Teraz jest 28 wrz 2024, 18:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 19:14 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Rolbi4, nie wyzywam ludzi wiec nie jestem trollem , nie pisze nie na temat i w duzych ilosciach - nie jestem spamerem , wiec plz nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie znasz :wink:

To ze mam 2k postow , to dzieki temu ze wiekszosc nowych użytkowników nie uzywa opcji szukaj i zakladaja pytania z banalnymi problemami :wink:

Sprawy nie znam calkowicie , tak jak kazdy , ale wypowiadac sie moge ;) , amnemona tez poznalem kiedys i sie przejechalem :roll:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 19:20 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 17:25
Posty: 132
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rolbi04 napisał(a):
Adah, a moze on Cię teraz w CoD4 jechal ze tak sie odzywasz :*?

1. Nie rozumiem Cię.
2. Nie dostaniesz ode mnie buzi.
3. Szkoda gadać xD

Rolbi04 napisał(a):
Blizzard jest zwyklym dzieckiem neo ... 2000postow, 5 na dzień -_-, zreszta wypowiada sie jak kompletnie nie zna sprawy .


On wyraził swoją opinię. Uważam, że jeżeli ktoś czitował to nazwanie go "lamą" nie jest przestępstwem. To Ty uskuteczniasz tutaj jakieś najazdy nie wiem skąd wzięte.

Rolbi04 napisał(a):
Maras napisał(a):
Ale wracajac [...] teraz bede sie tym klanom bardziej przygladal.

Jesli mowi ze bedzie ich czesto sprawdzal(klany w ktorych byl fate) to chyba oskarza je o cheaty

1. Nie powiedział, że będzie je często sprawdzał.
2. Nikogo o nic nie posądza.
3. Następnym razem, proszę Cię - przeczytaj 2x posty poprzedników i wtedy wysuwaj jakieś wnioski:)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:06 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2005, 16:14
Posty: 78
Lokalizacja: Zielona Góra
Hahahhaha own3d jesteście chłopaki;] Maras nudzi ci się w domu a pozniej odkopujesz stare sprawy , idz pobaw się z kolegami na podwórku w detektywa Rutkowskiego :) Jestem także pod wrażeniem działania esl , ban za czity bf2 i nie może amnemon zagrać meczu w EMS COD4??? kolejna pr0 akcja jeszcze 2 dni przed samym meczem;/ Jesteście kur.. poprostu zajebi...



Dziękuje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 11:51
Posty: 23
Lokalizacja: Poznań
Nie wiem jak można bronić czitera. Może w tym wypadku jest niewinny bo sprzedał keye, ale na przyszłość lepiej ich nie bronić bo będą na umór cheatować. Jeżeli ktoś raz spróbował czita w jakieś grze to spróbuje znowu w innej. A to, aby "nie marnować jego e-sportowej kariery" to naprawdę szczyt wszystkiego. Cziter to cziter. Gdy włączył haxa, jego kariera legła w gruzach i to nie ważne czy to były bierki online czy CoD.
Czit cziterem pozostanie. Przynajmniej nikt nie mówił, że "tylko testował haxy" bo to jest tak śmieszne, że aż żałosne. Ile już spotkałem w FEARze cziterów. Oni nie mają szacunku dla mnie, ze grają na czitach i niszczą mi grę to ja nie mam szacunku dla nich.

BTW... kojarze z kąś Twój nick cinek.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lut 2008, 20:12 przez RL89, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:12 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 17:25
Posty: 132
Lokalizacja: Bydgoszcz
CineK(PL) napisał(a):
Maras nudzi ci się w domu a pozniej odkopujesz stare sprawy , idz pobaw się z kolegami na podwórku w detektywa Rutkowskiego


Myślę, że Maras skończył już z takimi zabawami i że są one bardziej odpowiednie dla Ciebie :shock:

Jakie stare sprawy? O czym Ty mówisz?
Maras napisał(a):
Otoz gracz o nicku Fate_PL czy moze Amnemon, a w tym wypadku Count SILENT_SCOPE(PL) otrzymal 20.01.2008 bana na serwerze [22nd] UK Ranked.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:23 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2008, 16:20
Posty: 2
Porownaj IP moje WEWNETRZNE z IP na ktore dostalo bana ... przy okazji strzelam w ciemno ze bedzie to Olsztyn a ja widzisz jestem z sosnowca. Ot taki maly psikus :) Zreszta temat powinnien byc zakonczony bez zbednego gadania maras poczul ze wkoncu cos mu sie w zyciu udalo ... nie wazne ze sprawa jest juz przedawniona. Niech dalej tak sprawnie zarzadza adminka w esl jak na smiesznym turnieju :) To raczej byl juz moj ostatni post i niech jakis rozsadny admin (nie nie ty marasku) zamknie ten temat bo to pod cyrk podchodzi.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2006, 16:01
Posty: 153
Adah jak zwykle nie w temacie xDD Po co piszesz jak nic nie wiesz? Maras wynajmij innego adwokata plz.\

PS Blizzard lamo szescienna, dla mnie odpowiadanie noobom, troolom(nawet na te zrajane tematy typu POMOCY,WYMAGANIA BF2 czy DAJCIE KONFIGA)to stajesz sie spamerem, i tyle. -> Szczegolnie nabijajac 2 tysiace postow, i piszac 5 postow dziennie. Nie mow mi ze 5 bzdurnych tematow codzień powstaje :>. C
BTW Ciekawe ile h przesiedziales na tym forum 200-300h
:P ?

PS sry za oftop/zamknac ten durny topic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:32 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
rolbi , lamko ( nawzajem ) , przejzyj sobie moje posty a nie glupoty piszesz , kazdego tematu nie rozwiazuje sie 1 postem , a szczegolnie jak nie pisza jaki maja kumunikat z bledem , jaki system , jaki sprzet. etc ;)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2006, 16:01
Posty: 153
Cytuj:
1. BF2 -> SF -> patch 1.41 i tyle bedziesz mogl grac z kumplem w BF2 i sam w BF2:SF Wink
2k post Razz ( pozdro EST )
2. cena BF2:Deluxe z dodatkiem to nie 50 zł , a 30zł Very Happy
Arrow http://wirtus.pl/shop/produkt.php?Kateg ... uktID=9469
3. o widzę mój screen Wink
tutaj masz napisane co i jak -> http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... c&start=90
4. lapanie sie helikoptera , wiszenie , fizyka Wink mniam Razz
5.im gorszy komp + malo miejsca na dyskach = tym wolniej
6. nie da sie !
7. ile masz miejsca na partycji systemowej ?
8. kupisz go tu -> http://wirtus.pl/shop/produkt.php?Kateg ... uktID=9469
9. Firewall , blokuje Ci BF2'a ?
10. najlepiej strzelaj nie przyblizajac broni , poniewaz Twoj wrog nie bedzie wiedział ze jest namierzany Smile


PS Blizzii (:*), zycze ci abys byl w TOP 10(ofkorz spamerow)
Odpowiedzi twoje w ciągu jednego dnia (dzisiaj napisales koło 20-30 rispekt for u), |popatrz na tresc i powiedz ze nie jestes spamerem i lama x2|
Admin zamykaj, bo niekotrzy sobie posty nabijaja #_#


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:49 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
omg, a odwiedziles tematy , w ktorych pisalem -.- ? , posty moze dziwne , ale pomagaja...
z tym 13 , a nie 20-30 ( nie rozpoczynajmy kłótni chodz na pm or peace ;) )

-> -> adek na gg , to byla prowokacja , ujawnilo to Twoj poziom :wink:
-> adek , widac jaki madry jestes -.- wiesz co to znaczy prowokacja ?

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Ostatnio edytowano 12 lut 2008, 21:33 przez Blizzard_, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2007, 20:59
Posty: 64
Hmm, całkiem zgrabny paradoks. Aczkolwiek nie rozumiem dlaczego wykoncypowałeś ewenement rekapitulacji skoligowanej wokół słowa "lama". Czy jest to przejaw indiosynkryzji do Rolbiego? Twoje idiospektryzmy są emfatyczne, więc uważam, że zawarte tutaj aforyzmy są mylne z powodu źle sformułowanej koncepcji. Abstrachując do altruistycznego zagadnienienia, które nam tu przedstawiłeś, mogę stwierdzić, że twoja wartość intelektualna nie obliguje cię do dalszej konwersacji na tym forum.

To do Blizzarda... Btw. Pokazałeś także jaki jesteś inteligentny na GG ;).

Sry za spam ale musiałem w tym śmiesznym temacie się odezwac :D

Edit:

Kochany Blizzardzie, wiem że ty jesteś mądry i wogólę,... ale to raczej ty ujawniłeś swój poziom ;], na początku uważałem cię za mądrego? (o,O) chłopca, a okazuje się że jesteś lamka i nic więcej :*


Ostatnio edytowano 12 lut 2008, 21:12 przez adek666, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 21:06 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 17:25
Posty: 132
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rolbi04 napisał(a):
Adah jak zwykle nie w temacie xDD Po co piszesz jak nic nie wiesz? Maras wynajmij innego adwokata plz.


W takim razie na czym polega Twoje "bycie w temacie"?

Forum jest po to żeby się wypowiadać, a nie rzucać zaczepnymi tekstami do wszystkich dookoła, jak to Tobie się zdarza, także opanuj.
Cała nasza dyskusja w tym temacie nie dotyczy tego co jest istotą tego wątku...

Nie podoba mi się po prostu Twój styl wypowiedzi, bo wjechałeś na to forum, nie powiedziałeś nic ciekawego, tylko od razu zauważyłeś, że ktoś ma 2000 postów i jest dzieckiem neo, ktoś był od kogoś lepszy w BF2142, a mnie jeżdżą w COD4, którego nie widziałem na oczy... ocb?

Nie pozwolę sobie 14 czy tam 15-latkowi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2007, 11:31
Posty: 36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ktoś tu ma kompleks małego... i mówi, że wszystko wie :)

Post nie do Pana UP

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 21:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Sry, do usunięcia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2008, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2006, 16:01
Posty: 153
Adasi nie masz zmodyfikowanego soundsa :D?
PS Post do usuniecia uuuu grubo :lol: a to czemu ;] nie umiesz sie przyznac, ze cie ktos jechal z kosy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL