Teraz jest 28 wrz 2024, 16:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007, 16:14
Posty: 326
Lokalizacja: Olecko
jak Ci sie nie podoba to tu nie zagladaj i problem z glowy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 16:14 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2007, 21:27
Posty: 374
Danio napisał(a):
jak Ci sie nie podoba to tu nie zagladaj i problem z glowy...


N.C :)

Jak już pisał Dywan,od takiego "czegoś" jest ESL,xf i tak dalej...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 16:26 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2007, 11:20
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
YHY OKEJ. Wiecie tak tylko mówie, ale wydawało mi się, że to dobry pomysł. Acha GABCIO sorry ale uważam cię za.. a zresztą nie ważne z kogo;p . Nieważne. Ten temat nie ma być tylko do jednorazowego umówienia się tylko do zorganizowania czegoś więcej. TO by się organizowało hmm... może gdzies tak raz czy dwa w tygodniu i wszyscy forumowicze by się spotykali. Ale tacy jak ty czegoś takiego nie rozumieją. Jak widzisz większość osób się "na to pisze" i tylko dwóm to się narazie nie spodobało. Ale ty oczywiście musisz wszystko skomentować.;/ okej jak coś to zakładam ten serwer lokalny ok godziny 20 z haslem powiedzmy... okej. hasło będzie: BATTLEFIELD2.PL . Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 16:32 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2007, 21:27
Posty: 374
Ciekaw jestem jakie masz łącze...jak to ma być impreza dla całego forum to 64 sloty powinny być :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 17:13 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2007, 11:20
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
OJj tam nie dla CAŁEGO forum. Ale wiecie może ktoś ma naprawdę szybkie łącze i on by mógł to zorganizowac? Poprostu założyć grę:). No jak nikt się nei zgłosi to ja to zrobię ale niewiem jak nam się będzie grało... szybkość mam 1GB.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 17:20 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2007, 21:42
Posty: 16
To nie quake ani tibia zeby sobie stawiac serwy na neo 512 i p4 @ 2.66ghz
, jezeli juz ktos wejdzie na ten serwer to raczej duzej przyjemnosci z gry nie bedzie, tak trudno zapytac pl4fc albo nawet bzk ( nie mowie ze sie zgodza ale zapytac warto) czy pozycza ten serwer jak i tak stoi pusty...

Nie powiesz chyba ze masz 1GB ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Nie widze sensu tej całej ''zabawy''.Takie coś było i uwierz mi bardzo trudno takie coś zrobić żeby grało sie normalnie.Zapisz sie do jakiegoś klanu i graj w nim bo to co wypisujesz tu to nie ma sensu i wątpie żeby sie ta akcja powiodła.Napwno nie na serwie zrobionym przez ciebie(założę sie ze serw nie wytrzyma nawet 10 osób).

Tak więc daj se spokój.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 19:21 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2007, 11:20
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
No widze, że zdania są batrdzo różne. Więc mam pomysł. Dzisiaj sobie odpóśćmy a ja poprosze o ten serwer na jutro- pojutrze i wtedy będzie można GRAĆ :D. Co o tym myślicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 19:37 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 11:51
Posty: 23
Lokalizacja: Poznań
Jak nie będą tam grały noobki, które karają swoich, gdy wpadną na jego calymora to mogę zagrać. A coraz to więcej noobowskich zachowań mają gracze klanowi... często z polskiej sceny BF

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
To ci cos wytumacze - 90% baranow stawia kleje na serwach inf gdzie jest zakazane i wyraznie info o tym jest na serwie , wtedy wlasnie latwo TK i bardzo dobrze ze za to kaza bo w 90% kleje sa stawiana w totalnie kretynskich miejscach i 90% osob nie wiem do czego one sluza tak naprawde. Gram snajperem na serwach inf czasem i jakos nigdy nie mialem potrzeby stawiac kleja a jak ktos tylko dzieki niemu ma fragi to coz... zal mi go.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2008, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
RL89

Chocby ja, zawsze karze za to ze robi tk, ale jedynie na nsz, i tam gdzie pisze no clay, i mam to gdzies ze jest początkujący, i ze nie zna zasad, mogl czytac.

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2008, 11:48 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
http://www.esl.eu/de/gather/ <-------- tutaj mozecie sobie ustawiac mecz..nie bede tlumaczyl co i jak...zarejestrujcie sie i pokombinujcie...nic za darmo nie przychodzi ja tez sie uczylem...takze prosze bez tematow jak sie to robi itd..


http://www.xfire.com/ <---------------- xfire-program do komunikacji stworzony specjalnie dla graczy...umozliwia laczenie na te same servery co graja koledzy bez pier... sie z szukaniem ich w bf2...naciskasz join game na ziomka i automatycznie wlacza ci bfa i laczy z serverem gdzie gra kumpel..i nie tylko do bfa...wykrywa wszystkie gry.


Panowie serverow naszych rodakow jest cala d... mozecie wyskoczyc z prozba do roznych klanow i jesli nie bedziecie wadzic z meczami klanowymi to napewno ktos wam udostepni...sa klany ktore cos tam jeszcze graja ale juz w mniejszych ilosciach poproscie ich....temat do zamkniecia!!!

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2008, 12:51 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 11:51
Posty: 23
Lokalizacja: Poznań
Ale to nie był inf only. Z pojazdami. A często stawiam claya za sobą aby nie oberwać z noża. W dodatku to było w takim miejscu, że na pewno widział go.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2008, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2006, 20:41
Posty: 40
Lokalizacja: Kielce
żałosny ten temat... Zero konkretów i większość z was to nooby ;/ Tylko spam...

Masterod
Jak już masz jakiś pomysł, to chociaż żeby miał sens i improwizacja większości tutaj nie interesuje. Jak wszystko zorganizujesz to dopiero napisz a nie... Temat do zamknięcia...

EDIT: może zrobimy zrzutę na słownik dla drogiego kolegi Masteroda, bo to co on wypisuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2008, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2008, 22:55
Posty: 19
Lokalizacja: Jawor
ja sie z checia zloze na ten slownik bo to troche porazka :) a lokalnie to macie taka duza siec tia? czy na to jakies rozwiazanie znalazlbys,bo sadzac po postach watpie ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL