Teraz jest 29 wrz 2024, 01:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2009, 12:02 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Blizzard_ napisał(a):
Obrazek
ps. Chwilka w paincie dla Ciebie :)


dalej tarzam sie po ziemi xD. Patrzysz na Dr.House ?

Mnie Wkurzaja goscie co z strzlby wala ^^ W tytanie jak jestes za blisko to ded pewny. Chyba ze Jestes matrixem xd ^^.
Ja raz z zolnierzem wsparcia grajac zwiadowca zaminowalem calego tytana(prawie tzn tylko kluczowe korytarze i wejscia. Jeszcze dalem Rdx kolo konsoli. ^^ Gosciu fajnie byl wkur... xd

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2009, 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
nie, nie rakiety szturmowa, ta broń wygląda jak odkurzacz

Co do strzelby to w pomieszczeniach wymiata nie ma co, dziwna sprawa że jest ona silniejsza od snajperki
(w ogóle rola snajpera jest skaleczona w tej grze..)

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2009, 14:30 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
W BF2 tez jest osłabiony snajper. Jest tak ponieważ, twórcy nie chcieli bandy kamperów zabijających jednym strzałem w tułów :)

Ciastek96, ciesze się, że się podoba

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2009, 19:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Ehh co wy macie do tych snajperów - celuj w banie a przekonasz się jaka snajperka jest skuteczna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2009, 20:00 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Heh @Up dobre :D. Ale w Bf2 Mialy wiekszy dmg chyba o ile dobrze pamietam z m95 w plecy = ded ^^ (przynajmniej mi sie tak wydaje, ie wiem jak unlockowany karabin sobie radzi, ale za kilka dni zobacze xD)
A co do strzelby przydaje sie zarowno do obrony tytana jak i ataku. Przydatna do niszczenia wiezyczek i tarcz. Ale jak sa jeszcze ludzie w korytarzu to najwyzej zniszczysz wiezyczke i jakis 1-2 gostkow.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2009, 14:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
no to celuje w banie biegnącego zygzakiem :)
Twórcy nie chcieli mieć bandy kampiąch snajperów, to mają za to bandę biegających vosiarzy z rakietami.
Wiadomo że biegnąc grupą masz mniejsze sznse na dostanie kulki, czego o snajperze nie można powiedzieć.
Już nie chodzi mi o moc tej broni (której po prostu nie ma..), chodzi o to że widoczność w większości plansz ograniczona jest do zasięgu broni szturmowca..
Kładziesz się gdzieś i masz taki sam zasięg widzenia przez lunetę jak każdy szturmowiec przez kolimator!
Gdzie jest tu sens??! - nawet jak do ciebie nie podejdą to granat wrzucą..
Widać, że jakiś twardogłowy z ea doszedł do podobnego wniosku i sytuacja na mapach z dodatku ns uległa zmianie, mniejsza mgła to już coś, snajper zaczyna się liczyć jako broń taktyczna, a nie mięso armatnie ale to nadal nie to..
Dodatkowo taki szturmowiec może mieć ten granacik/radar i mają cię jak na widelcu.
To snajper powinien mieć takiego gps'a (przynajmniej w bf 2 mc tak było, że po uruchomieniu na 3sek widać było pozycje przeciwnika)
Powoli zaczynam żałować wydanej kasy, bo nudne jest takie bieganie w grupie i strzelanie do wszystkiego co się rusza.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2009, 16:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
MikeOl_PL napisał(a):
Dodatkowo taki szturmowiec może mieć ten granacik/radar i mają cię jak na widelcu.

No to masz urządzenie DS-22 Sniper Decoy , które ponoć powoduje, że jesteś niewykrywalny na radarach, ale za to samo urządzenie jest już wykrywalne na radarach.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2009, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
IMHO za bardzo biadolisz nad tym snajperem. Widoczność jest dostatecznie duża, by móc celować ze snajpy na przyzwoite odległości. Grając szturmowcem zazwyczaj nie obchodzi Cię wróg leżący 200 metrów dalej, a zanim rakietka tam doleci to gość już dawno zdąży uciec. Chyba, że chcesz strzelać do jednego pixela... ale to już nie ta gra.

Podsumowując. BF to nie jest raj dla snajperów i najwyraźniej w swojej koncepcji specjalnie ograniczono ich skuteczność, by było znacznie więcej walki na małe dystanse.

Cytuj:
Powoli zaczynam żałować wydanej kasy, bo nudne jest takie bieganie w grupie i strzelanie do wszystkiego co się rusza.

A Ty na pewno nie grasz w Quaka? :P

Cytuj:
No to masz urządzenie DS-22 Sniper Decoy , które ponoć powoduje, że jesteś niewykrywalny na radarach, ale za to samo urządzenie jest już wykrywalne na radarach.

Tylko zaznacz jeszcze, że wabik jest z NSa, a z tego co pamiętam MikeOl_PL ma samą podstawkę :P.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2009, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
W sumie radary też są z NS. Zresztą on czasem nie kupił wersje Delux?

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2009, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
MikeOl_PL - jak się nie podoba to kup sobie Sniper Elite (gra za 2 dychy - symulator snajpera wcale nie taki zły) :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2009, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
mam dodatek ns z wersji deluxe,
snajper jest zrypany (tylko na suezie daje rade) koniec kropka.
ten DS-22 Sniper Decoy to szmelc jak te miny (mina niewypał powinno się to nazywać) ono imituje sygnał dla radaru ale twój sygnał nie znika.

qwakU napisał(a):
jak się nie podoba to kup sobie Sniper Elite

już zadnej gry na blaszaka nie chce, nie mam zamiaru męczyć się na klawiaturze albo przestawiać ją na pada.
Pomęczę się jeszcze na tym 2142 i trochę ponarzekam

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:15 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Ogolnie to snajper przydatny tylko na Infantry. Na Camp gilbartar mozna troche na murka posiedziec ale nie widze w tym wiekszego sensu. Predzej ktos cie seryjak z vossa zabije niz ty karabinem. Mozna tez na suezie w conquescie/tytan wchodzisz do transportera i mozesz campic na tych wysokich ''lotniskach" (przynajmniej ja tak to nazywam. Najlepiej mi sie campi kolo wyrzutni nr 4. Najbardziej mi sie podoba zabijanie ludzi w broni p/lotniczej ;D

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2009, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
mówisz że fajna sprawa? muszę spróbować!
ja tam jakoś nie mam przekonania do tytan mode, nie wiem czemu raz grałem i nie wiedziałem za bardzo o co biega..
No snajper zaczyna się liczyć na infanty bez pojazdów na mapach z dobrą widocznością poza tym sidi i suez to dobre mapy.
Lubie się skitrać i czekać aż pilot wyskoczy z mecha żeby go naprawić, wtedy BUM! o on robi takie piękne bezwładne fik..
słodkie :wink:
Fajna sprawa jak 2 snajperów jest w drużynie i siekają do jednego chłopka, wtedy można powiedzieć żę ta broń ma powera! :twisted:
Co do cam giblartar to jak Ci się ładuje serwer to poczytaj czym broniły tej twierdzy wojske eu..
-SNAJPERAMI HA!! :lol: :lol: :lol:
to ja nie wiem jak oni strzelali w tej mgle, może mieli jakiegoś zellera co 1strzałem zabijał albo jakąś lunetę antymgielną..??! normalnie zawsze jak mi się ładuje to od śmiechu powstrzymać się nie mogę.. :lol:
Zrozumiał bym jak by napisali granatami, ale snajperami.. ?!
:? widać że goście z ea nie grali w tą grę.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2009, 18:22 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Obejrzyj poradnik ds. trybu Tytan w opcjach gry ;]

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2009, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
ogłądałem kilka razy i zakręcone to jest jak jestem przy jednym silosie to za chwilę wszyscy gdzieś gonią, jak już osłona zniszczona to zanim się tam dostanę to już po ptokach bo jest rozwalony..

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL