rakion dziala na takiej samej zasadzie jak programy p2p, tak wiec firewalle czy zblokowane porty uniemozliwiaja gre.

I wszystko jasne. Spytam admina może odblokuje (raczej tak bo nie jest chamem). Mam nadzieje że 2300~2399 znaczy że któryś z tych, nie wszyskie z puli, bo na to się napewno nie zgodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 19:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Live For Speed :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 20:35 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2002, 21:45
Posty: 506
Lokalizacja: malopolska
http://www.wbfree.net 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL