Teraz jest 28 wrz 2024, 12:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 15:58 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
2036 - nowa data końca świata wg. Światowego Uniwersytetu Duchowego Brahma Kumaris :omg: , ja w te całe brednie nie wierze jak będzie to trudno w końcu pożyłem trochę i mi starczy ;] , co nie oznacza ze nie będę próbować sie schronić 8)
Było już tyle przepowiadanych a nic sie nie stało , na 2021 ma uderzyć asteroid ok 15 % szans - naukowcy to zauważyli , jak będzie za blisko pewnie w jakiś sposób temu zaradza .
Jak dostane znak od Boga , że zbliża sie koniec świata to uwierzę :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Najbardziej rozwala mnie to ze w czasie "naszych" mistrzostw europy bedzie koniec świata xD (mowilem ze to glupi pomysl z przyznawaniem Polsce Euro 2012 ;) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
na zajęciach religii, bardzo sympatyczny (seryjnie spoko koleś 8) ) ksiądz-filozof (takich filozoficznych lekcji religii jakie teraz mamy to jeszcze nie widziałem, m. in. rozważanie nad "przyczyną pierwszą") mówił że przepowiadanie przyszłości to nic innego jak kontakt z szatanem, który zna przeszłość człowieka i może zgadywać (nie przewidywać) jak potoczy sie jego przyszłość.

Wg. mnie to że III WŚ wybuchnie w najmniej oczekiwanym momencie może się sprawdzić, przypominam że po I globalnym konflikcie nikt nie przypuszczał że jeszcze kiedykolwiek dojdzie do takiego piekła. ja tam myślę że III WŚ będzie miało o wiele łagodniejszy przebieg, przy obecnym postępie zbrojeniowym potrwa ona góra rok, może nawet miesiąc i rzeczywiście może zacząć się w Azji.

Bardzo spodobała mi się przepowiednia Polski jako mocarstwa na miarę cesarstwa niemieckiego za czasów pierwszych piastów, choć szczerze jest ona trochę naciągana. Za równo Litwini jak i Ukraińcy mają nadal do nas historyczne pretensje i to się raczej nie zmieni.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
Zmieni się klimat w Polsce i będziemy hodować cytryny.


Koniec z importem ! Tylko Polskie Cytryny z plantacji Biedronki... Fajna wzmianka, nie ma co ;)

A co do tekstu to miło się czyta, niektóre wzmianki brzmią nawet sensownie, miło mi także że Poznań nie ucierpi podczas wojny.

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
A mi nie miło iż zacznie się od zamieszek we Wrocławiu :D a na serio traktuje to jako dobry żart i sposób na zbicie kasy na wywiadach i książkach :P. Natomiast to iż będzie prędzej czy później jakiś III już z kolei globalny konflikt jest pewne dla każdego kto zna historię i posiada na tyle zdrowego rozsądku aby nie wierzyć w wieczną przyjaźń i spokój pomiędzy narodami ;)... (która zresztą opiera się tylko na pewnych korzyściach dla stron :))


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Do 2012 roku Polska nie będzie miała ani jednego stadionu na euro. Z fusów to wywróżyłem ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 20:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
Meewosh47 napisał(a):
Do 2012 roku Polska nie będzie miała ani jednego stadionu na euro. Z fusów to wywróżyłem ;p


ziomus xD to samo mi sie udalo wywrozyc ale z spuszczajacej sie qpy w kiblu xD ;ppp


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Cytuj:
Wg. mnie to że III WŚ wybuchnie w najmniej oczekiwanym momencie może się sprawdzić, przypominam że po I globalnym konflikcie nikt nie przypuszczał że jeszcze kiedykolwiek dojdzie do takiego piekła. ja tam myślę że III WŚ będzie miało o wiele łagodniejszy przebieg, przy obecnym postępie zbrojeniowym potrwa ona góra rok, może nawet miesiąc i rzeczywiście może zacząć się w Azji.



myslisz a co sie tera dzieje w iraku i afganie leją sie leją zabijają 5 partyzantów 15 sie juz szkoli...i tak w kolo macieju




Cytuj:
Najbardziej rozwala mnie to ze w czasie "naszych" mistrzostw europy bedzie koniec świata xD (mowilem ze to glupi pomysl z przyznawaniem Polsce Euro 2012


ta rosja nas atomówkami zbombarduje bo polsko spelniając warunki przepowiedni odnajdzie zloza rope i rosja straci monopol...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Ciekawe jest to że "prorok" nie uronił ani jednej wzmianki o USA. Już widzę jak jest III WŚ a oni sobie siedzą w domu i jedzą indyka...

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
@Cravic ja powiem inaczej;

Nie trzeba byc prorokiem ,aby "przepowiedziec przyszlosc", oczywiscie nie jestem szalonym sceptykiem i wieze ,ze niektorym jest dane widziec wiecej.... ALE

Na podstawie sytuacji politycznej, nastrojow panujacych w danych narodach mozna wysunac kilka hipotez na przyszlosc, jakas napewno sie sprawdzi.

Dwa anomalie klimatyczne, tu rowniez mamy pole do popisu. Jak wiadomo sa coraz wieksze, wysoce prawdopodobne ,ze i w 2012 bedzie jakas "zawierucha" . Dzis np. slyszalem w radiu ,ze w Nowym Yorku anomalia pogodowa w postaci 32C .

Czemu wszedzie o tym 2012 ? Temu bo mamy dzis globalna wioske, czlowiek z drugiej strony globu w ciagu kilku minut moze przedstawic swoje poglady calemu swiatu - jescze 100 lat temu nie bylo to mozliwe.

No i ostatnia opcja ,ze rok 2012 faktycznie przyniesie olbrzymie zmiany...najdziwniejsze jest to ,ze czlowiek ma jakies dziwne wew. odczucie ,ze dzisiejszy swiat nie jest do konca dobrze ulozony i jakis "reset" moze nastapic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Cóż zmiany klimatyczne to raczej tajemnica nie są... a co do przepowiadania przyszłości w sumie każdy powiedzieć może co chce... jak się pomyli nikt nie będzie pamiętał a jak przypadkiem trafi to będzie wielkie halo... Ogólnie jest to dobry sposób na zbicie kasy na gazetkach o tytułach typu "Wróźka" , lipnych książkach i naiwności społeczeństwa które w 80% jest jak stado baranów...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 00:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
http://www.merlin.com.pl/frontend/brows ... 15905.html

polecam

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 07:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2007, 19:37
Posty: 180
Lokalizacja: Radom
Zmiany klimatyczne - napewno nastąpią. Okolo 2050 roku będziemy mogli zakladac plantacje winogron ;] Ale po pewnym czasie ma nastąpić ochłodzenie klimatu.

Wojna - w czasie kiedy to pisze w wielu miejscach na świecie prowadzone są jakieś konflikty, lecz uważam że konflikt na miarę III Wojny pewnie wybuchnie prędzej czy później.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 09:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
a ja myślę że konflikt w 2142 może być jak najbardziej realny, no ale my się już raczej o tym nie dowiemy, chyba że nastąpi wcześniej

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2005, 10:03
Posty: 907
Lokalizacja: Wieliczka
Jan_Twardowski napisał(a):
Czemu wszedzie o tym 2012 ?


Bo to ostatni rok w kalendarzu Majów. Wiadomo, ze oni zawsze wiedzieli WIĘCEJ. :shock:











:lol:

A co do tekstu - fajnie się go czyta, lekkostrawnie i z ciekawością. Lubię takie bajeczki . :)

_________________
a.k.a. MłodyRzyQ


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL