Teraz jest 25 wrz 2024, 22:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
Jan_Twardowski napisał(a):
A rada ta, to : czym mniej poltyki tym czlowiek szczesliwszy i zdrowszy, lepiej zostawic to bagno daleko za soba i zajac sie swoim interesem/zyciem/kariera.


W sumie to jest o tyle prawda, że każdy człowiek i tak ma dużo swoich problemów i stresów, jeżeli dodać jeszcze to co się dzieje na górze to rzeczywiście można tylko dostać dodatkowego bólu głowy.

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Jan_Twardowski napisał(a):
(...)czym mniej poltyki tym czlowiek szczesliwszy i zdrowszy, lepiej zostawic to bagno daleko za soba i zajac sie swoim interesem/zyciem/kariera(...) Ps. Ostatnio widzialem ,ze powstala nowa partia, partia Kobiet, moze to bedzie jakas nowa pozytywna sila.

:shock: :shock:

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że powszechne wybory szkodzą Polsce.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 15:28
Posty: 71
To nie wybory są problemem - przecież to podstawowa forma wyrażania swojego zdania przez obywateli. Na tym właśnie polega demokracja :)

Problemem jest forma dyskusji pomiędzy politykami i społeczeństwem. Niestety obecnie króluje napastliwość, choć nie... to już jest wręcz zajadłość. Nie szanuje się przeciwnego zdania, wszędzie szuka się wrogów. Boli zwłaszcza zachowanie młodego pokolenia, które w dyskusjach naśladuje obecny styl władzy :stupid: To do niczego dobrego nie prowadzi.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 16:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
Polska polityka raczej nie odbiega od norm zachodniej Europy. Choćby niedawno S. Berlusconi nazwał wprost swoich przeciwników... "fiutami" ;).

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Chciałeś pewnie powiedzieć, że nie tak bardzo odbiega od norm włoskich :D Co mam powiedzieć, jeśli słyszę od polityków obozu rzadzącego, że społeczeństwo dzieli się z jednej strony na zomowców, z drugiej na ciemny lud? A jedynym prawym i sprawiedliwym jest J.K i spółka PiS-PC, które od 17 lat pasożytują na państwowych i społecznych pieniądzach.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
skandal napisał(a):
pasożytują na państwowych i społecznych pieniądzach

Rozwiń tą myśl Watsonie, chyba że to jest "pewien skrót myślowy" (by Edgar)- jak słyszałem dziś w radiu.

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 17:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Już pisałem w tym temacie i w temacie polskie wojsko. Poszukaj sobie informacji na temat Telegrafu zakładanego za państwowe pieniądze, o machlojach Telegrafu z firmą Art B. - jeden z 3 współzałożycieli Telegrafu Maciej Zalewski, b. bliski współpracownik J.K i L.K. odsiaduje za to wyrok, o Fundacji Prasowej Solidarności, o próbie prZejęcia majątku Życia Warszawy, o przejęciu sporej części majątku RSW Prasa, FOZZie - A. Kryże prlowska szuja (syn stalinowskiego zbrodniarza), która uratowała tyłki Kaczyńskim w procesie FOZZ, zostaje wiceministrem sprawiedliwości w PiSie, KGHMie, SKokach zakładanych za społeczne pieniądze czyli niebankach z bankomatami. Ponoć pełnią funkcję społeczną, buahaha i dzięki temu mają duużo niższe podatki i minimalna kontrolę finansową ->pralnia brudnych pieniędzy. To wszystko zorganizowali nie jacyś szeregowi działacze ale L.K i J.K - przywódcy obu partii - przypomnę - najpierw szychy w kancelarii L. Wałęsy, minister sprawiedliwości, prezes NIKu, prezydent Warszawy, premier i prezydent. Biedaczek J.K. przed wyborami w 2005 roku w deklaracji majątkowej zamieszcza 20.000 zł zyciowych oszczędności , buahaha człowiek, który oprócz stołków o których pisałem wyżej, przez wiele lat był pracownikiem naukowym (itp), posłem, senatorem, prezesem kilku firm, doradcą prawnym. Prawdziwy biedak.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 15:28
Posty: 71
Kamillos napisał(a):
Polska polityka raczej nie odbiega od norm zachodniej Europy. Choćby niedawno S. Berlusconi nazwał wprost swoich przeciwników... "fiutami" ;).


Obecnie studiuję we Włoszech i mogę coś na temat tego kraju powiedzieć. Owszem, są w G8, mają świetne drogi i wiele innych rzeczy, ale poza tym nie są wcale takim świetnym krajem do naśladowania. Przekonałem się, że w Polsce pod niektórymi względami wcale nie jest tak źle. Niestety wszystko wskazuje na to, że lepiej u nas po wyborach nie będzie.

P.S.
Ostatnio jeden włoski wykładowca uraczył nas takim tekstem:
"Kiedyś szło się do parlamentu, a potem trafiało do więzienia. Obecnie idzie się do więzienia, aby trafić do parlamentu". Warte naśladowania? Nie sądzę. Może to i fajny dowcip, ale z europejskimi standardami ma niewiele wspólnego...

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2007, 00:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
Skandal: i taka dyskusja się mi podoba, jasno i konkretnie, a nie podchody "... miałem co innego na myśli... bla bla bala..... ty nie rozumiesz...." jak co poniektórzy uskuteczniają :wink:

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2007, 09:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
To co sie dzieje w dziesiejszej polityce to przechodzi ludzkie pojecie...Kiedy widze zone Rokity turlam sie po podłodze w spazmach smiechu...Podobała mi sie wypowiedz Radka Sikorskiego który to powiedział ze gdyby jego żona zrobiła cos takiego to by zmienił zamki w drzwiach...Nie wiem skad tej babie wpadł do głowy taki pomysł żeby wspierać PISiorów, choc według mnie to i tak nic nie zmieni w wyborach...Kolejna rzecza jest agitacja Kaczora w USA...jest to zachowanie ponizej pasa, wykorzystujac swój stołek agituje...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2007, 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
CzlowiekDemolka2 napisał(a):
Skandal: i taka dyskusja się mi podoba, jasno i konkretnie, a nie podchody "... miałem co innego na myśli... bla bla bala..... ty nie rozumiesz...." jak co poniektórzy uskuteczniają :wink:


Nie całkiem wyszło jak chciałem, to tak a propo twojego nawiązania do Gosiewskiego. Po pierwsze byłem po browcu :P, po drugie ciężko znaleźć jakieś super konkretne dowody w przypadku gdy cała dokumentacja Telegrafu łącznie z finansową to aż (sic!) 20 stron. Tyle że denerwuje mnie, gdy ludzie Kaczyńskiego mówią, że działalność Telegrafu była wielokrotnie prześwietlana i nie dopatrzono się żadnych nieprawidłowości :roll: to co w takim razie robi Maciej Zalewski w pierdlu?. Znalazł się tam za szemrane interesy Telegrafu z Art B. zakończone szukaniem haków na Art B. i w końcu szantażem - skądś to znamy, hehe (edit: . Miał też zarzut ostrzeżenia przed aresztowaniem właścicieli Art B - Bagsika i Gąsiorowskiego. Z tego co wiem, działalność Telegrafu była w kręgu zainteresowań prokuratury ale tylko wtedy, gdy inne firmy oszukane przez Telegraf składały wnioski do prokuratury, i to tylko ta działalność, która tyczyła się kontaktów Telegrafu z poszkodowanymi firmami. Nie na darmo pisałem też o długich latach, w których Kaczyńscy w tej całej sytuacji zajmowali strategiczne pozycje w państwie - szczególnie zwróciłbym uwagę na czas gdy J.K był szefem kancelarii prezydenta - wtedy powstał Telegraf, wtedy też prawdopodobnie PC było finansowane z pieniędzy FOZZ. Co potwierdzali w procesie świadkowie ale zostali przez sędziego Kryże olani. Mimo to Kaczyńścy jako świadkowie w sprawie musieli stawiać się w sądzie na wyjaśnienia. Jeszcze inne nie mniej ważne funkcje - Lech Kaczyńśki: minister sprawiedliwości, prezes Najwyższej Izby Kontroli plus rozległe ich kontakty z prokuratorami i sędziami ze względu na wykształcenie braci i długoletnie ich związki z prlowskim sądownictwem.

I tak na koniec - nie chciałbym być porównywany z Nowakiem czy Lepperem - te informacje, które podałem tutaj w dużym skrócie nie wypłynęły teraz, są znane od dawna, zresztą pisałem już o tym w temacie Wojsko Polskie i było to na długo przed rewelacjami sfrustrowanego Leppera.

Wojtas napisał(a):
Kiedy widze zone Rokity turlam sie po podłodze w spazmach smiechu...Podobała mi sie wypowiedz Radka Sikorskiego który to powiedział ze gdyby jego żona zrobiła cos takiego to by zmienił zamki w drzwiach...


Nelly to agentka KGB:shock:, przynajmniej tak nazwał ją J.K. dwa lata temu a znowuż Jan Rokita stoi razem w rzędzie z największymi zbrodniarzami (słowa J.K sprzed roku). Oni mają być w rządzie PiSu? Niemożliwe :P No chyba, że putinowski agent (słowa J.K. sprzed 3 lat) Rydzyk dał małżeństwu rozgrzeszenie ale co wtedy na to nasz zadziorny patriota Zygmunt Wrzodak (nazwany przez Kaczyńskiego "ruskim agentem") związany z Radiem Maryja i współpracujący obecnie :shock: z Kaczyńskimi :o

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 25 wrz 2007, 18:03 przez skandal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2007, 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
kawał człowieka z zasadami :D bardzo się ich trzyma ;]

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL