Teraz jest 29 wrz 2024, 15:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sty 2010, 18:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2008, 18:34
Posty: 9
Musiałen sformatowac dysk, zainstalowałem na nowo grę, mam oryginała w wersji Da Luxe Edition, zainstalowałem patha na 1.5 i w klawiszologi zmieniłem kucanie i kładzenie na moje dwa boczne przyciski pod kciukiem w myszce, niestety kłaść się kładzie ale nie kuca już alternatywnie i naprzemian zamieniałem z klawiszami na klawiaturze, zaskakują, opcje się zapisują, ale w grze ani z bocznego przycisku myszy, ani z klawisza klawiatury nie kuca ten mój żołnierz... ;-((


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2010, 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
ustawienia klawiszy na domyślne

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2010, 09:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2008, 18:34
Posty: 9
Dziękuję pomogło, , a moje boczne myszy poustawiałem jako alternatywne i już "kuca", za to mimo iż w nocy grałem i to dość długo, dzisiaj wywala mnie ze serwerów, ale to chyba coś u nich, bo PB aktualizowałem tyle co wczoraj, a komunikat wywala że "Utraciłeś połączenie z serwerem", zaraz odpalę jakąś inną gierkę i sprawdzę czy mi będzie rozłączało, bo może to wina dostawcy internetu???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Moze byc, ale nieszkodzi sprawdzic najpierw na polskich serwerach (patrz ten na stronie glownej lub wpisz .pl w wyszujiwarce, ale pewnie wiesz ocb) i jezeli Cie z tamtad wywali, moze byc to wina dostawcy (tutaj pada pytanie jaki masz internet)
Badz przeciazasz lacze (sciagasz pliki, torrent uruchomiony etc, jakies gadu czy mail)
:arrow: sprawdz .pl
:arrow: wylacz ew. programy.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2010, 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2008, 18:34
Posty: 9
Dzięki za poradę, sprawdzałem, braciszek dwa piętra pode mną gra w CA EU i nie ma problemów, a mnie wywala z niektórych tylko serwerów naszukam się czasem ale wejdę i pogram na niektórych, diabli mnie wezmą, przecież jak już wspominałem po formacie instalowałem grę, zainstalowałem tak jak leci, Deluxe Edition,czyli BF2+JS, później patch 1.50 - waży on ok. 1,92 GB a ściągałem go 7 wzreśna 2009, i lipa ;( najgorzej z mapą Wake Island, na jaki serwer tylko chcę wejść, to po załadowaniu mapy i kliknięciu żeby dołączyć, wywala mnie i pokazuje głupi komunikat że niby ten serwer nie pozwala na dołączanie graczy z modyfikacjami, ale ja nic nie doinstalowywałem po formacie kompa, po prostu tak jak to opisałem zainstalowałem spowrotem gierkę. O Mamo !! to co znowu ją wyinstalować, i wyczyścić wpisy i ustawienia i zainstalować?? może kolejność patch'y pomyliłem, ale przy instalacji JS sam się pcha patch, a później doinstalowałem bez problemu ten patch 1,50, a wersję gry mi pokazuje teraz że mam; 1.5.3153-802.0 Może ta kolejnośc instalowania patch'y i dodatku JS gra rolę ?? ;( mam gdzieś na dysku jescze patch 1.41 ale go nie potrzebowałem, bo po doinstalowaniu JS spokojnie wszedł mi ten patch 1,50 Normalnie Rebus;(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2010, 12:41 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
moze masz jakiegos wirusa?
albo wchodzisz na dziwny serwer.
najprosciej dla ciebie byloby skopiowac caly katalog gry od brata. - ustawienia sa zapisywane w Moich dokumentach wiec ci sie nie skasuja:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2010, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
A ja mam problem z polaczeniem, do puki nie mialem routera (BEKLIN ~150zl) wszystko bylo ok, teraz, gdy sa on 2 kompy podczas zakonczenia rundy i zmiany druzyny trace polaczenie z serwerem, podczas proby ponownego podlaczenia sie jest napisane "blablabla sprawdz swoje polaczenia sieciowe"
Jest jakis sposob na to ?

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2010, 17:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
odpowiednia konfiguracja routera?
on jest z wifi?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2010, 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Ja jestem podlaczony kablem do routera, 2 komputer jest na wfi.
Ja w sumie tez mam On, ale czy to ma cos do gadania?
Wczesniej tez chyba mialem, jak sam bylem bezposrednio podlaczony do modemu.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2010, 17:59 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
wydaje mi sie ze to wina tego belkina.
sprawdz moze czy jest do niego jakis update firmwareu :)
albo go wymien.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2010, 00:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2008, 18:34
Posty: 9
Braciak gra ale w Combat Arms EU, i własnie go w tamtej grze nie rozłącza a ma taki sam internet jak ja z kablówki, zainstalowałem tą grę i u mnie, i gram bez rozłaczania jakiegoś dziwnego, czyli faktycznie coś może źle się mi zainstalowało, spróbuję jeszcze raz zainstalowac grę, może nie potrzebnie zaraz po zainstalowaniu podstawki BF2, wepchnąłem tego patch'a 1,41, bo później Jednostki Specjalne jak doinstalowywałem to one tez grę paczują, ale chyba do 1,2 czy cos takiego, a następny zainstalowałem ten 1,50, a komp jest po formacie, gierka zainstalowana bez żadnych modów ani udziwnien, a komunikat jest ze niby przez te modyfikacje nie mogę wejśc na mapę, i dlaczego akurat na Wake Island??? Paranoja ta gra ma swoje kaprysy;-((

Jeszcze raz dziękuję za porady;-))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2010, 12:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
A może wchodzisz na serwery, które nie są uaktualnione do patcha 1.5 ; )? Weź w opcjach "te same wersje"

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2010, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2008, 18:34
Posty: 9
Jednak gra role kolejność paczy;( przeinstalowałem na nowo całą gierkę , teraz ani z serwerów już tak nie wyrzuca, ani mi o jakichś modach nie marudzi że niby mam...

uff... ale jest nauczka na przyszłość, instalować BF2, później JS plus automatyczny patch 1,1, później 1,41, mapy (Highway Tampa), i na koniec 1,50.

A w opcjach mam pozaznaczane faktycznie; ten sam mod, nie pełne, nie puste, z PB itp.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2010, 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
Highway Tampa nie są konieczne, ponieważ są umieszczone w 1.5 ; )

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL