Teraz jest 29 wrz 2024, 06:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2002, 21:45
Posty: 506
Lokalizacja: malopolska
$towarzysz$ napisał(a):
ale co będzie w listopadzie :shock: ?

jakbys mniej spamowal, a wiecej czytal na tym forum, to bys wiedzial. 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 18:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2006, 16:34
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
Dla mnie qw jest pewna innowacja i odskocznia od bfa i moge powiedziec ze calkiem udana. Oczywiscie jest o wiele szybsza i bardziej dynamiczna niz bf ale przynajmniej mozna potestowac swoj refleks :) Historyjka w grze moze dosc oklepana ale ja ja lubie i powinna przypasc kazdemu do gustu kto z uciecha ogladal Dzien Niepodlegosci. Krotko mowiac fajna gierka wyszla SD :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
qw zawsze będzie gównem i ani ja, ani wy swoim mądrym gadaniem tego nie zmienicie.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Alfik napisał(a):
qw zawsze będzie gównem i ani ja, ani wy swoim mądrym gadaniem tego nie zmienicie.


Stary wyluzuj, ignorancja jest podejscie typu; "nie podoba mi sie wiec jest gowniane" - swiadczy tylko o glupocie.

Mi QW sie nie podoba i zawiodlem sie bo czekalem na ta gre, ALE to nie znaczy ,ze jest zla ! Przeciez to tak oczywiste ehhh.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Dokładnie tak jak piszesz Jan_Twardowski. Jeśli się komuś nie podoba, to przecież musu nie ma. Najwidoczniej jednak Alfik spędza zbyt dużo czasu grając w BFa i już mu się styki poprzepalały w łepetynie, ponieważ jak dotąd nic sensownego w temacie sklecić nie potrafił. Jedynie wypowiedzi typu

Alfik napisał(a):
a ja powiem tak: QW SUCKS!


Alfik napisał(a):
qw zawsze będzie gównem i ani ja, ani wy swoim mądrym gadaniem tego nie zmienicie.


Sorry, szanuję ludzi którzy mają odmienne zdanie i potrafią go bronić (na szczęście takich jest chyba większość na tym forum), ale wypociny takiego cenzura jak Alfik mnie troszkę irytują. Udziela się chyba tylko po to, żeby mu licznik skoczył. Żal.pl :roll:
Cenzura by Uapa


Ostatnio edytowano 10 paź 2007, 19:08 przez Terapuls, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 20:25 
Offline

Dołączył(a): 27 kwi 2006, 11:20
Posty: 163
Lokalizacja: koło Oświęcimia
Grają jeszcze ludzie w to coś QW:ET? :lol: :lol: Czy już dali sobie spokój? :lol: :lol:

_________________
Pipka :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2007, 17:44
Posty: 63
No coz, ja osobiscie zawiodlem sie na QW... z duzej chmury maly deszcz - zapowiadano niewiadomo co, a wyszedl z tego quake z pojazdami na doczepke. Wlasciwie pojazdy w tej grze mozna skomentowac jednym slowem - katastrofa. Stroggowe "czolgi" wygladaja, no, hm , jak niedorobione zabawki made in china. Inny mankament tej gry ( dla niektorych moze byc to jednak plus) , to samo co w et - dwie drogi do objectiva, dzieki czemu linia frontu moze stac w miejscu godzinami... Totalnie nie podoba mi sie gameplay - raz, ze brakuje paska sprintu dwa, ze recoila praktycznie tutaj nie ma. Nie wspominajac o klimacie, ktory gdzies wyparowal.

W sumie jednak nie jest to zla gra. Taki banalny odstresowywacz, godzinka po pracy i nic wiecej. Na razie QW znajduje sie na fali, ale wplyw ma na to glownie sila marketingu i reklamy. Zobaczymy, co bedzie za pol roku...
Za rok bedzie z tego zapewne cos w rodzaju bf2142 - zostana najwytrwalsi, a ktos tam pewnie bedzie pykal dla przyjemnosci...

W kazdym razie, na moim kompie QW zagosci jeszcze przez jakis czas, ale tylko w charakterze demka.


Ostatnio edytowano 10 paź 2007, 20:46 przez clashh, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2002, 21:45
Posty: 506
Lokalizacja: malopolska
sadzac po agitce jaka nam tu serwuje Terapuls, niewielu dalo sie nabrac :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
clashh napisał(a):
to samo co w et - dwie drogi do objectiva, dzieki czemu linia frontu moze stac w miejscu godzinami...


z tego co mi wiadomo, jedna runda to max 30min :wink:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, 11:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Max PL napisał(a):
Grają jeszcze ludzie w to coś QW:ET? :lol: :lol: Czy już dali sobie spokój? :lol: :lol:


hmmm napisał(a):
sadzac po agitce jaka nam tu serwuje Terapuls, niewielu dalo sie nabrac :lol:


Wg mnie w tej chwili gra w nią mniej więcej tyle osób, co w BF2 na początku jego kariery. Agitować nie muszę, gra broni się sama :wink: Nie dziwi mnie natomiast zbytnio niechęć części graczy sceny BFa to ET:QW, gdyż większość na tej serii zjadła zęby, więc trudno im się przestawić. Więcej, mówi się, że starego drzewa się nie przesadza, i w tym wypadku ta mądrość ludowa znajduje potwierdzenie. Wielu po prostu nie ma ochoty "męczyć się" z grą bardziej skomplikowaną niż zdobywanie flagi za flagą. Wasz wybór i ja go szanuję :) Ja mam podobne zdanie np. w kwestii takiej gry jak FIFA. Podobno PES jest o niebo lepszy...podobno...ja jednak raz tej gry gdzieś spróbowałem i już więcej w nią nie zagram, bo jest zbytnio konsolowa jak dla mnie. Dla wielu jest jednak o niebo lepsza od serii FIFA.

$towarzysz$ napisał(a):
clashh napisał(a):
to samo co w et - dwie drogi do objectiva, dzieki czemu linia frontu moze stac w miejscu godzinami...


z tego co mi wiadomo, jedna runda to max 30min :wink:


Nie wiem jak to jest na rankingowych, ale grałem już na serwerach, gdzie GDF miało 50 minut na wykonanie zadania. IMO przegięcie, bo prędzej czy później w 95% udaje się drużynie atakującej dopiąć celu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2007, 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Terapuls napisał(a):
$towarzysz$ napisał:
clashh napisał:
to samo co w et - dwie drogi do objectiva, dzieki czemu linia frontu moze stac w miejscu godzinami...


z tego co mi wiadomo, jedna runda to max 30min Wink


Nie wiem jak to jest na rankingowych, ale grałem już na serwerach, gdzie GDF miało 50 minut na wykonanie zadania. IMO przegięcie, bo prędzej czy później w 95% udaje się drużynie atakującej dopiąć celu.


na rankingowych max to 20 ;) poza tym na meczach też zawsze gra się po 20 minut na każdej mapie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2007, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Wielu po prostu nie ma ochoty "męczyć się" z grą bardziej skomplikowaną niż zdobywanie flagi za flagą.


Od kiedy to ET czy ET:QW mozna uznac za bardziej skomplikowane? :o Bo trzeba "wybudowac" zanim pojedziemy dalej? No litosci...

ET:QW to po prostu Quake, ktory od kilku czesci nie osiagal dobrej sprzedazy i byl do dupy. Tak wiec by nowa czesc sprzedala sie lepiej podpieli tu 'legende ET" i dodali pojazdow kilka na odwal sie. Kto to lyknal tego zdrowie, ja nie dam sie nabrac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, 00:01 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
ET:QW , nie podoba mi się , poniewaz jest Quekowate :? , koniec .
Crysis , tez mi sie nie podoba bo jest Quekowaty czasami ... , podchodzę do kolesia sprzedaje mu HS z lufy parę razy ten wstaje zaczyna skakać jak kangur ucieka gonie go za róg skacze i wali we mnie ... :shock: :? .
CoD4 można uznać z nowych gierek która nie jest Quekowata , w UT3 nie grałem wiec sie nie wypowiadam , lecz ktoś napisał ze w UT3 czasami jest rozgrywka Quekowata :? .
Ileż gier ma w sobie '' Queka '' - moje wrażenia .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, 01:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Blizzard_ napisał(a):
Ileż gier ma w sobie '' Queka '' - moje wrażenia .


tyle ile sobie wmówisz :roll:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lip 2007, 13:09
Posty: 67
Lokalizacja: chyba ktos mnie namierza O_o ?
clashh napisał(a):
No coz, ja osobiscie zawiodlem sie na QW... z duzej chmury maly deszcz - zapowiadano niewiadomo co, a wyszedl z tego quake z pojazdami na doczepke. Wlasciwie pojazdy w tej grze mozna skomentowac jednym slowem - katastrofa. Stroggowe "czolgi" wygladaja, no, hm , jak niedorobione zabawki made in china. Inny mankament tej gry ( dla niektorych moze byc to jednak plus) , to samo co w et - dwie drogi do objectiva, dzieki czemu linia frontu moze stac w miejscu godzinami... Totalnie nie podoba mi sie gameplay - raz, ze brakuje paska sprintu dwa, ze recoila praktycznie tutaj nie ma. Nie wspominajac o klimacie, ktory gdzies wyparowal.


gameplaye sa po to aby popatrzec na rozgrywke :| a nie oceniac gre :roll: od tego sa dema :wink: a po drugie jest caly czas sprint 8) wcisniesz shift i biegasz ile chcesz :mrgreen:

a co do tego wygladu kazdy kto co lubi mi akurat sie podoba :wink: :lol: :D

Exil napisał(a):
Terapuls napisał(a):
$towarzysz$ napisał:
clashh napisał:
to samo co w et - dwie drogi do objectiva, dzieki czemu linia frontu moze stac w miejscu godzinami...


z tego co mi wiadomo, jedna runda to max 30min Wink


Nie wiem jak to jest na rankingowych, ale grałem już na serwerach, gdzie GDF miało 50 minut na wykonanie zadania. IMO przegięcie, bo prędzej czy później w 95% udaje się drużynie atakującej dopiąć celu.


na rankingowych max to 20 ;) poza tym na meczach też zawsze gra się po 20 minut na każdej mapie :)

a to wcale nie prawda :shock: bo gram w demo i rozne sa czasy :wink: raz po 60 minut a raz po90 minut roznie to jest :) a gra jest wyrobista i kupie sobie :twisted:
a co do tego czasu to chyba jaka masz misje... :?: poniewaz tam sie nie robie bez sensu co sie rusza :roll: :evil: tylko kazda druzyna ma swoja misje do wypelnienia 8) np.jedna druzyna musi wysadzic cos tam..druga ma cos innego do zrbienia :D a jak tego nie zrobia to cala druzyna ma male szanse na wygrana...ale NIE ZAWSZE :P
dla mnie osobiscie sie podoba i ci ktorzy sie zastanawiaja czy ja kupic to powiem WARTOOOO!!!! :lol: :lol: :lol: :P

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL