Teraz jest 29 wrz 2024, 11:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2009, 22:22 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
Co tu dużo mówi, odpowiedniego tematu nie widziałem.

Wstępnie MS, a głównie X360 wymiótł, jestem pod ogromnym wrażeniem nowego kontrolera. Zastanawia mnie jednak, jaka będzie jego cena i jak będzie będzie wyglądało wsparcie ze strony twórców gier. Ale nie ma co się zbytnio podniecać, jeszcze jutro może się okazać, że to Sony króluje na E3 :D.

A MW2 to myślę, że nie trzeba komentować. Mi osobiście ten sam silnik nie przeszkadza, a gra będzie równie przyjemna jak jedynka.

A żeby nie pisać oddzielnego tematu co do zapowiedzi na E3, dzielcie sie nimi tutaj jak i swoimi komentarzami!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2009, 09:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
W sumie dopiero pod koniec cos sie dzialo ;). Czekalem na jakies interesujace gry ale jakos sie nie doczekalem...(ixa kupuje w tym miesiacu wiec przydalyby sie ;p)

Ciekawe co pokaze dzis sony i nintendo.

Widziales konferencje ubi? Zgasili M$ ostro tym "dodatkiem" do wii :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2009, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Najbardziej co mi podpadło do gustu to:

Trailer MW2 - http://www.youtube.com/watch?v=ru6UUXRP ... r_embedded
Projekt Natal (ale pewnie to fake) - http://www.cdaction.pl/news-6510/e3-acu ... -gier.html
Molyneux’s Milo Brings A Virtual Child To The Xbox 360 - http://www.kotaku.com.au/2009/06/molyne ... -xbox-360/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2009, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Ja czekam na MS2 chodz pewno i Dragon Age tez przetestuje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2009, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Cytuj:
Projekt Natal (ale pewnie to fake)


O co Ci chodzi z tym "fejkiem"? Widziales kiedys fejki na e3? ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2009, 19:05 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
seba18 napisał(a):
Cytuj:
Projekt Natal (ale pewnie to fake)


O co Ci chodzi z tym "fejkiem"? Widziales kiedys fejki na e3? ^^


Ja też nie wierzyłem, ale kto wie. Kamera ma 2 sensory, i głównie chodzi tu o oprogramowanie które powoduje rozpoznawanie ruchu. Najlepsze jest to, że będzie można zeskanować twarz żeby kamerka rozpoznawała, kto np. macha przed monitorem/TV.

Ja czekam na relacje z BC2 z dzisiaj, Assassin's Creed 2 z jutro i z MW2 z czwartku. Nie mówiąc o konferencji Sony w dniu dzisiejszym ale chyba nic ciekawego nie będzie.

A Nintendo teraz to... flaki z olejem. Jakieś VitalitySensor i Zelda 1338.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2009, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
seba18 napisał(a):
Cytuj:
Projekt Natal (ale pewnie to fake)


O co Ci chodzi z tym "fejkiem"? Widziales kiedys fejki na e3? ^^


Zauważ że na E3 puszczono gotowy filmik, a nie prezentowano nic "in action".

Zrobić taki filmik to bułka z masłem... Jeśli zobaczę coś takiego w akcji to uwierzę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2009, 22:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Konferencje sony i m$ sa dla mnie na rowni a nintendo dopiero czlapie za nimi ;). Nie zmienia to faktu, ze na kazdej ziewania bylo sporo...

Jakby gowa puscili na poczatku to bym reszty nawet nie ogladal :P, wiedzieli, ze wiekszosc ludzi tylko na to czeka ;).

Gdyby m$ nie pokazal swojego "kontrolera" to sony pewnie wibratorkow tez by nie wystawilo. Na szybkiego to raczej wstawiali do programu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:45 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2006, 14:09
Posty: 190
Lokalizacja: Bielsko Biała
Cóż...Projekt Microsoftu z nowym kontrolerem robi wrażenie- podobno już prace idą pełną parą,to może być sukces-tym samym nintendo Zostaje pogrzebane...-cieszyli sie swoim nowym MARIO...dla PS3 ciosem okazuje sie praca Hideo Kojimy na rzecz Microsoftu-udostępni odsłonę MGSa na XBOXa 360, choc myśle że to efekt kryzysu i pogoni za kasą. Co do SONY-walczą swoimi exclusive'ami ale czy tędy idzie droga? Microsoft wychodzi do ludzi, jak widać inwestuje w społeczność graczy,dba o rozwój oprogramowania Xpudełek(last FM, Streaming filmów w HD)... to zdecydowanie na +,minusem w ich wykonaniu jest brak wyłączności na wiele produkcji,jako iż zakładają że panują na PCtach-wiekszosc ich gier na blaszakach się ukazuję..a że są tańsze i to sporo-efekt oczywisty. Nie mam zamiaru wybierac "zwycięzcy" ani być fanboyem którejś z platform.. lecz jeśli gigant taki jak SONY nie wyjdzie na przeciw do społeczeństwa to może wiele stracić... konferencja SONY wyglądała dla mnie nieco "sztywno i oficjalnie". Obawiam sie że trzeba się pogodzić iż granie Online to przyszłość.


Pozdrawiam Wszystkich!

_________________
w łepek trach i mam frag


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2009, 08:15 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Myślę że ten Natal to bardziej cios dla PS3 niż dla Wii, poza tym nie wiem czemu jako minus Xboxa podajesz że dużo gier na jego wychodzi też na pc :stupid:

A co do MW2 to póki co wygląda na jedynie dodatek do MW... poza tym skrypty jak zawsze

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2009, 15:49 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Sorry że odnawaim może kogoś to zaciekawi:
Cytuj:
Valve ma kłopot. Potwierdzona na targach E3 informacja o tym, że powstaje Left 4 Dead 2 zezłościła sporą grupę graczy. Kogo dokładnie? Fanów oryginału...

Choć to nie pierwszy protest związany mniej lub bardziej z grami prezentowanymi na E3, ten jest autentyczny. Na forum serwisu Steam powstała grupa L4D2 Boycott (NO-L4D2 - licząca już ok. 30 tys. graczy), która domaga się od Valve zawieszenia prac nad Left 4 Dead 2 i skoncentrowania się na pierwszej części produkcji.


Bezpośrednim powodem protestu jest to, że planowany na listopad sequel niewiele różni się od oryginału, dodatkowo zaś gracze czują, że Valve nie spełniło jeszcze wszystkich obietnic związanych z pierwszym Left 4 Dead. Uczestnikom bojkotu nie podoba się też bardziej kolorowy styl wizualny Left 4 Dead 2 oraz czwórka nowych bohaterów, ich zdaniem pozbawionych charakteru, osobowości i indywidualności. Istnieje też obawa, że wydanie tak szybko drugiej gry tak podobnej do jedynki sprawi, że społeczność skupiona wokół serii Left 4 Dead podzieli się, co wpłynie na jakość rozgrywki (m.in. liczbę chętnych do gry) w obu produkcjach.

Głos w tej sprawie ze strony Valve zabrał Gabe Newell, prezydent firmy. Stwierdził on, że zrobienie sequela w rok to dla Valve nowość, natomiast wsparcie dla gier po ich premierze to dla nich chleb powszedni i jest częścią ich filozofii od momentu wydania Half-Life ponad dziesięć lat temu. Nie ma powodu, aby zmieniać ten stan rzeczy i firma będzie wciąż wspierać rzeszę ponad trzech milionów posiadaczy Left 4 Dead. Jednocześnie stwierdził, że wydanie Left 4 Dead 2 wcale nie oznacza zakończenia rozwoju poprzedniej części gry i w planach Valve nic się w tym temacie nie zmieniło. Newell zapewnił, że Left 4 Dead w ciągu najbliższych miesięcy dostanie sporo dodatków.

Trudno powiedzieć, na ile jest to zwyczajne uspokajanie wzburzonej społeczności graczy, a na ile szczere przedstawienie faktów i mające pokrycie deklaracje.


Źródło : http://ib-gaming.pl

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2009, 17:04 
Offline

Dołączył(a): 9 lip 2009, 08:57
Posty: 1
seba18 napisał(a):
Gdyby m$ nie pokazal swojego "kontrolera" to sony pewnie wibratorkow tez by nie wystawilo. Na szybkiego to raczej wstawiali do programu.


gdyby nie kamerka EyeToy sony to pewnie MS by nie pokazało natala :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2009, 11:10 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Natal na PC? http://tech.wp.pl/kat,39516,title,Bill- ... omosc.html lool

cóż, jak kogoś bawi robienie pajacyków przed kompem... miłej zabawy :?

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL