Teraz jest 29 wrz 2024, 05:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lis 2009, 23:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
No fakt na konsole to to jest hit roku, ale na PC proszę...

Nie jest jednak aż tak źle - mniej zbierania kasy na Bad Company 2 :twisted:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lis 2009, 21:08 przez $towarzysz$, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2009, 17:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
$towarzysz$ napisał(a):
No fakt na konsole to to jest hit roku, ale na PC prosze...

Ma to jednak swoją zaletę - mniej zbierania kasy an Bad Company 2 :twisted:

No brak właśnie dobrych stricte PC'towych tytułów ostatnimi czasy... chyba tylko jeszcze RPG, strategie i symnulatory się trzymają...
Ale cóż teraz w konsolach kasa siedzi... nawet u mnie w pewnym projekcie w którym pracujemy nad grą na autorskim silniku, mimo że tytuł ma być głównie na PC program programiści nasi piszą tak aby był łatwo konwertowany na konsole...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2009, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Poniekąd sami jesteśmy sobie winni przez piractwo które odstrasza wydawców bo sporo na tym tracą. Na konsolach owszem problem piractwa również istnieje, aczkolwiek nie ma to porównania ze skalą na PCtach, podobnie jak walka z nim. O ile w przypadku konsol masowo banuje się całe konta i to naprawdę odstrasza i są tego efekty, tak w przypadku gier na PC kupuje się za kilkadziesiąt tysięcy $ oprogramowanie antypirackie, które znacznie utrudnia zabawę tym którzy nabyli grę legalnie i jest łamane dzień po premierze (GTA4) bądź wpada na idiotyczne pomysły które odbijają się botem sprzedażą i bojkotami wersji PC i tak właśnie się stało z MW2 co IW ma kompletnie w dupie bo i tak sprzedażą pobili już GTA4 i nadal będą bić rekordy, z samych wersji na X360 i PS3.
No niestety, takie oto smutne czasy nastał dla nas PCeciarzy. Mało tego, że konsole mają pierwszeństwo przed PCtami to jeszcze odbija się to na jakości gier/konwersji na PCty. OFP2 już skreśliłem z listy tegorocznych zakupów tak samo jak i MW2. Pozostaje czekać na BC2 i pokładać w chłopaków z DICE nadzieje, że nie spartolą roboty jak ekipy CM i IW i uraczą nas czymś co będzie można nazwać prawdziwą grą, prawdziwym BFem na PC.


http://www.gram.pl/news_8gTiHee1_Modern ... mione.html no to gz panom z Infinity Ward ;)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2009, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Cytuj:
Dzięki dostępowi do konsoli możliwe jest m.in. modyfikowanie grawitacji, nieskończony magazynek oraz włączanie trybu nieśmiertelności. Najzabawniejszy fragment tego newsa? Statystyki z tak złamanych serwerów są wysyłane i akceptowane przez system IW.net. Witamy w koszmarze ekipy Infinity Ward - rozsiądźcie się i cieszcie spektaklem...


Hehe dobre. Filmik przypomina mi "Bomber Jack" taka gre z C64 :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2009, 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Piractwo piractwem , gry coraz mniej będą pobierane... z 2 względów
1. Primo rozmiar gry : 10 + Gb zniechęca ;D za 10 lat gry będą miały po 30 gb ? Będzie sens zapuszczać kompa na 2 tygodnie żeby mieć pirata ? :D już nas więcej za prąd wyniesie :P
2. Gry wychodzą coraz gorsze , gdyby były dema tak jak dawniej to by się najpierw demo zasysało potem gre ew. kupowało. a tak to człowiekowi nawet nie chce sie już sciągać tej gry bo nie warta połowy miejsca na dysku :)

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2009, 03:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Pamiętaj że szybkość łączy także wzrasta, Virgin (UK) oferuje łącza 50Mbit, kto wie o ile zwiększą w przyszłym roku - całą sieć mają opartą na światłowodach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2009, 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2009, 18:17
Posty: 220
Piractwo było, jest i będzie. Co do gierki, to ja się aż tak bardzo nie zawiodłem.
Single? Cudo, fakt boty są głupie, ale poszczególne akcje.. mmm.
CO-OP? Miłe zaskoczenie, fajnie jest pobiegać z kumplem w takich misjach, głównie te w zimie.
Multi? Nie miłe zaskoczenie. Po pierwsze jakieś tytuły itp... po co to komu? Ładnie wygląda, ale bardziej przeszkadza niż pomaga. Gdy kogoś się zabije, bez potrzeby wyświetlają się te tytuły, w bfie było lepiej :mrgreen: Steam wszystko spieprzył, dwie godziny instalacji, wertowanie po internecie jak to zrobić, na szczęście jeden placek to rozgryzł i szybko działało.. Miłe zaskoczenie z multi? Fajne mapki i atomówka.
Single: 8/10
CO-OP: 9/10
Multi: 5/10
Razem: 7/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2009, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, 13:31
Posty: 135
Moim zdaniem fabuła cod 4 jest lepsza


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2009, 22:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
http://www.joemonster.org/filmy/20475/C ... _Warfare_3

Muahaahahahah :D

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2009, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
hmmm ktoś mi może wyjaśnić co to jest!! ??

Obrazek

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2009, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Juggernauts
Tak to się zwie...
Ale co to za głupawy pomysł to niewiem, te cudaki przeżyją na klate ponad 200 pocisków

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2009, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
ale o co chodzi, w której misji są?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2009, 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 10:10
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa
Są w misjach co-op na wyższych lvlach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2010, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Kukiełka napisał(a):
Juggernauts
Tak to się zwie...
Ale co to za głupawy pomysł to niewiem, te cudaki przeżyją na klate ponad 200 pocisków

Juggernauts>Jugs> pol. Kolos

Po kiego marnować amunicje? Na takiego to się z nożem szarżuje (tak mniej więcej wyglądało moje zabicie tego "czegoś").

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2010, 00:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2010, 23:49
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Sadzilam ze MW 2 bedzie moja ulubiona gra, byla do puki nie wkroczyli hakerzy i nie psuli gry i tak gra zostala wywalona.....fabula dobra i grafika,dzwieki i reszta dobra jeden minus brak dedykowanych...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL