Teraz jest 29 wrz 2024, 07:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2007, 18:46
Posty: 30
Lokalizacja: Poznań
Witamy,

Uprzejmie informujemy, że w związku z coraz częściej pojawiającymi przypadkami wykorzystywania serwera prywatnego jako serwera publicznego zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia następujących zmian w Regulaminie świadczenia usług przez Netgamer.pl:

- w pkt. 3.3.b) \"W przypadku prywatnego serwera gry, zabrania się likwidowania hasła dostępu do serwera oraz publikowania i udostępniania hasła dostępu osobom trzecim w jakikolwiek sposób. Dotyczy to także sytuacji gdy hasło dostępu złożone jest z kilku znaków lub liter, a upublicznienie następuje poprzez wyróżnienie graficzne tych znaków w nazwie serwera.\"

- w pkt. 3.12. \"3.12. Hasło dostępu to serwera prywatnego musi składać się z co najmniej 6 znaków (liter i cyfr) i musi być zmieniane co najmniej raz na 7 dni.\"

- w pkt. 7.1. \"W przypadku naruszenia któregokolwiek punktu niniejszego regulaminu (umowy) przez Klienta, NetGamer.pl ma prawo zablokować dostęp do serwera gry. W takim przypadku Klientowi nie przysługuje prawo do zwrotu całości lub części wniesionej opłaty.\"

Powyższe zmiany wchodzą w życie z dniem 22.01.2008 roku.

Pełen tekst Regulaminu znajduje się na stronie: http://netgamer.pl/regulamin.html

Pozdrawiamy,
Zespół NetGamer.pl



Jak to przeczytałem to myślałem że padnę! Mam takie pytanie, orientujecie się może czy taka zmiana regulaminu [bądź co bądź dla mnie znacząco, bo bardzo utrudnia korzystanie z serva] jest podstawą do zerwania z nimi umowy i odzyskania pieniędzy? Przed chwilą do nich meila napisałem ale jeszcze nie mam odp ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:08 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
ale jak serw pryw mozna wykorzystac jako publik ? rozumiem ze dla nich prywatny to tylko na haslo i koniec kropa ? nawet jak nie bedzie hasla i bez rank to juz zle ;] , troche to dziwne

zerwac mozesz o ile wczesniej nie bylo w reg info o tym ze moga tego typu zmiany reg wprowadzac a tak to raczej nie wiele da sie zrobic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2007, 18:46
Posty: 30
Lokalizacja: Poznań
No z ich tekstu wynika że wiara wpisywała hasło w nazwie serva XD
Ale co mnie to obchodzi! No będę musiał czytnąć jeszcze raz cały reg -_-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2006, 20:10
Posty: 274
Na takim serwie nie da się zagrać klanówek, bo udostępnianie hasła osobom trzecim jest zabronione? xD

_________________
Obrazek last.fm | Obrazek digart.pl | Obrazek portfolio


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2007, 18:46
Posty: 30
Lokalizacja: Poznań
No dokładnie XD ROTFL
Nawet na to uwagi nie zwróciłem :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2008, 00:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Moim zdaniem na server ma wstep tylko osoba zmieniajaca haslo bo nie moze ona podac go nikomu innemu xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2008, 00:58 
Offline

Dołączył(a): 6 lis 2007, 22:45
Posty: 88
Grubber{PL} napisał(a):
Moim zdaniem na server ma wstep tylko osoba zmieniajaca haslo bo nie moze ona podac go nikomu innemu xD


Hehe, masz rację. Trochę głupie;p


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL