Teraz jest 28 wrz 2024, 16:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2008, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2005, 23:00
Posty: 77
Tak jak wczesniej obiecalem tak wiec teraz robie. Oto historia znalezienia pewnego bana jednego chyba z bardziej kontrowersyjnych graczy naszej esceny „Amnemona”.

Ale zaczne od poczatku, otuz jestem od jakiegos juz czasu adminem w ESL, a konkretnie chodzi o gry World In Conflict oraz Call Of Duty 4. Z racji tego czym sie zajmuje trafila do mnie wczoraj tak zwana „Etykieta wsparcia” inaczej mowiac protest jednego z graczy. Zlozyl go do adminow CoD4 niejaki Fate_PL obecnie z klanu Team Exavs ale musze tu zaznaczyc, ze przewinal sie przez znane i wysoko notowane klany.

http://grom-clan.com/downloads/screens/ ... ona_04.jpg

Zapytacie czego dotyczyl protest? W sumie rzeczy wydawaloby sie banalnej, ot zablokowano graczowi konto i niewiedzac dlaczego wystosowal pytanie do adminow dlaczego to zrobiono. A dlaczego do adminow CoD4?, ano dlatego, ze gracz ten mial dzis wziac udzial w meczu odbywajacym sie w ramach polskich kwalicikacji CoD4 do ESL Major Series, a blokada konta gracza uniemozliwia taki udzial. Oto ponizej tresc owego protestu wystosowana przez Fate_PL oczywiscie poparta screenem:

Cytuj:
Fate_PL napisal (11.02.2008, godz. 21:45):
„Witam chcialbym sie dowiedziec za co dostalem bana na esl? Z czym to jest zwiazane itp poniewaz jutro gramy kwalifikacje ems i nie wiem za jakie grzechy dostalem bana na gameaccounta i jakie konto?”


http://grom-clan.com/downloads/screens/ ... ona_05.jpg

No cuz zdarza sie, ze ktos moze miec pecha i ten gracz go mial, a dlaczego? Dlatego, ze ta etykiete ja zaczalem rozpatrywac ale to wyjasni sie w dalszej czesci tej opowiesci. Jako admin zaczalem szukac przyczyny pomyslalem, ze trzeba pomoc graczowi w jego problemie. Ale jakie bylo pierwsze moje zdziwienie po tym co znalazlem. Otuz wszedlem na konto gracza Fate_PL (jak jeszcze bylo ;)) i zobaczylem, ze jakis admin dodal swoj komentarz do jego konta. Oto jego tresc:

Cytuj:
„Admin komentarz:
Horny84 napisal (07.02.2008, godz. 21:04):
admin_barrages:
Reason: Gameaccount on Banlist
Begin: 2008-02-11 21:04:10
End; 2013-02-11 21:04:10
Comment: BF2 Gameaccount on Banlist.”


Tak wiec okazalo sie, ze ten gracz zostal zablokowany przez admina niemieckiego za to, ze jego konto gry BF2 znalazlo sie na Banliscie PB. Taka tez odpowiedz uzyskal odemnie gracz w swoim protescie i odeslalem go do tego admina, ktory nalozyl blokade w celu wyjasnienia sprawy.

Mozna by juz o tym zapomniec ale niestety cos mnie tknelo i zaczalem szperac po banlistach. Na pierwszy ogien poszla strona http://www.punksbusted.com. Po GUID konta gry BF2 szybko znalazlem to co mnie interesowalo. Zdziwilem sie bo zadnego bana nie znalazlem ale za to poznalem nazwy kont tego gracza jakie mial dla gry BF2. I tu sie zaczyna prawdziwa historia tego bana :D. Zobaczylem, ze gracz ten gra pod nickiem „Amnemon”, a musze powiedziec, ze jest to osoba, ktora niezbyt lubie i ona wie dlaczego. Oto lista nickow jakich uzywal grajac w BF2 poparta rowniez screenem:

http://grom-clan.com/downloads/screens/ ... ona_01.jpg

Kod:
Count SILENT_SCOPE(PL)
SILENT_SCOPE(PL)
Fate_PL
[FoW] AmnemonPL
VON SILENT_SCOPE(PL)
SIR SILENT_SCOPE(PL)
KISS SILENT_SCOPE(PL)
[FoW] SILENT_SCOPE(PL)
[FoW] nebulatibia
LieutenantDenzel


Zaczalem wiec szukac dalej teraz na http://www.game-violation.org ale tutaj rowniez nic ciekawego nie znalazlem. Pozostala wiec ostatnia strona ktora zajmuje sie streamingiem PB i to z bardzo ostatnio dobrym skutkiem przewyzszajacym samo PunksBusted, a mianowicie chodzi o http://www.pbbans.com i tu sie do mnie szczescie usmiechnelo. Znalazlem powod bana:

http://grom-clan.com/downloads/screens/ ... ona_02.jpg

Otoz gracz o nicku Fate_PL czy moze Amnemon, a w tym wypadku Count SILENT_SCOPE(PL) otrzymal 20.01.2008 bana na serwerze [22nd] UK Ranked.

http://www.pbbans.com/mbi.php?action=5&ban_id=54755

Jakaz wiec radosc sprawil mi ten gracz, ze dal sie zlapac w tak frajerski sposob, a musze powiedziec, ze od kiedy zetknalem sie z jego osoba zawsze uwazalem, ze nie jest w 100% uczciwym graczem. Ilekroc wypowiadalem swoje podejrzenia to zawsze mozna bylo uzuskac taka sama odpowiedz: wyzywanie graczy mojego klanu oraz samego klanu od roznych i to praktycznie przy kazdej okazji, bo przeciez jak moze klan, ktory nie umie grac (w ocenie pro gracza Amnemona), kwestionowac jego umiejetnosci... Przynajmniej jestesmy uczciwymi noobami, a nie starajacymi sie uzyskac swoje Pr0 umiejetnosci w nieuczciwy sposob pseudo „pro gamerami”, hehe...

Zeby nie byc goloslownym oto przyklad z forum Wiccentral.pl jak potrafi zachowywac sie ta osoba:

Cytuj:
Amnemon Wysłany: Nie Sty 13, 2008 10:21 pm
Dołączył: 22 Wrz 2007 Posty: 4 Skąd: Sosnowiec
"Jak zwykle grom w admince esl i ogieeeeen. Jedziecie z gownem GROM FTW!!"


Plus link do tego posta na forum:

http://www.wiccentral.pl/board/viewtopi ... 2&start=15

To tylko jeden z kilku przykladow jakie mozna znalezc chociazby na tym forum i wszystkie byly tak samo hamskie...

Ale wracajac do tego bana oto log z konta tego gracza, mozecie zobaczyc w jakich klanach sobie pogrywal i w sumie to im zepsul reputacje, bo od teraz bede sie tym klanom bardziej przygladal.

http://grom-clan.com/downloads/screens/ ... ona_06.jpg

Ciekawe na tym screenie jest rowniez, to ze konto gracza zostalo skasowane 6 minut po uzyskaniu przez tego gracza odpowiedzi odemnie w sprawie zablokowania jego konta. Czyzby jednak ban byl sluszny? A moze liczy na to, ze bedzie mogl dolaczyc sie do ESL pod innym nowym nickiem?

http://grom-clan.com/downloads/screens/ ... ona_07.jpg

Przeciez wydanie kolejnych pieniedzy na kolejne kopie jakiejs gry to dla „pro gamera” pestka, bo przeciez bedac graczem „pro klanu” zapewne uzyska kolejna kopie gry od sponsora, przeciez liczy sie sukces „pro klanu”, a nie sposob jego osiagniecia czy zdobycia...

Podsumowujac to male opowiadanie, trzeba miec pecha i zarazem szczescie, zeby sie w takich okolicznosciach spotkac. Bo kto by przypuszczal, ze Amnemon wysle protest do admina, ktory jest na dodatek z klanu GROM i jest zawziety na niego...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
maras jak zwykle postawiles na swoim :]
btw =GROM= rulles :P

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 14:27 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
czekac , az jakis pr0 Cie za to bedzie krytykowal , i napisze " po co te zale , FoW dawno juz czitowal i jego gracze " , btw. przydatne :wink:, odrazu wiedzialem , ze on to lama :) , dzieki maras ;)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2005, 23:00
Posty: 77
jestem daleki od robienia zalow, poprostu wreszcie trafila kosa na kamien :D, co nie zmiania faktu, ze i tak gosc niech lepiej unika mojego klanu, bo marny jego los...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2007, 15:25
Posty: 682
Lokalizacja: Drawsko
i tylko to na niego masz?
Grał na haxach , ale co z tego jak juz nie gra, ja zawsze bede uważał go za porzadnego goscia .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Ale to juz drugi raz na czitach :roll: , zresztą dago ty wszystkich cziterów uważasz za porządnych gości ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 16:23 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2008, 16:20
Posty: 2
To tylko male sprostowanie dodam co do dosc banalnego zlapania sie. Jako iz nie gram w bf2 od ok roku obydwa cd-keye poszly na sprzedaz a to co sie z nimi pozniej dzialo to juz nie moja dzialka. Powod jest faktycznie tak banalny ze nie usunalem guida z esl. Sprawa Marasie drogi jest juz u hornieho z ktorym pertraktuje mi sie ciezko ale raczej zagram sobie te eliminacje dzis :) A co do uczciwosci to zawiodles mnie kiedy nie pojawiles sie na HLC gdy twoi chlopcy przegrywali :/ To tyle

Pozdrawiam moja ulubiona scene :*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 16:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Cytuj:
, zresztą dago ty wszystkich cziterów uważasz za porządnych gości Wink


Z tym że Amnemon naprawdę wydawał się spoko(na serwerach).Nigdy nie znałem go osobiscie więc nie wiem jak jest naprawde.Jeśli nie grał od roku-to dajcie mu spokój.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 6 sty 2007, 01:18
Posty: 29
Lokalizacja: Ww-a (Piaseczno)
Trzeba być naprawde wielkim ......... żeby odkopywać takie stare sprawy wiec dla mnie to jest poprostu bezczelne. To że Amnemon dostał bana to nie wcale oznacza, że jest cziterem i od razu należy mu marnować e-sportowe życie. To, że ma wiekszą wiedze od innych na temat plików gier to juz nie jego wina :D. W dodatku pb szaleje jak tylko ktoś zmieni linijki w cfg i pozniej lecą bany. Osobiście uważam, że nie powinno sie banować Amnemonowi konta bo to kompletny bezsens, chłopak już sobie napewno w bf2 nie pogra i trudno to juz gra-legenda :)
A wogóle to też dostałem bana w bf2 i nie wiem za co :shock: Pierwszy raz od kilku miesiecy włączyłem sobie bf2 zeby sobie przypomnieć jak sie grało a tu komunikat ze ban.. i wez tu zrozum pb :shock:
Więc koncząc powiem tak, żeby skończyć ten temat i zapomnieć o wszystkim.

_________________
nick w grze: CraFt


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Jezeli prawda z tym keyem to nie ma nic do gadania ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2006, 16:01
Posty: 153
BTW Blizzard TROLU i SPAMERZE. Nie znasz FoWu, Nie znasz Fate WIEC PO CHU* PISZESZ?? Za mocno cię jechał w bf2142 , co ??
Maras nie najeżdzaj klanow, w których byl fate bo to 0 SĘSU ma ... zreszta pewnie i tak nie dostaniesz tej satysfakcji, ze ktos dostanie bananka
Cytuj:
i tu sie do mnie szczescie usmiechnelo

Czyzby fate zalazł ci za skóre :x jakis uraz psychiczny , lol?

Zreszta najbardziej prawdopodobna wersja jest to, że sprzedał cd-keye...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 18:23 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 17:25
Posty: 132
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rolbi04 napisał(a):
BTW Blizzard TROLU i SPAMERZE. Nie znasz FoWu, Nie znasz Fate WIEC PO CHU* PISZESZ?? Za mocno cię jechał w bf2142 , co ??
Maras nie najeżdzaj klanow, w których byl fate bo to 0 SĘSU ma


Co Ci zrobił Blizzard_ ? Na kogo najeżdza Maras? Masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?


Rolbi04 napisał(a):
Zreszta najbardziej prawdopodobna wersja jest to, że sprzedał cd-keye...


Ja dorzuciłbym jeszcze to, że tylko sprawdzał/testował/był ciekawy - to też bardzo prawdopodobne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 18:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
a mnie zastanawia jedno! Rozumiem, że teraz ten kto czituje dostaje własny temat na forum ?

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2007, 23:27
Posty: 24
Lokalizacja: Kielce
Jak czytam wasze posty na temat Amnemona to śmiech bierze człowieka :lol:
Z tego co mi wiadomo, nie gra już w BF2 od roku. Teraz nagle Wielki Admin przypomniał sobie o nim. Widać nie ma już o czym pisać skoro takie tematy zakłada :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2006, 16:01
Posty: 153
Adah, a moze on Cię teraz w CoD4 jechal ze tak sie odzywasz :*?
*
Cytuj:
czekac , az jakis pr0 Cie za to bedzie krytykowal , i napisze " po co te zale , FoW dawno juz czitowal i jego gracze " , btw. przydatne Wink, odrazu wiedzialem , ze on to lama Smile , dzieki maras Wink


BTW: Blizzard jest zwyklym dzieckiem neo ... 2000postow, 5 na dzień -_-, zreszta wypowiada sie jak kompletnie nie zna sprawy .

*
Cytuj:
Ale wracajac [...] teraz bede sie tym klanom bardziej przygladal.

Jesli mowi ze bedzie ich czesto sprawdzal(klany w ktorych byl fate) to chyba oskarza je o cheaty :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL