Teraz jest 28 wrz 2024, 16:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2008, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2007, 01:42
Posty: 108
Lokalizacja: Fotel
Ale o co w tym wszystkim chodzi ???:) Są jakieś nagrody??? :D

_________________
www.tteam.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2008, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, 21:51
Posty: 153
Lokalizacja: są Dzieci??
Huzar napisał(a):
Są jakieś nagrody??? :D


Uscisk dloni Krysztofffa Jarzyny ze Szczecina

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2008, 20:27 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2008, 22:15
Posty: 1
jędrek...wypinaj z tym pomyslem bo cie spotkam na osiedlu i bedziesz mial...mwahaha polisz strajk...battlefield to nie C&C Renegade (wiedzialem ze to ktos od was buahaha)...;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 00:49 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2007, 16:08
Posty: 47
Na samym początku chciałem pokazać nowym graczom, którzy zaczynają grę BF2 za „15 zeta”, że tak wygląda polska scena paru spamerów właściwie noob’ów w BF2 jest w stanie zepsuć wszystko, co będziecie chcieli zorganizować. To jest po prostu zazdrość. Wystarczy, że jeden taki się wypowie a piętnaście hien poszukujących postów rzuci się i będzie przyznawać mu rację.

Co do zamykania tematu: jeśli moderatorzy nie zamknęli tego "topic'u" to wydaje mi się, że temat nadaje się do dyskusji a cały spam, który leci tutaj powinien być ostro karany.

To, że komuś w przeszłości nie wyszło takie spotkanie nie musi zaraz skreślać przyszłość tego pomysłu. Może wtedy nie było odpowiednich ludzi, którzy byli by ze sobą zagrać normalny gather. Masz problem i nie podoba ci się taka gra nie pisz chorych wypocin w temacie, którym inni się interesują i nie mów mi, że forsowanie swojej opinii na innych jest wolnością słowa raz napisałeś i dowidzenia, daj też innym zainteresowanym mieć prawo do swojej wypowiedzi.

Masterod, jeśli nadal masz ochotę kontynuować to jestem w stanie udostępnić ci na te parę godzin serwer nawet 64 slot nie rankingowy (testowany przy 49 slotach max) według konfiguracji, jaką podasz. Napisz do mnie PM.

PS. Takie podejście jak w powyższych postach powoduje tylko niechęć do BF2. Ciekawostką jest to gracze mniej znanych gier jak np. ArmA czy kilka innych gdzie jest ich dużo mniej są w stanie organizować takie cotygodniowe mecze. Teraz przypomnijcie sobie (wielcy wszech wiedzący) artykuł o upadającym BF2 i postawcie się w roli nowego gracza, który czyta takie teksty a zrozumiecie, co z sceną bf2 jest nie tak. Dobrze, że dużo tutaj (nie wszyscy) Miodków sponsorów: „duzo”, „slownik”, „zloze” też jest błędem ortograficznym dobrze, aby każdy taki dołożył więcej do puli to może i on zostanie obdarowany.

No offence.

_________________
VOTE for FH2
Team Exavs rekrutuje do FH2 -http://forum.exavs.com


Ostatnio edytowano 12 lut 2008, 12:46 przez morphi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 03:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
morphi napisał(a):
To, że komuś z starych wyjadaczy zapatrzonych w swój pseudo skil nie wyszło takie spotkanie nie musi zaraz skreślać przyszłość tego pomysłu.


Hola, hola, przyjacielu! Kogo ty, za przeproszeniem, nazywasz starym wyjadaczem? Większość, jak nie wszyscy, w tym temacie nie ma nawet połowy mojego stażu, a sam siebie nie nazwałbym starym wyjadaczem. To jest co najwyżej popylina, która myśli, że jak nikt poza nimi nie ma ochoty na wypowiadanie się w idiotycznych tematach (ten wg. mnie takim akurat nie jest), to znaczy, że "oni som pany". W większości są to ludzie, którzy skorzystali z poprzedniej promocji "BF2 w każdym domu", a to było nie dalej jak pół roku temu. A starych wyjadaczy już nie ma: albo poszli gdzie indziej, albo siedzą cicho, bo wiedzą, że na takich to nawet klawiatury szkoda. :roll:

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 03:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
no i jak to bywa, z każdego normalnego tematu robi się totalny spam o OT, człowiek próbuje coś zorganizować, stara się i liczy na jakieś wsparcie(nie koniecznie poprzez kupienie słownika) a wy jak te dzieci w piaskownicy. Jeśli nie podoba się komuś takowy pomysł to nie musi go realizować, ale niech też da innym się pobawić. Tak więc reasumując te osoby, które nie są zainteresowany tym tematem, lub w jakiś sposób nie odpowiada im, niech się nie wypowiadają.

Ja jestem za


btw morphi - popieram

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 08:08 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2008, 12:51
Posty: 4
Lokalizacja: Świniarsko
Ja też się piszę na soboty bo w niedziele będę zajęty :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 09:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2007, 08:38
Posty: 422
Lokalizacja: >Gdańsk<
A starych wyjadaczy już nie ma: albo poszli gdzie indziej, albo siedzą cicho, bo wiedzą, że na takich to nawet klawiatury szkoda. :D
Zostala tylko Jessica i nikt wiecej :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Ja tylko nadmienię że SOF powstał dzięki takiemu zbieraniu ludzi na forum ŚP tweak'a. Do komunikacji służył skype :lol: przez pewien czas, bo nie mieliśmy pojęcia co to TeamSpeak. Jeśli się więc chłopaki chcą ustawić to moja propozycja to wbijanie na serwery rankingowe niezbyt zaludnione, gdzie jest miejsca pod dostatkiem, ranking będą mieli, to i oprócz frajdy grania razem, także punkty sobie nabiją.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2007, 16:08
Posty: 47
Przepraszam, masz racje Janson i już zmienione, a wypowiedź kierowałam raczej do takich jak gabcio z wieloma postami tutaj, prawie nijakim doświadczeniem, ale żyjącymi w przekonaniu jakby już wszystko wiedzieli.

_________________
VOTE for FH2
Team Exavs rekrutuje do FH2 -http://forum.exavs.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
morphi- to, że ktoś ma wiele postów na forum nie oznacza, że jest "ograny". Ja sam podejrzewam, że bf2 nawet nie poznałem w połowie. Ale są i tacy co mają dużo postów i gra nie jest im obca

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 19:10 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2007, 11:54
Posty: 51
pomysł dobry, może teamplay wypadnie całkiem przyzwoicie (infantry tylko, 64 sloty - najlepiej by było)
ps. co tak dużo ludu szuka kości w zupie mlecznej - nie podoba się temat to nie pisz nic, znajdz taki który możesz pociągnąć a nie "spamować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2007, 01:42
Posty: 108
Lokalizacja: Fotel
Ja mam mało postów :D Poziom wypowiedzi niektórych tu obecnych jest po prostu żenujący. Wyzywacie ludzi od noobów a jeszcze niedawno sami nimi byliście .Koleś wpadł na jakiś tam pomysł a wy mu od razu po bani. Ja wiem ,że pewnie z 70 % ludzi tutaj ma z dziesięć lat mniej niż ja i musi na kimś wyładować swoją energię bo jedyne kobiety z którą mieli styczność to ich matki :D ale hamujcie się trochę proszę!!!

P.S. Jason ta Alba to niezła dupa jest :D :D :D

_________________
www.tteam.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Miałem sie juz nie wypowiadać w tym temacie, ale cos mnie tknęło, nie wiem, może zaburzenia myślenia ale:

Masterod

Poddał pomysł, dzięki któremu moga sie spotkać gracze, dopiero wchodzący w świat, bf, fajnie by było żeby też zagrali gracze z większym stażem, a jest jeszcze takich troche z tego co widuje ostatnio, i pokazali im na czym polega zabawa, a nie nabijanie fragow, stawiając clay na fladze...

Ostatnio widuje dużo osób, które dopiero zaczynają, dzieki czemuś takiemu, moze by założyli klan, i ti sensowny, nie cos typu AI*...

Nie wiem za to czemu krytykują to najbardziej osoby, które same też zaczynają grać, a jak grają to kampią snajperem cały czas.

Co do samej realizacji, to tu widze problem tylko w np: Adaś lat11, który będzie latał, mimo pięknie rozpisanych zasad i stawial clay na fladze.

Cytuj:
Ale o co w tym wszystkim chodzi ???Smile Są jakieś nagrody??? Very Happy


Nagrodą jest to że sie razem spotkacie i pogracie dla zabawy, spędzicie razem czas bez walki o fraga, jak to na rankingowych serwach jest...

Masterod'owi chodzi o zabawe, więc może zamiast krytykować, co w Polsce każdy umie mu pomóżcie i pokażcie jak powinno to wyglądać, nie wyjdzie trudno, ale spróbował i to sie liczy.


Cytuj:
P.S. Jason ta Alba to niezła dupa jest Very Happy Very Happy Very Happy



A no fajna ale:

Cytuj:
Ja wiem ,że pewnie z 70 % ludzi tutaj ma z dziesięć lat mniej niż ja i musi na kimś wyładować swoją energię bo jedyne kobiety z którą mieli styczność to ich matki Very Happy


Po tej wypowiedzi też taką osobą jesteś?

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2007, 01:42
Posty: 108
Lokalizacja: Fotel
zapomnialeś dodać "hamujcie się trochę"

_________________
www.tteam.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL