Teraz jest 27 wrz 2024, 20:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lut 2009, 03:41 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
no akurat bylem przy tych banach :D SG to nooby .
Ale ten ban dla flameowcow ? :D za co ? bo jezeli nie mozna zabijać defi to moze umiescie tez to w zasadach ;]

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2009, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2008, 18:46
Posty: 10
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Nie jestem pewien czy o tym samym myślimy bo z defi można jechać pod warunkiem ,że defik nie wali jak AK :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2009, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2007, 16:25
Posty: 14
Lokalizacja: Września
Ja się ich zachowaniu nie dziwię, mają taką nazwę to i takie zachowanie. :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2009, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:14
Posty: 71
Brawo dla plebstwa z NSZ, dają conq a sami zasad nie znają... Dostałem bana za TK (koleś mi się 3 razy podłożył pod jet'a i nic nie zareagowali), za baserape (rozwalałem heli jak wracało się naprawić, a noob nic innego nie umiał zrobić tylko napisać adminowi, że to rape...). Nie wiem kto tam dzieciom rozdaje adminki ale poważniej powinien się zastanowić czy te osoby są kompetentne do pełnienia tej roli...
Muszę stwierdzić, że aktualnie chyba admini z Astera są lepsi, chociaż też banują jak się ich jedzie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2009, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
Dziewiąta strona płaczu, a mnie tylko jedno zastanawia, większość wie jaki poziom prezentują co niektórzy admini a dalej się tam pchają i biegną z powrotem na forum się popłakać jak by coś to miało zmienić. Ja nie wchodzę już na ten serwer chyba od 6 miesięcy. Mało polskich dobrych serwerów chociaż by PL4FC który rzadko jest zapełniony po brzegi, tylko tam niestety trzeba trzymać poziom kultury i zasad co dla niektórych jest trudne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2009, 18:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2008, 18:46
Posty: 10
Lokalizacja: Bielsko - Biała
W [NSZ] są robione próby co do otwarcia dla graczy drugiego serwera .
Chcemy mieć serwer INF i CQ
Zasady na naszym serwerze INF są znane co niektórym nie przeszkadza by je łamać
Administratorzy nie widzą wszystkiego często zdają się na uczciwość graczy
Zasady na CQ w [NSZ] są dopracowywane musimy grac tak by nie przeszkadzać innym graczom co to jest za frajda ,że strącę heli czy samolot gdy on dopiero startuje - dla mnie bez nadzieja.
Zabijanie dla pojazdu to już jest dla mnie śmieszne

Serwer [NSZ] podzielony jest na dwie części :
Od (Niedzieli) Poniedziałku do Środy włącznie CQ
Od Czwartku do Soboty(Niedzieli) INF

Zasady na CQ są takie: (nie ja decydowałem)
Nie wolno Atakować Bazy jak jest UNCAP-em ,
Nie wolno kraść z niej żadnych Pojazdów (Baza UNCAP)
Do bazy ma prawo wejść Tylko Komandos rozwalić C4 Budkę Dowodzenia Arty i Radar po czym uciekać bo inaczej będzie BASERAPE
Nie wolno Komendantowi zrzucać Artylerie na UNCAP
NIE wolno zabijać na punktach odrodzeń i dla pojazdu
Jeśli pilot atakuje (strzela) do wrogiego samolotu helikoptera - a dana jednostka zaczyna uciekać do bazy oznaczonej jako UNCAP to ma prawo ją strącić bez żadnych konsekwencji

INNA sprawa Lotniskowiec:
LOTNISKOWIEC JEST na razie ŚWIĘTY nawet komandos nie może wysadzać ani BUDKI ani RADARU jedynie pozostaje mu wysadzenie Artylerii

Dozwolone jedynie na CQ: CLAYMORY/C4/C4 CAR/

Zaznaczam jeszcze raz Zasady są w trakcie dopracowania
Komuś się nie podoba no to trudno nikogo na siłę nie zmuszamy do grania

A co do ciebie panie bodeek to proszę pisz do Ravena bo tylko on ci ściągnie BANA
Którego po części dostałeś za język

Pozdrawiam i Zapraszam na [NSZ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2009, 00:00 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Diabeł napisał(a):
LOTNISKOWIEC JEST na razie ŚWIĘTY nawet komandos nie może wysadzać ani BUDKI ani RADARU jedynie pozostaje mu wysadzenie Artylerii


Najgłupsza zasada jaką kiedykolwiek widziałem...

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2009, 00:39 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
Kocham wątek o poziomie adminow :D TRUE TRUE :D przedszkole :D

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2009, 01:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2008, 18:46
Posty: 10
Lokalizacja: Bielsko - Biała
te Zasady są Wstępne nie bierzcie sobie moich wypocin do serca i jeszcze jedno powtórzę się ale niestety muszę:
Zaznaczam ,że nie wypowiadam się za cały Clan i Adminów [NSZ] i nie będę się za wszystko tłumaczył :P

Z tym Lotniskiem dla mnie też jest to śmieszne/głupie ale zostałem (na razie) przegłosowany :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2009, 09:25 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
diabel napisał(a):
NIE wolno zabijać na punktach odrodzeń i dla pojazdu
Jeśli pilot atakuje (strzela) do wrogiego samolotu helikoptera - a dana jednostka zaczyna uciekać do bazy oznaczonej jako UNCAP to ma prawo ją strącić bez żadnych konsekwencji


Te 2 zasady to furtka dla głupich adminów którzy zawsze pod takim pretekstem mogą kogoś wywalić

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2009, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
Ja juz widze jak kolo sciga admina w jet :D strzela jeszcze nad lądem kolo rzuca flary w heli rakieta szuka nowego celu , oczywiscie znajduje :D przelatujacego admina nad uncapem o poziomie inteligencji przedszkolaka ktory z resztą i tak banuje innego kolesia :D

Jeszcze brakuje Auto-Admina :D w sensie :D nie latac nad uncap :D

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2009, 13:25 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
I
EDDIE_PL napisał(a):
Ja juz widze jak kolo sciga admina w jet :D strzela jeszcze nad lądem kolo rzuca flary w heli rakieta szuka nowego celu , oczywiscie znajduje :D przelatujacego admina nad uncapem o poziomie inteligencji przedszkolaka ktory z resztą i tak banuje innego kolesia :D
I krzyki szeregowców "ten campi ten campi!!"

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2009, 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2008, 18:46
Posty: 10
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wy wszyscy PRO gracze najlepsi z najlepszych , najmądrzejsi z mądrych przestrzegajcie zasad Serwera [NSZ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2009, 23:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 11:30
Posty: 23
panowie od tego są admini serwerów, żeby z nimi załatwiać takie sprawy, a narobienie smrodu na ogólnie dostępnym forum, ani wam chluby nie przynosi, ani korzyści.
Na każdym serwerze zdarzają się nadgorliwcy i "czarne owce" klanów, którym nadmiar władzy uderza w pokrywkę.
Np. jest jeden fajny niemiecki sewer, gdzie za głos na członka klanu jest automatyczny kick-off.
Na serwie placków albo astera trafił się dzieciaczek 12 czy 14 lat, co już w kilku klanach mu odmówili miejsca, owszem gra dobrze tylko jak on popełnia błędy i funduje efektowną śmierć swojemu gunnerowi, po głębokim nurkowaniu na czołg to jest wszystko ok, ale jak ty jesteś pilotem a on siedzi na gunie, i zdejmuje Cię rakieta, to gostek automatycznie funduje kicka.
Na [NSZ] chłopcy mogą być na lekkim stresie, startują z CQ i niestety co dzień zdarza się paru, którzy nieprzejmowalną bazę szturmują. Wczoraj albo przedwczoraj jakieś dwa matoły z tagiem =RUS=, sępili na spawnie ile wlezie, także po takich doświadczeniach mogą się pomyłki zdarzać.
A zasady nawet głupie są żeby ich przestrzegać, jak nie to serwerów dowoli, nie ten to inny.
Także kolego Bodeek proponuję uderzyć do admina serwera klanu [NSZ] co by zdjął ban, a nie robić niepotrzebnego zamętu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2009, 04:22 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
Ogarnij lol . Bede ;lecial za zacofanym psychicznie playerem z NSZ i nastepny inteligent z NSZ siedzi na USSX . co robie sciagam tego inteligenta z gana i jade tego opoznionego . co za to ?
BAN: bo jakis inteligent sobie wymyslil , hmmmmmm mam juz wszystkie odznaki inf " wiec trzeba teraz pograc CQ a jak ktos mnie zabije na USSX to go zbanuje i po problemie"
kiedys NSZ liczyl sie nie tylko jako klan ale jako przyjaciele. Teraz NSZ to banda noobow dzieci Rydzyka i huu wie co jeszcze ! takie jest moje zdanie o klanie NSZ jak by nie sponsoring byli byscie tak samo gowno znaczącym klanem jak 4FPC , i wiele innych klanow ktore powstają tak samo szybko jak umierają !!! BTW slowo "Gowno" czyt admin za nim dasz warna :]

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL