Teraz jest 7 paź 2024, 17:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 mar 2010, 03:08 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 02:01
Posty: 51
Zagrałeś już w singleplayera, coś Ci się szczególnie podoba, albo zdecydowanie nie podoba - napisz, byle sensownie.


Ps embargo juz nie obowiazuje a oryginale gry na pulkach w sklepach i w ea store do pobrania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 08:35 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2010, 08:34
Posty: 27
Lokalizacja: Gąbin
Witam.
Ja już jestem po singlu(6godzin). Gierka świetna, choć trochę krótka. Osobom które grały dużo w betę proponuje grać na wysokim stopniu trudności. Zdecydowanie poprawiona grafika, zniknęły prawie wszystkie wady bety. Nadal są trochę za słabe tekstury miejscami. Gra na INTEL Q8200 @ 3GHZ , 4GB RAM , GEFORCE 250GTS 512 WIN 7x64 PL działa bardzo płynnie w rozdzielczości 1680x1050 i na pełnych detalach. Włączone Vsync, AAx2 ANIx16(nie wiem czemu, ale gra działa dużo szybciej na anizo 16x niż 8). Jedynie wyłączone mam HBOA, czy coś takiego.

Kampania dość ciekawa, trzyma się kupy i fajnie się kończy. Naprawdę zróżnicowane misję i lokację. Cały czas w grze coś się dzieje. Bardzo fajne, nienachalne skrypty. Ani razu się nie zaciąłem, że gra nie chciała iść dalej, bo jednego gościa nie zabiłem. Jak w modern warfare 2. Niektórym można w ogóle nie zabijać, a gra i tak pozwoli iść dalej.

Świetny polski dubbing. Ostatnio grałem w HEAVY RAIN i w tym porównaniu BTBC2 wypada zdecydowanie lepiej. Radzę grać po polsku, naprawdę warto. Czarek nie przeszkadza na pewno.

W grze piękne lokację. Człowiek często się rozgląda, żeby tylko pooglądać. Nie mogę doczekać się multi, bo zimy mam już dość, a mapy "tropikalne" zapowiadają się znakomicie wizualnie.

Co do wad.

No za bardzo to nie ma. Może to,że roślinność w puszczy jest nieruchoma. To nie to co w Crysis. Ale to tylko czepianie się. Dla mnie za mało latania, jeżdżenia jest w singlu. 90-95% gry lecimy na pieszo. Poza tym gra ze 3 razy wyszła mi do pulpitu, dokładnie tak jak robiła beta.

To na razie tyle. Lece niewyspany do roboty.

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 09:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2004, 21:15
Posty: 57
Lokalizacja: e-g
Polski dubbing jest naprawdę pierwszej klasy. Bez tego ta gra nie mialaby polotu, a SP pewnie w ogole nie odpalilbym - a zrobilem to spowodu zamieszania przedpremierowaego i wieszania psow na pracy polskich aktorow.
Ukłony w strone ponów Baki i Pazury & Co. GJ!

@remejk
jak mozesz porownywac bete (ktora byla tylko w trybie MP i do tego z jedna mapa) do retaila w singlu (pelnowartosiowy produkt z kampania i kilkoma mapami MP)?

_________________
† Dum vita est, spes est... †


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 09:32 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2010, 08:34
Posty: 27
Lokalizacja: Gąbin
Możesz sprecyzować o cho chodzi z tym porównaniem do bety? Do pulpitu wychodziła mi pełna wersja.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 09:41 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
kampania dobra, krotka i liniowa do bólu, PL dubing daje rade, kilak razy nawet sie usmiechnalem pod nosem. cale szczescie BFBC2 to multi, juz rozgrzewam moje skostniale ze starosci paliczki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 12:10 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 11:47
Posty: 34
kampania jest zawalista i wciąga a najlepsze jest to że będzie 3 :):)

mi w becie tylo 2 razy wyszło do pulpitu a w pełnej wersji ani razu, miałem 1 błąd tylko że helikopter się zaciął ale robiłęm tą misje z 15 razy:p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 21 cze 2007, 23:50
Posty: 22
aż miło słyszeć, że ktoś pochlebnie się wypowiada o dubbingu bo mnie naprawdę się podoba.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 12:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Dubbing jest ok ale jednak zbyt często słychać słowo na k...Czasami nieadekwatnie do sytuacji , inaczej można było to rozwiązać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 13:30 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2010, 08:34
Posty: 27
Lokalizacja: Gąbin
W polsce słowo k...a jest zawsze adekwatne do sytuacji :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Dla mnie single jest dynamiczny i nawet lebszy od tego z cod4 ALE dla tych co nie grali w betę :P
Grając w single trochę za dużo już wiedziałem o grze i to troche psuło mi na początku gre ;d
Ale ogólnie to jest fajnie :D
Każda misja jest lepsza od poprzedniej, z tym że w tej 1 to ja myślałem że w bete singla gram, np jak jechały japońskie? czołgi którym się nawet gąsienice nie ruszały ;sd

Ogólnie kampania jak i spolszczenie bardzo fajne ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2010, 12:45
Posty: 2
Właśnie przeszedłem single i bawiłem się przy tym świetnie :) Nie brakuje akcji, bohaterowie dają się lubić i ma się niemal wrażenie jakby byli z krwi i kości (to wg mnie największa przewaga singla gry nad CoD). Historia być może mogłaby być lepsza, ale i tak trudno jej coś większego zarzucić. Gra płynnie przechodzi od jednego etapu do drugiego, sprawiając że nie można się od niej oderwać. Aż żal, że jest taka krótka. Polecam zakup wszystkim, którzy jeszcze tego nie zrobili :) Teraz czas na multi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
dosyć ciekawa propozycja jak dla mnie szybka akcja , częste zmiany terenu na którym walczymy , COD4 w moich oczach nie pobiło , ale MW2 już tak
co do dubbingu to jest spoko , tylko momentami kuleje
troche filmików z singla dla zainteresowanych
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

a to na temat nieładnych wyrażeń w BF
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 mar 2010, 16:51 przez gladky, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 16:33 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2008, 14:56
Posty: 4
Kilka moich gorzkich spostrzeżeń : nie ma mowy o płynnej grze na najwyższych detalach przy całkiem silnym sprzęcie(geforce 280GTX, 4Gb Ramu, i7 920). Gra jest, niestety, niedopracowana(np. zacina się czasem dźwięk wystrzału albo animacja rzutu granatem), szczególnie jeśli chodzi o działanie skryptów. Drużyna praktycznie nie bierze udziału w walce, najczęściej zostają gdzieś w tyle - często gra się po prostu w pojedynkę. Poza tym gra jest krótka i monotonna, nie ma tej dynamiki jak w CoD. Na plus można zaliczyć zabawne kreacje bohaterów (pilot-pacyfista), ładną grafikę, zniszczalne otoczenie i mimo wszystko nieco poprawioną optymalizację. Ogólnie jestem trochę zawiedziony, chociaż może głównie dlatego, że wiele oczekiwałem po singlu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 16:52 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 11:47
Posty: 34
^^ twoja drużyna nie brała udziału bo biegłeś jak szalony, gdybyś był na wojnie nikt by nie biegł środkiem tylko skradał byś się po bokach, tak samo jest tutaj, ja nie miałem żadnych problemów z dźwiękiem i animacjami^^, co do monotoności się nie wypowiem bo każdemu podoba się co innego


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 17:49 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
nie, no putinn, nie bron slabiutkiego AI - druzyna jest tylko od komentarzy, bo wsparcia nie dostaniesz od niej, a do tego jest niesmiertelna.

ogolnie gadanie o singlu w przypadku BFa dziwne troche - dziwne ze jest, a jeszcze dziwniejsze rozwodzenie sie o nim.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL