Teraz jest 29 wrz 2024, 20:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2007, 07:41
Posty: 19
Lokalizacja: Szczecin
Starsi stażem BF użytkownicy forum się wkurzają na nowych i maja w dużej części rację, ale moim zdaniem medal zawsze ma dwie strony. Idąc waszym tokiem rozumowania forum będzie można niedługo zamknąć przynajmniej w części dotyczącej problemów, przecież już 99% problemów zostało poruszonych i rozwiązanych, wystarczy użyc opcji SZUKAJ :-D .
Nie popieram absolutnie tych którzy wpadają na forum, nie poszukają nic, zadają pytanie i mają wszystko w dupie. Takich zapytań jest coraz więcej. Ten który naprawde chce cos znaleźć dostaje w wyszukiwarce stertę tematów z odpowiedziami typu : "opcja SZUKAJ", "sprawdź FAQ" itp. wiem bo sam tak miałem. Od tego chyba są moderatorzy żeby zająć się takim postem, ale nie, 50 osób które najbardziej krzyczą że nowi dupe zawracają i statsują, musi się wpisać( i STATSOWAĆ) i opieprzyć delikwenta nie wnosząc nic do tematu, zaśmiecając i utrudniając szukanie następnym.
To niestety jest tolerowane.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2005, 13:58
Posty: 289
Lokalizacja: Wawa
poruszające...oby w następnym numerze filipinki twoj problem został rozwiazany

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Do Twojej wypowiedzi dodalbym jeszcze, ze tematy wypadaloby zakladac w odpowiednich dzialach. W czym niby temat 'o szukaniu' konkretnie nawiazuje do bf2?

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Nie ma to jak jakiś przejmujący do głębi i odkrywczy temat..

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2008, 18:14 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Mnie irytuje to że wszyscy się wściekają o nowe tematy a jak się poszuka, znajdzie odpowiedź lecz nie zadziała i napisze w starym temacie to nazywają go archeologiem... Lepiej chyba odświeżyć temat niż robić 1500 takich samych, a potem w wyszukiwarce wyskakuje ci 1499 tematów z odesłaniem do wyszukiwarki...

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2008, 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Archeolog to mile określenie...

Tylko zobacz kto pisze pytania... 12 latki :roll:

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2008, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
NekroSnajper napisał(a):
Mnie irytuje to że wszyscy się wściekają o nowe tematy a jak się poszuka, znajdzie odpowiedź lecz nie zadziała i napisze w starym temacie to nazywają go archeologiem... Lepiej chyba odświeżyć temat niż robić 1500 takich samych, a potem w wyszukiwarce wyskakuje ci 1499 tematów z odesłaniem do wyszukiwarki...


Uwierz mi że lepiej jest poszukać niż napisać zbędny temat , na tym forum było już tyle tematów że na pewno znajdziesz odpowiedź na większość jasnych pytań które zadają ludzie. Później robi się zbędny spam ludzie i tak nie dostają odpowiedzi na dane pytanie a na dodatek zostają zjechani przez "niby" znawców tego forum którzy piszą zbędne odpowiedzi i po pół roku siedzenia na forum mają 1000 postów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2008, 00:53 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
swoja skarge napisz na papierze toaletowym a pozniej mozesz nim.........

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2008, 10:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2007, 07:41
Posty: 19
Lokalizacja: Szczecin
hehe :D niektórzy podpuszczeni, tylko potwierdzili mojego posta :-) szkoda tylko że Ci wszystkowiedzący,aroganccy, mądralińscy to niestety większość na forum. Już zapomnieli jacy to byli "doświadczeni" jak zaczynali grać :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2008, 10:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
Roba prawdę pisze, jakiego tematu nie otworzysz zawsze dwie osoby wszystkowiedzące w każdej dziedzinie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2008, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2006, 10:57
Posty: 131
Lokalizacja: Rybnik
pioteras napisał(a):
hehe :D niektórzy podpuszczeni, tylko potwierdzili mojego posta :-) szkoda tylko że Ci wszystkowiedzący,aroganccy, mądralińscy to niestety większość na forum. Już zapomnieli jacy to byli "doświadczeni" jak zaczynali grać :lol:


Dobrze mówi, wódki mu dać !!!

P.S. Jestem przeciwnikiem zakładania tematów "od razu" lecz sam pamiętam że tak robiłem i jestem przekonany że 99% tak robiło, a to dlatego, że kupując grę, wydając dużo kasy - teraz już mniej - zaczynamy troszkę panikować i chcemy jak najszybszego rozwiązania problemu nisz wpisywanie w opcji szukaj i otrzymanie dziesiątki tematów które trzeba żmudnie przeglądać gdyż 80% tematu to bluzganie pytających oraz cwaniackie odzywki "wszystkowiedzących"

Niestety tak to wygląda, dlatego już jak mam jakiś problem to nie zakładam tematu bo wiem że i tak nie otrzymam odpowiedzi tylko zostanę pojechany. Wolę się pomęczyć i sam spróbować rozwiązać problem, opcja szukaj też jak już pisałem jest zleksza do bani. A to daltego że wielu zamiast w temacie napisać sedno problemu to wypisuje "problem, problemik" albo "pomóżcie" itd, do tego dochodzi to co pisałem wcześniej.

Pozdrawiam

zaraz mnie pojadą ale nie dbam o to.

_________________
We don't need no education "Pink Floyd"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2008, 19:01 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
pioteras napisał(a):
hehe :D niektórzy podpuszczeni, tylko potwierdzili mojego posta :-) szkoda tylko że Ci wszystkowiedzący,aroganccy, mądralińscy to niestety większość na forum. Już zapomnieli jacy to byli "doświadczeni" jak zaczynali grać :lol:



jak zaczynalem grac....to najpierw bylo szukaj..a na zagranicznych forach search a jesli nie bylo tematu to wbijalem posta.....potrafisz tak zrobic?! a moze zalozymy wspolny temat dla was i wyplaczecie sie tam ile chcecie...a my poprosimy moderatorow zeby wam go nie zamykali??? rozwiaze to wasze bravo.girl problemy????


"Niestety tak to wygląda, dlatego już jak mam jakiś problem to nie zakładam tematu bo wiem że i tak nie otrzymam odpowiedzi tylko zostanę pojechany. Wolę się pomęczyć i sam spróbować rozwiązać problem, opcja szukaj też jak już pisałem jest zleksza do bani. A to daltego że wielu zamiast w temacie napisać sedno problemu to wypisuje "problem, problemik" albo "pomóżcie" itd, do tego dochodzi to co pisałem wcześniej."


sa jeszcze inne fora,zagraniczne...tam znajdziesz duzo wiecej nikt nie zabronil korzystac z innych zrodel...sprawa druga,zawsze powiadam....google nie boli!!!!!!!!!!

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2008, 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Do póki we lbie sobie ludziska nie pookładają, to te fora jak i gra tak bedzie wygladala... 8)

Zaraz mnie rozżalone 12-tki zwyzywają od dranciuchow ale co tam.

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2008, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 4 lis 2005, 22:40
Posty: 86
Lokalizacja: Wieliczka
Forum jest od tego zeby ludzie pytali, rozmawiali, pomagali sobie itp itd.

Jednak czytajac problemy co poniektorych (jak sie robi przewrotki, co znaczy 0 przy liczbie graczy, nie nalicza statystyk, nie mam rangi, jak wlaczyc unlocka) to czasami nie mozna sie pochamowac przed zjechaniem takiego trolla.

Jesli ktos ma naprawde powazny i nietypowy problem to wtedy nie widze przeszkody zeby mu pomoc bez glupich komentarzy.

Nastepny przyklad trolla zimosonXP i jego teksty typu "masło jest maślane a w lesie jest zielono a czemu tak a nie inaczej" - przez takie boty robi sie offtop a moderatorzy nic z tym nie robia.

A co do opcji "szukaj" gdyby kazdy jej uzywal to nie bylo by tych 1499 tematów z odnosnikiem to tego prawidlowego tak wiec pretensje miejcie sami do siebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2008, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
rph^[PoL] napisał(a):
A co do opcji "szukaj" gdyby kazdy jej uzywal to nie bylo by tych 1499 tematów z odnosnikiem to tego prawidlowego tak wiec pretensje miejcie sami do siebie.


I ta wypowiedź doskonale kwituje cały, jakże chytry i podstępny, temat "od trolla dla trolli".

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL