Teraz jest 29 wrz 2024, 05:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2009, 23:59 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2009, 17:19
Posty: 87
Lokalizacja: Koszalin
No więc tak zastanawiam się nad kupnem nowej myszki.jak dotychczas miałem Sumvision SV500M Sapphire optyczną nie wiem czy jest dobra czy nie bo siostra mi taka przywiozła dawno z Angli.Gra mi się normalnie ale zastanawiałem się nad kupnem czegos lepszego dokładnie albo logitech G5 lub A4Tech X7 laserowa z regulacją do max 2500DPI (75zł).No i tu właśnie mój dylemat bo ten G5 jest dosyć drogi i wolałbym kupić A4Tech X7.Tylko czy jest dobry i w miare porównywalny z G5.No i jeszcze jeśli chodzi o podkładke czy jest ważna gram na jakieś za dyche i zastanawaiłem sie na SteelSeries 25zł (mała).Czekam na komenty :D

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 15:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja mam A4Tech XL-750BF no i jestem z niej bardzo zadowolony. Z myszek poniżej 100zł według mnie jest to najlepsza myszka. No i jeszcze to, że bez niczego dorównuje droższym myszką Razera, Logitecha i Microsofta. Ogółem ja jakiś rok temu też miałem dylemat jaką myszke wybrać i wybrałem A4Techa :D I nie żałuje wyboru. Jest też wygodna w trzymaniu :wink: A gram na zwykłej podkładce, nie miałem okazji grać na jakiejś dobrej podkładce. Zwykła mi wystarcza w zupełności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
najpierw zacznę od podkładki, sam mam G7 i troszkę się starła przez to że zaniedbałem sprawę podłoża :P Kupiłem tego Steela za 30zł (QcK) i jak najbardziej polecam. Jeśli chodzi o samą myszkę to aktualnie na rynku nie ma lepszej od G5 i długo nie będzie, wszak za tania nie jest (chociaż teraz każdy może sobie na nią pozwolić). 5 trybów szybkości zmieniasz dwoma przyciskami, samą prędkość tych trybów możesz sobie dowolnie zmieniać za pomocą programu. Możesz sobie także regulować ciężar myszki za pomocą ciężarków. Kumpel ma G5 i żałuje, że kupiłem droższą G7 która różni się tylko tym, że nie ma kabla i jest cholernie ciężka ale i tak jestem z niej zadowolony, upadała mi nie raz i działa bez zarzutu, mam ją ze 4-5 lat. Inny kumpel kupił tego A4Techa, jak dla mnie za lekka a kabelek tak cieniutki, że zębami bym przegryzł. Jak dla mnie gówniany kawał plastiku (bez urazy, może teraz wyszły lepsze modele).

Kupuj G5, nie pożałujesz wydanych pieniędzy ;)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
$towarzysz$ napisał(a):
jak dla mnie za lekka

kwestia przyzwyczajenia do ciężkości myszki :wink:

$towarzysz$ napisał(a):
kabelek tak cieniutki, że zębami bym przegryzł.

cieniutkie kabelki były w modelu X-750BF :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2009, 18:05
Posty: 3
Lokalizacja: Police
geki sa najlepsze najlepiej G9 ma odwazniki i szybka zmiane predkosci jak chcesz byc snajperem to sciagasz odwaznik i stawiasz na 2 i jest idealnie nie mialem 5ki ale ta A4 nie jest w ogóle do bfa :P

_________________
A wtedy z tysiąca gardzieli rozległ się Przejmujący okrzyk!!
-Pedał, Pedał, Pedał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2009, 18:05
Posty: 3
Lokalizacja: Police
Pytanie do was jaka macie klawiature??:P

_________________
A wtedy z tysiąca gardzieli rozległ się Przejmujący okrzyk!!
-Pedał, Pedał, Pedał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 20:31 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2009, 17:19
Posty: 87
Lokalizacja: Koszalin
No dzieki chłpaki właśnie o taki komentarze mi chodziło cena/jakość.Co do podkładki dokładnie o tę mi chodziło Steel Series QcK.Właśnie ciężki wybór z tą myszką może jeszcze troche poczekam i kupię tę lepszą logitech'a G5.Najtaniej chyba na allegro widziałem za 120 zł.No i jak wiadomo zawsze kupić coś lepszego, ale oczywiście ten A4Tech też jest dobry(ale w sumie po co mi aż taka zajebista jak ten logitech G5 xD)Kurde cieżki wybór jeszcze to przemyśle i dzięki za dobre komentarze.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 20:39 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2009, 17:19
Posty: 87
Lokalizacja: Koszalin
Klawiature mam A4Tech SUPERB ROLLER OFFICE KEYBOARD XP i jestem z niej zadowolony bo kupiłem ją w jakieś promocji za jedyne 20 zł xD Bo niby była przecena z 60zł-->40zł-->20zł więc szybko wziołem.Mam już ją 2 lata jestem z niej jak narazie zadowolony :D
dokładnie wygląda tak :

Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2009, 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
a ja polece razera diamondback 3G, na samym początku nie moglem sie przyzwyczaić ale jakoś dało radę, podkładkę mam QPAD rogaming gear i też jest świetna. a co do klawiatury to mam jakieś chińskie gówno za 20 zł i powiem wam, że lepszej w życiu nie miałem :)

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2009, 00:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Ja mialem a4tech jeszcze do nie dawna przez jakies dwa lata. Ten ktory twierdzi ze ta mycha sie nie nadaje do gry widocznie nie potrafi grac xD Mialem jedna przygode z ta mycha. Zuplenie bez powodu (nie upadla, nie zalana czy cos) przestała po rpostu działać. Naszczescie zostalo mi chyba nie caly miech do konca gwaracji i mi wymienili na nowszy model troszke (A4tech X750f z dopiskiem Evo). Rzeczywiście jest raczej lekka, a cienki kabel to imo zaleta (nie wadzi i nie ciąży).
Podkladki nigy nie mialem i normlanie gralem, myszka nie gubila sie.
Co do bez przewodowki to w zyciu bym nie kupił, ale to kwestia przyzyczajenia. O G5 słyszałem same dobre słowa wiec pewnie jest warta swojej ceny.
Poza tym nie brales pod uwagi żadnego Razera?

Klawiature mam Everglide T1000
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2009, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2009, 17:19
Posty: 87
Lokalizacja: Koszalin
No właśnie jeszcze razer(nie brałem żadnego pod uwagę bo wszyscy wokoło mówie a4tech logitech) A jeśli razer to jaki najlepszy.Faktycznie ten razer diamondback 3G ciekawy ale sądząc po jego wyglądzie cieżko się przyzwyczaić bo nigdy nie używałem myszki o takich kształtach.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2009, 00:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
VeN0m napisał(a):
No właśnie jeszcze razer(nie brałem żadnego pod uwagę bo wszyscy wokoło mówie a4tech logitech) A jeśli razer to jaki najlepszy.Faktycznie ten razer diamondback 3G ciekawy ale sądząc po jego wyglądzie cieżko się przyzwyczaić bo nigdy nie używałem myszki o takich kształtach.



też tak myślałem, ale gdy położyłem na niej rękę zmieniłem zdanie :)

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2009, 02:14 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Pawciu napisał(a):

też tak myślałem, ale gdy położyłem na niej rękę zmieniłem zdanie :)


a jak się nazywała właścicielka myszki ? :D

haha sora ale musiałem :P

P.s ja mam mxa518 i daje radę;)

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2009, 01:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
Prawda jest taka, że możesz kupić myszke za 15 zł i sie do niej przyzwyczaić

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2009, 08:05 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Można się też przyzwyczaić i grać trackballem... tylko po co;)

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL