Teraz jest 9 paź 2024, 12:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 mar 2010, 00:14 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2010, 17:57
Posty: 30
Właśnie co daje amunicja magnum? Wiem tylko że dodaje większe obrażenia i celność, a jak to wygląda w praktyce? Jest duża poprawa celności i zadawanych hp (chodzi mi głównie o snajperki)?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 00:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
Ja nie zauwazylem zadnej roznicy, jednym strzalem w inne miejsce niz glowa nie zabijam typa z full hp.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 01:28 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 21:50
Posty: 44
M95 mimo, że ma ogromne kule, to rekompensuje to siłą pocisku przy wystrzale ;) (siłą, nie prędkością, bo tak to nawet M24 go przebija). To jest podobno najmocniejszy karabin snajperski kiedykolowiek zrobiony (poza M107, czyli praktycznie M82 na sterydach).

Bullet drop w grze w M95 jest dość niski, ale Gol CHYBA ma mniejszy nawet. Może bug, nie wiem.

W realu Barretty służą snajperom do rozwalania pojazdów pancernych np. trafiając amunicją zapalającą w bak lub silnik. I ich tego rzeczywiście uczą.

@down
O tym to nie słyszałem, z tego co wiem, to amerykańce to mają w Iraku właśnie teraz. :o

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 mar 2010, 01:45 przez kr0p, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 01:34 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2010, 14:39
Posty: 10
W realu z Baretty nie można także strzelać do ludzi, konwencja tego zabrania:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 02:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 20:58
Posty: 50
Lokalizacja: Żyrardów
Szczerze powiedziawszy jak zabijam ludzi z M95 to wydaje mi się to takie "niehumanitarne" :D Z M24 fajnie wchodzą bułki, ale z niej nie rozwalisz ~3 pociskami heli, co uczynisz mając w ręku M95. Testował ktoś M95 na inne pojazdy? Czy cokolwiek się dzieje czy zupełnie nic? Jakoś nie miałem jeszcze okazji strzelać do pojazdów...

_________________
Obrazek
http://www.Counter-Strike.PL
http://www.Board.Counter-Strike.PL
http://www.youtube.com/user/Wschood

Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 02:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
KhazarOne napisał(a):
Z M24 fajnie wchodzą bułki, ale z niej nie rozwalisz ~3 pociskami heli, co uczynisz mając w ręku M95.
Masz na mysli uav? Strzelajac ze snajperki w apacza zadaje jakies obrazenia?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 03:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2007, 15:01
Posty: 146
Lokalizacja: Silesia -> Żory
PanTomasz napisał(a):
W realu z Baretty nie można także strzelać do ludzi, konwencja tego zabrania:D


Można strzelać robią tak w Iraku i w Afganistanie z uwagi na to że zasięg skuteczny wynosi około 2000 m. Polscy wojacy używają polskiego odpowiednika baretta o nazwie Tor. Ba Tor jest nieco lepszy osiągowo od Baretta .

_________________
"Spadochroniarstwo uczy nas być silnym, a tylko takich potrzebuje nasza ojczyzna."
Gen. Stanisław F. Sosabowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 03:47 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 21:50
Posty: 44
Shen napisał(a):
KhazarOne napisał(a):
Z M24 fajnie wchodzą bułki, ale z niej nie rozwalisz ~3 pociskami heli, co uczynisz mając w ręku M95.
Masz na mysli uav? Strzelajac ze snajperki w apacza zadaje jakies obrazenia?

Owszem, zadaje i przekonałem się o tym, jak lataliśmy z kumplem na Isla Innocentis..

Żaden MG nie był obsadzony, zero rakiet leciało, jednak COŚ nam rozwalało helikopterek, przy każdym strzale potrafiło zejść 40 punktów życia heli. To był na 90% M95.

A Genewscy jeszcze się nie dobrali do Barretta, mimo, że potrafi nawet rozsadzić wnętrzności celu ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 09:50 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 18:54
Posty: 20
kr0p napisał(a):
M95 mimo, że ma ogromne kule, to rekompensuje to siłą pocisku przy wystrzale ;) (siłą, nie prędkością, bo tak to nawet M24 go przebija). To jest podobno najmocniejszy karabin snajperski kiedykolowiek zrobiony (poza M107, czyli praktycznie M82 na sterydach).


Najcelniejszym i najmocniejszym w obecnej chwili już jest Cheytac Intervention (Sauce "Bron Przyszlosci")

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 14:48
Posty: 11
Skoro juz mowa o snajperach, odblokowałem lunete (lun czy jakos tak) i nie za bardzo wiem jak jej urzywac. Pisze że umozliwia podanie dokladnych namiarow na wroga. Yzn raz pojawila mi sie mozliwosc na zuumie zeby wcisnac e i wtedy cos tam sie dzieje, ale to bylo tylko raz. moze ktos przyblizyć ten temat ??


Ostatnio edytowano 7 mar 2010, 11:04 przez walas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 10:39 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
Hmm dopiero dzisiaj odblokowałem m95 i raz strzeliłem w jadącego hammera i zabiłem kierowcę, co prawda przypadkiem ale się liczy :), później wykończyłem strzelca który jak widać nie wiedział co się dzieje (mowa tutaj o wersji na ps3). Barrett wydaje mi się, że jest dla ludzi z większym doświadczeniem bo jednak tutaj ciężko poprawić jak się nie trafiło. Wkurza mnie to, że nie zawsze przeciwnik ginie po strzale z takiego kalibru (nie licząc headshot'ów). Zastanawia mnie jedno na podajże 24 poziomie mam nowy rodzaj pocisków, pomagają one dużo? I kolejne pytanie czy te pociski są tam gdzie luneta x12? Przyzwyczaiłem się do niej i nie chce już zmieniać (chyba, że będę musiał).

Ciekawi mnie jak barrett będzie spisywał się na quady, jeżeli helikopterowi ściąga 40 punktów jednym strzałem to co będzie jak się w quada trafi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 11:39 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 16:05
Posty: 33
Quadowi zabiera 100hp przy pierwszym strzale - sprawdzałem.

_________________
Obrazek
One Rule One Shot One Kill


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
kr0p napisał(a):
Shen napisał(a):
KhazarOne napisał(a):
Z M24 fajnie wchodzą bułki, ale z niej nie rozwalisz ~3 pociskami heli, co uczynisz mając w ręku M95.
Masz na mysli uav? Strzelajac ze snajperki w apacza zadaje jakies obrazenia?

Owszem, zadaje i przekonałem się o tym, jak lataliśmy z kumplem na Isla Innocentis..

Faktycznie, zestrzelilem dwa apacze ;p ale i tak wole magnum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 15:44 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 11:47
Posty: 34
a ja mam takie pytanko bo ktoś tutaj polecał snajperke SW i mam takie pytanko ta pierwsza snajperka co się ma, ma lepszy dmg i celność niż SW, i pytanko czy opłaca się z nią chodzić????


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2006, 19:00
Posty: 10
Lokalizacja: Śląsk
Fakt... M95 jest zabójczy. Trzy strzały w heli trafione "gdzie popadnie" powodują solidne dymienie heli i praktycznie jego odlot celem napraw... trafienie pilota i praktycznie heli mamy z głowy...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL