Teraz jest 7 paź 2024, 11:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 14:52
Posty: 231
Lokalizacja: Lubin
juz mam,dzieki

_________________
Obrazek
One-Shoot One-kill No-Luck- Just-Skill


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2007, 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2007, 09:54
Posty: 13
Lokalizacja: Zamość
może jakiś nowy link na zmodyfikowaną poprawnie angileską wersje do 1.41 bo te stare nie działją nie działa bf2s

acha i jeszcze jedno czy będzie to działać?
Zostałeś zabity przez: §0§C1001#PLAYERNAME#§1§C1001 za pomocą [§C1001#WEAPON#§C1001]
chodzi mi o kolor ale też czy w ogóle się broń pokaże jaką mnie zabili :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2007, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2007, 14:11
Posty: 308
Lokalizacja: Olsztyn
A ja mam problem taki, iz gdy wkladam ten zmodyfikowany plik loalizacyjny "polsix.utxt" to jak gram to i tak mam wszystko tak jak bylo. Wiecie co robie zle?

EDIT: Erm problem rozwiazany.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2007, 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2007, 22:27
Posty: 171
a czy jest mozliwosc podkreslenia wypowiedzi graczy ? znaczy tego co napisali bo czasami jestem tak zajety gra ze nie widze czy kumpel cos napisal czy tylko to napis od komendy glosowej , chciał bym usunąć napisy podczas komend albo podkręślić , pogrubić wypowiedzi graczy czy to możliwe ? i jak to zrobic jesli tak

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lip 2007, 13:09
Posty: 67
Lokalizacja: chyba ktos mnie namierza O_o ?
Fox808 napisał(a):
Zabicie kolegi - -4 Punkty (-6 jeśli z punishem)
Samobójstwo - -2 Punkty

eee czy mogl mi ktos podac HUD do tego bo nie moge snalezc :omg: :P

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 30 kwi 2007, 12:35
Posty: 28
Hmm a wiec tak : Widzałem na niektorych serwerach jakis koles pisal cos na ogolnym czacie na pomaranczowo i chyba wieksza czcionka :D
Pytanie : Jka to można zrobić :?: :?: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2007, 17:58
Posty: 252
Maciiiek napisał(a):
Zostałeś zabity przez:§0§C1001#PLAYERNAME#§1§C1001 za pomocą [§C1001#WEAPON#§C1001]
chodzi mi o kolor ale też czy w ogóle się broń pokaże jaką mnie zabili :?:


Nie da rady. Ale pomysł ciekawy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Unlock... nie da rady to sie wiesz co parasola... :twisted:

Nawet nie wiem czy gdzieś tu na forum nie było podane... Musisz troszke poszukać, chyba c-kozi tak ma...

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2007, 23:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
L96A1 napisał(a):
Maciiiek napisał(a):
Zostałeś zabity przez:§0§C1001#PLAYERNAME#§1§C1001 za pomocą [§C1001#WEAPON#§C1001]
chodzi mi o kolor ale też czy w ogóle się broń pokaże jaką mnie zabili :?:


Nie da rady. Ale pomysł ciekawy


I to mnie w tobie najbardziej wkur.. w tobie, wpierd... sie wszedzie piszac od rzeczy gdynie nie jestes w temacie wiec prosze nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia.
Co do zmiany koloru da sie to zrobic na 100% ale niektorzy tego nie lubia i cie beda kickowac xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2007, 23:17 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Grubber{PL} napisał(a):
Co do zmiany koloru da sie to zrobic na 100% ale niektorzy tego nie lubia i cie beda kickowac xD

Zwłaszcza za pomarańczowy kolor , poniewaz często cziterzy ustawiają sobie taki kolor .
Kicki lecą tez za to , jak zwiększysz swój nick i będzie 2-3 razy większy - zasłania ekran innym graczom .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2007, 23:27 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
Blizzard_ napisał(a):
Grubber{PL} napisał(a):
Co do zmiany koloru da sie to zrobic na 100% ale niektorzy tego nie lubia i cie beda kickowac xD

Zwłaszcza za pomarańczowy kolor , poniewaz często cziterzy ustawiają sobie taki kolor .
Kicki lecą tez za to , jak zwiększysz swój nick i będzie 2-3 razy większy - zasłania ekran innym graczom .


Buahahahahha :lol:. Nie mogłem się powstrzymać od "cziterów" :D.

@ZiZu, gdybyś choć trochę się wysilił i zobaczył na pierwszą stronę tego tematu to znalazł byś coś takiego:



Cytuj:
Kod wymagany do zmiany koloru czcionki wygląda następująco §Cxxxx, znaczenie tych xxxx jest nie ważne ale użyjmy kodu jaki wykorzystuje gra czyli §C1001. Czyli jeśli przykładowo weźmiemy zdanie "Witam, moja nazwa użytkownika to Fox808", i chcę aby Fox808 było w innym kolorze, zrobiłbym tak: "Witam, moja nazwa użytkownika to §C1001Fox808§1001". Lub jeśli wartość jest zmienna wyglądało by to tak: "Witam, moja nazwa użytkownika to §C1001#USERNAME#§1001". Upewnij się że rozumiesz o co tu chodzi zanim przejdziemy dalej.

Drugi kod wymagany do zmiany wielkości czcionki to §Cxxxxx, i znowu znaczenie xxxx jest nie ważne, oprócz pierwszego x. Pierwsze x odpowiada za wielkość czcionki, jeśli wstawimy zamiast x, 1 będzie to bardzo mały tekst a jeśli wpiszemy 6 (maksymalna wartość) tekst będzie wielki. Czyli jeśli chciałbym aby mój tekst był dużego rozmiaru wyglądało by to następująco: "Witam, moja nazwa użytkownika to §C30000Fox808§30000". Zmiana 3 na 0 zpowodowała by powrócenie tekstu do rozmiaru standardowego.

Pozostał jeszcze wyjątek o którym wspomniałem wcześniej, zgadnijcie co by się stało gdybym zrobił tak... "Witam, moja nazwa użytkownika to §C§30000Fox808§C§00000". Tak, zrobiło by to mojego nick'a dużego i kolorowego...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2007, 00:33 
Offline

Dołączył(a): 30 kwi 2007, 12:35
Posty: 28
Ale wy ze zrozumieniem umiecie czytac :lol:
Ja chce abym jak cos napisze na czacie to mi innym to sie wyswitli na pomaranczowy kolor i z wieksza czcionka :evil: .
Nie chodzi mi o nick. A to co podales Deathname, hmm ale widze ze kolesie raz pisza kolorowo raz normalnie ;>. Wiec jak to sie robi? :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2007, 08:35 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
W swoim pliku lokalizacyjnym i w pliku polish.utxt lub english.utxt itd (x:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Localization\). zmieniasz przy linijce HUD_CHAT_DEADPREFIX wartość *MARTWY* na *§§C§30000* .

I wtedy gdy zginiesz i minie czas odrodzenia będziesz pisał dużymi literami w grze. Tak wynika z tego poradnika ;).

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 paź 2007, 08:36 przez DeathName, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2007, 08:35 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2007, 17:58
Posty: 252
Grubber{PL} napisał(a):
I to mnie w tobie najbardziej wkur.. w tobie, wpierd... sie wszedzie piszac od rzeczy gdynie nie jestes w temacie wiec prosze nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia.
Co do zmiany koloru da sie to zrobic na 100% ale niektorzy tego nie lubia i cie beda kickowac xD


Ty jesteś pier*****ęty. Zapytał się czy będzie na kolorowo i czy będzie wyświetlana broń jak go ktoś zabije. To napisałem że nie będzie działać z tą bronią ale kolor owszem. Tak poza tym mogę pisać gdzie chcę łosiu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2007, 22:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2007, 13:24
Posty: 334
Lokalizacja: Zamość
Ja mam taki: http://files.filefront.com/polishutxt/; ... einfo.html

ale chciałym ściągnąć taki jaki jest na bf2.com tylko tamten link nie działa :(

_________________
Mój kanał YT


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL