Teraz jest 29 wrz 2024, 00:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2007, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2006, 11:23
Posty: 35
Polecam film. Właśnie skończyłem go oglądać. Bardzo dobrze zrealizowany i oczywiście w miarę realny :) oczywiście M95(S) jest :P Naprawdę warto :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 16:18
Posty: 519
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
MaClay napisał(a):
oczywiście w miarę realny :)


Właśnie skończyłem oglądać i jeśli ktoś lubi filmy-bajki to polecam!
Kilka scen może było fajnych, ale cała fabuła jest równie płytka co kałuża...

Film ogólnie się nie trzyma kupy, wątki się plątają, dialogi prawie wymuszone, a spotkanie z senatorem na ośnieżonej górze to już po prostu śmiechu warte... ogólnie dał bym 2+/10 jedynie za kilka ładnych strzałów...

_________________
BF2 veteran


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 23:06 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
True. Żenujący pod wieloma względami. Da się go oglądnąć, ale rewelacja to to nie jest. Scena na górze to kompletna paranoja i kretyństwo. Szkoda że żaden ze snajperów nie strzelił heada kolesiowi z FBI ;). byłoby znacznie lepiej...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2007, 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
jak juz mowa o snajperze to polecam Sniper'a z Tomem Berengerem(czy jakos tak) to dopiero film :) ale ten tez byl spoko,tak samo jak powiecie ze rambo jest nierealistyczny,ale kazdy to ogladal i jakos sie podoba,ten tez milo sie ogladalo :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2007, 20:06 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Hehehe - nie widziałem żadnej części Rambo :). Podobnie jak Zaginionego w akcji. Dobry film sensacyjny ma być realistyczny - nic dziwnego że Rambo stał się synonimem obciachu. A że da się zrobić wykręcony film który jednak trzyma się realizmu widać na przykład po 24h.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2007, 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
początek fajny, reszta a la Rambo + Mac Gyver, ale chyba nawet on nie zrobił by bomby napalmowej :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, 16:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
racja towarzysz ! z tą bombą bylo niezle ! :lol: ale nie o to chodzi, ze nie bylo mozliwe,ale chodzi i to ze swietnie wygladalo itp 8) filmy są po to aby sie dobrze ogladaly. czy w latach 90 tych nie podobal sie Wam mortal kombat? terminator? piraci z karaibow? szybcy i wsciekli? :twisted: zaden z tych filmow nie byl realistyczny,ale sie nawet fajnie ogladalo bo efekty i fabulka nawet spoko :P no wiem wiem,moze ciut przesadzilem z podobieństwem do tematyki bo atak imperatora innego wymiaru na Ziemie jest troszke mniej prawdopodobny od zabojstwa biskupa jednak oba filmy sie ma dobrze ogladac i o to wlasnie chodzi :)
ale co do realizmu jak juz mamy byc tacy dokladni to rzeczywiscie początek jest swietny natomiast druga czessc to rambo, dzis prawie wyjatkowo sie zgadzam z innymi ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 16:18
Posty: 519
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Akurat jestem wielkim fanem filmów i np Rambo oglądałem jedną część i na reszte nie chce tracić czasu.
Mortal Kombat - nie oglądałem, bo nie interesuje mnie taka tematyka
Terminator (1,2,3) - nawet fajne, ale czemu nie realistyczne? To był S-Fi wiec nie widze problemu, żeby terminator przybył z przyszłości, a sceny walki były raczej normalne... (nie to co napalm w Shooter'ze)
Piraci - film przygodowy, normalne, że nie musiał być realistyczny, zresztą takie było jego założenie, że to ma być bajka dla dorosłych.
Szybcy i wściekli - no 1 był nawet nie taki zły, 2 to gniot, 3 nawet nie chciałem oglądać...

_________________
BF2 veteran


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL