Teraz jest 29 wrz 2024, 04:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2007, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Wybacz ale ze stwierdzeniem że Q3 jest najlepszym fps w historii gatunku to się nie zgodzę. Tak jak przedmówcy wcześniej zauważyli, jest to trochę kolorowe cuś. Nie uważam że q3 był kiepski, jednak dla mnie był lekką profanacją kultu i legendy - Q1. Ileż to ja godzin żywota straciłem nad nim, ile to się grało w mp przez modem :). Dla mnie jednym z lepszych fps jeśli nie w ogóle to właśnie był Q1. Ciężki klimat, świetna muzyka (NIN i Trent Razor bodajże), genialna grafika jak na tamte czasy (zwłaszcza po wypuszczeniu GL Quake... wtedy ludzie przecierali oczy ze zdumienia patrząc na efekty które zapewniał, a ja cieszyłem się że jestem posiadaczem Voodoo 2 (ilości Ram nie pomnę, ale stawiałbym że to było coś koło 12), no i niesamowita miodność, dynamika... Przy nim to Q3 przypominał starcie paralityków. Powolna rakietnica, słaby MG, część map do kitu była. Dopiero Pro-mode jako tako pozwolił bawić się w stylu Q1. A graficznie Q3, był taki za kolorowy, za jasny można wręcz powiedzieć że radosny. (No i ten błazeński dźwięk trąbki przy trafieniu...)

Edit: Jeśli miałbym wystawiać ocenę Q3 "gołemu" to bym dał góra 7/10. (rozwinięcie silniku itd. wpłynęło pozytywnie na ocenę).

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 paź 2007, 14:17 przez Zwirbaum, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2007, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
no niech wam będzie może QW nie odniosło takiego sukcesu jak BF2 ale faktem jest że obecnie jest to najlepiej sprzedająca się gra na Wyspach i USA, a i niedługo zostanie wypuszczona wersja na Linuxa :wink: (demko już można pobrać)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2007, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2005, 15:09
Posty: 148
Nie wiem jaki był powód przesunięcia premiery , ale za długo ją robili, jesień 2006 to był moment dla QW....niby BF2142 ale po zabawie EA z BF2 kto wie . Ludziska by może psioczyli na wymagania ale gra miała by ta świeżośc , tera z ma za duża i za potężną konkurencje CoD4, UT III , Crysis, gra jak na koniec 2007 graficznie jest przeciętna, tyle że naprawdę grywalna . I mnie sie podoba :) . Ale dla pojazdów to mapki za małe ,

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2007, 10:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
q3 + osp + promod to świętość :!: :mrgreen: dla ludzi którzy w to grali ( do dziś w to gram), tak samo jak CS czy ET. Różni ludzie, różne klimaty, ale gry były kultowe i nadal po 10 latach są. Organizuje się dla nich turnieje i to nie takie wypaczone jak lany-EA, tylko portalowe eventy gdzie można wygrać conajwyżej serwerek lub podkładkę, o ile są wogóle nagrody.

QW posiedzi na scenie tyle co bf2142 i pójdzie w zapomnienie jako niewypał. Takie jest przynajmniej moje zdanie i nadzieja :)

BF2 ? też nie jest zbytnio kultowe, to gierka na 2-3 lata. Za 6 lat nikt nie będziew to grał. Do hitu i świetności q3/et/cs dużo jej brakuje.

_________________
Xfire - fth85
|KGW| !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2007, 11:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
fth napisał(a):
q3 + osp + promod to świętość :!:


Zgadza sie, pamietam te niepszespane noce z bazoka w przestrzeni kosmicznej czy tez z railem.

Chyba tylko najmlodsi gracze moga mowic zle o Q3.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2007, 14:24 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
@Twardowski. Albo najmłodsi, albo Ci którzy zaczynali wcześniej, np. od Q1 :) Z pro-mode to owszem gra nabierała rumieńców, ale nie można zapominać że w założeniu miał odzwierciedlać styl gry z Q1 :]. Ale jako świętość Q3 nawet z pro-modem nie uznawałem, nie uznaję i pewnie nie będę uznawał aż do mojego żałosnego końca ;).

Pozdrawiam

-Ktoś pamięta jeszcze mapki fragtown do q1? :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2007, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Quake to dno i odpadki bo Unreal Tournament :] Mowie oczywiscie o czesciach "odpowiadajacych wiekowo". Moja pierwsza strzelanka byl Wolfenstain 3D wiec nie darzylem nigdy Quaka zadna sympatia a pozniejsze czesci j/w :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2007, 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Zwirbaum napisał(a):
-Ktoś pamięta jeszcze mapki fragtown do q1? :)

I kampingi na dachach? pamiętam, pamietam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2007, 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 01:45
Posty: 304
Lokalizacja: z kraju na Europy skraju
Lailonn napisał(a):
(...) Moja pierwsza strzelanka byl Wolfenstain 3D wiec nie darzylem nigdy Quaka zadna sympatia a pozniejsze czesci j/w :wink:


Coś słabo. Ja zaczynałem od Who Dares Wins na Atari :wink:
A w czasach Q1 nie miałem jeszcze netu, więc pozostawały ReaperBoty albo wizyty w kafejkach; swojego czasu można tez było grywać multi w Empikach.

_________________
Nikt nie mówi ani słowa, nikt nie dziwi się niczemu. Wszystkie skarby tego świata pod bazyliką w Licheniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2007, 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Rip van Winkle ja mowilem juz o czasach 'normalnych PC". Wczesniej mialem Commodore 64(nawet 3) :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:58 
Offline

Dołączył(a): 1 gru 2006, 19:40
Posty: 5
Lokalizacja: Chełm
Więc tak...
Gralem całe pełne dwa latka w ET i po prostu jak nigdy w życiu zakochałem sie w grze. Następnie przerzuciłem się na BF2, grałem godzinami ,ale niestety gra nie miała "tego czegoś" w przeciwnieństwie do ET (wg.mnie) Pograłem z rok jeszcze w BF2 , czekając na QW.
Wiadomo, jak fan ET lubiący grać w BF , myślami odskakujący już w świat mojej wyimaginowanej gry sciągałem z seci rózne rozności na temat gry, wszedzie widziałem tuż za coraz mniejszym czasem do premiery coraz większą ilość reklam i filmików, grę zapowiadających przez samych pro graczy wychwalających ją o jej super zaletach o zajebistym sliniku itd.. (sami wiece, czysty marketing)
I o tak!, przyszla kolej na bete. Pierwsze wrazenia było ze tak ujme , "takie ło" nastepnie gra mi sie spodobała, ale postawiłem warunki jej. Jezeli nie bedzie naprawionej fizyki i innych elementow gra będzie na siłe.Nie wiem jakim cudem sie stało ale grę kupiłem.
Moje dzisiejsze odczucia są takie:
Miał byc hit, wyszło coś na siłe, gra to jest jak ciut za poźno otwarte wino, gdyby wczesniej byla by świetna.Niestety QW dobrą gra nie jest nie wspominając juz o hicie ktory był tak az na wyrost zapowiadany.Nie jest jak to tworcy stwierdzili stare ET, ani tez jak inni twierdzili połączenie BF + ET. Tak na prawdę nikt nie wie co to jest..
Trudno się mowi, trzeba czekac na cos innego a w tzw międzyczasie pograc w Enemy Territory... ale stare :)

Pozdrawiam,
Rozczarowany gracz

_________________
antyfan?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2007, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2006, 16:34
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
Dupa jasia pierdzi stasia dla mnie qw jest pod tym wzgledem dobre ze podczas rozgrywki jestem wrecz zmuszony do grania kilkoma roznymi klasami a co za tym idzie mam wieksza przyjemnosc z grania bo co chwile poznaje cos nowego i nie ma takiego popadania w rutyne jak w bfie gdzie sie bralo albo meda albo anti tanka. I nie mowie tu tylko o ffa ale o klanowkach gdzie nawet wymaga sie aby ktos gral taka klasa jak snajper gdzie w bfie ta klasa na klanowkach byla martwa, natomiast chodzi mi o to ze qw nie tworzy takich glupich podzialow jak to mialo miejsce w bfie i kazdy moze sobie grac ta klasa ktora chce i nikt mu nei bedzie robil wyrzutow jak to mialo miejsce w bfie gdzie dochodzilo do sytuaacji gdzie gracze klanowi narzucili na inf granie medem i wrecz z histerycznymi reakcjami odnosili sie do osob ktore uzywaly supporta mechanika z pompka czy granantikowaca albo anti tanka z rura i to wedlug mnie bylo chore a qw wlasnie dlatego lubie bo daje swobode wyboru i jest bardziej tolerancyjne pod tym wzgledem a co za tym idzie jest zdrowsza atmosfera na serwerach i jak narazie rzadko sie spotykam z tekstami typu noob lama czy innymi wulgarnymi tekstami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2007, 16:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Zauważ że w BF2 to narzucenie meda na inf doszło po jakimś czasie. ETQW jeszcze jest młode i dopiero najskuteczniejsze klasy się wyłonią.

Ja ostatnio byłem w MM i widziałem wielki stojak z ETQW ale nie mam zamiaru tego kupować, podczas gry w demo przekonałem się że gra GDF jest nudna, a dla samych stroggów nie będe kupować gry.

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2007, 16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
Stawiaj czasami przecinki, ponieważ można się udusić czytając twoje posty ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2007, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2006, 16:34
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
Cravic napisał(a):
Zauważ że w BF2 to narzucenie meda na inf doszło po jakimś czasie. ETQW jeszcze jest młode i dopiero najskuteczniejsze klasy się wyłonią.

Ja ostatnio byłem w MM i widziałem wielki stojak z ETQW ale nie mam zamiaru tego kupować, podczas gry w demo przekonałem się że gra GDF jest nudna, a dla samych stroggów nie będe kupować gry.


No zalezy jak na to patrzec bo niektore klany w qw graja juz od dluzszego czasu(rozne bety) i z tego co zauwazylem to czy na ffa czy na klanowkach raczej wszystkie klasy sa w uzyciu i jest niemozliwe wygranie meczu grajac jedna klasy bo sa rozne objectivy do wykonania a jedna klasa sie wszystkich nie zrobi. I napewno w qw medyk nie bedzie mial takiej pozycji jaka mial w bfie bo jakby nie patrzec posiada on najubozsze wyposazenie sposrod wszytkich klas, a dodatkowo medyk strogow zaczyna z 90 hp na starcie a medyk gdf 110, wiec jakby nie patrzec panowie z sd starali sie wyposrodkowac wszytkie klasy po obu stronach i ja moge powiedziec ze mnie i przyjemnie sie gra gdfem i stroggiem i wielkich roznic nie widze narazie. Nawet mam wrazenie ze nie ma takich odchylow jak to mialo miejsce w przypadku bfa w stosunku do broni gdzie kalach byl narzedziem mordu a m16 srednia pukawka i sadze ze roznice miedzy lanceratorem(rozpruwaacz) a assault riflem(karabinkiem) sa niewielkie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL