Teraz jest 9 paź 2024, 12:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 mar 2010, 16:03 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:53
Posty: 18
putinn napisał(a):
a ja mam takie pytanko bo ktoś tutaj polecał snajperke SW i mam takie pytanko ta pierwsza snajperka co się ma, ma lepszy dmg i celność niż SW, i pytanko czy opłaca się z nią chodzić????


Między M24/GOL a SV jest imo różnica tylko celownika i magazynu. Mi się o wiele lepiej strzela z ruskiego scope niż z amerykańskiego - teraz to właśnie ta ruska snajperka jest bronią z której najwięcej luda ubiłem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 21:00 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
Myślę, że to dobre miejsce aby zapytać się o taką rzecz. Rano odblokowałem sobie M95 i nie powiem z niecierpliwością na niego czekałem. Jednak trochę się zawiodłem. Wogóle nie mogę tego guna wyczuć. Nie trafiam nawet w statyczny cel (prawie zawsze przestrzelam nad nim) a na poprawkę nie ma już szans. Macie jakieś rady? Gram z lunetą x12.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 17 sty 2010, 22:02
Posty: 31
z m95 raczej problemu nie ma, bo pocisk opada w bardzo malym stopniu.
spec recona 'spot' dziala poprawnie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:00 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
No właśnie nie mogę wyczuć opadania pocisku. W M95 prawie zawsze padał headshot ale to ok. 300 ofiar więc się wyćwiczyłem. Zauważyłem jedno i nie wiem czy to nie wina internetu, ale pociski barrett'a lecą strasznie wolno tez tak macie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:29 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2010, 17:57
Posty: 30
Powiem tak, nie grajcie wszystkimi snajperkami, wybierzcie sobie jedna z która nie będziecie się rozstawać :D . Jak będziecie grali wszystkimi, to będzie cholernie ciężko później wyczuć opadanie pocisku. :wink: Do teraz tak mam, pomimo że już zabiłem 300 wrogów z GOL'a, to nadal jest mi trudno wyczuć karabin, bo też długo grałem SV-98.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
walas napisał(a):
Skoro juz mowa o snajperach, odblokowałem lunete (lun czy jakos tak) i nie za bardzo wiem jak jej urzywac. Pisze że umozliwia podanie dokladnych namiarow na wroga. Yzn raz pojawila mi sie mozliwosc na zuumie zeby wcisnac e i wtedy cos tam sie dzieje, ale to bylo tylko raz. moze ktos przyblizyć ten temat ??

Też bym prosił o jakieś info :P Zbugowane to czy jak? Bo mi nikogo nie "zauwaza"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:46 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
Wiem jak to jest, też to teraz doświadczam. Przy czym ja mam ten problem, że jeżeli nie trafię to na 80% mój cel zwieje. Co prawda gram na PS3 ale to chyba dużej różnicy nie robi.
Wkurzam się bo gdy przeciętnie miałem k/d gdzieś koło 15/5-8 to teraz mam 6/3 ale zawsze trafiam albo na koniec rundy albo do teamu co nieźle dostaje w tyły. Na pewno w pewnym stopniu jest to spowodowane nie tyle co brakiem umiejętności posługiwania się bronią co brak znajomości map. Ale mam dużo czasu aby się tego wyuczyć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 12:17
Posty: 38
Lokalizacja: Wałcz
Ja powiem tak i w takiej kolejności napisze M24 lub Gol (dla mnie bez różnicy choć Gol jest dobry na bardzo duże odległości po prostu większa celność.) i M95 też bardzo dobry i zadaje większe obrażenia i jak się postarasz to zniszczysz nim quada uszkodzony pojazd lub śmigłowiec i czasem ustrzelisz broń stacjonarną a i jeszcze jedno z M95 da radę zabić przez niektóre ściany.
Kpt. Bober Pozdrawia :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 10:14 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
shooter_ napisał(a):
Powiem tak, nie grajcie wszystkimi snajperkami


Najlepiej to grajcie czymś użytecznym dla drużyny zamiast snajperem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Ozovich napisał(a):
shooter_ napisał(a):
Powiem tak, nie grajcie wszystkimi snajperkami


Najlepiej to grajcie czymś użytecznym dla drużyny zamiast snajperem.


Po 1 snajpera w grze jako klasy nie ma. A Recon jest bardzo przydatny. Na odleglosc "czyszcze" nim teren z ludków na flagach/stacjach itp. Oslaniam swoich podczas przejmowania flag/stacji. Sprzet ciezki rowniez nie stanowi problemu. Naj sa ludzie grajacy pozostalymi klasami ktorzy graja na odleglosć. Stacja/flaga jest odbijana ja czyszcze wroga a oni sobie lataja gdzie popadnie. Nikt nie odbija punktu! Rece opadaja. Posiadaja przeciez dogodne uzbrojenie do walki w terenie zabudowanym. I co? Najgorszy jest Recon ktory nie dosc ze wyczyscil teren i wskazal miejsce do ataku to powinien jeszcze sam dupe ruszyc i przejac/odbic.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 11:35
Posty: 36
Lokalizacja: Poznań
Nie zapominaj takze o sensorach, ktore sa genialne do przejmowania flag i c4, ktorym rozwalasz latwo kazdy czolg ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 13:06 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 17:30
Posty: 4
Na początek jako że to mój pierwszy post na forum chciałem się przywitać :)

Mam pytanko z nieco innej beczki:)
Odblokowałem wczoraj lunetę x12 tylko że nie wiem jak jej używać....
Rozumiem że powinno to działać jako zastępstwo normalnej lunety czyli po wybraniu jej powinienem mieć większy zoom, jednak kiedy ją używam to widzę dokładnie tak samo jak przez standardową lunetę w m24...
Jest tu może jakiś klawisz albo coś żeby powiększyć/zmniejszyć zoom???
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 23:13
Posty: 10
Cytuj:
Mam pytanko z nieco innej beczki:)
Odblokowalem wczoraj lunete x12 tylko że nie wiem jak jej używać....
Rozumiem że powinno to działać jako zastępstwo normalnej lunety czyli po wybraniu jej powininem miec większy zoom, jednak kiedy ją używam to widze dokładnie tak samo jak przez standardową lunetę w m24...
Jest tu może jakiś klawisz albo coś zeby powiększyć/zmniejszyć zoom???
Pozdrawiam


też mnie to interesuje, proszę o odpowiedź
oraz co jest z tą lunetą "sensorem" która automatycznie powinna oznaczać wrogów. Też bug jakiś ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
ci3jk4 napisał(a):
Na początek jako że to mój pierwszy post na forum chciałem się przywitać :)

Mam pytanko z nieco innej beczki:)
Odblokowałem wczoraj lunetę x12 tylko że nie wiem jak jej używać....
Rozumiem że powinno to działać jako zastępstwo normalnej lunety czyli po wybraniu jej powinienem mieć większy zoom, jednak kiedy ją używam to widzę dokładnie tak samo jak przez standardową lunetę w m24...
Jest tu może jakiś klawisz albo coś żeby powiększyć/zmniejszyć zoom???
Pozdrawiam


Nie ma guzika na zoom, zakladasz lunete x12 i jedziesz. Masz wiekszy zoom od reki tyle ze na blizsze odleglosci masz wiekszy problem bo latwiej zgubic cel. Dobrze jest dobrac lunete do rodzaju mapki. Zrob tak. wejdz na pusty serw stan w odpowiednim miejscu. Zainst lunete x4 i zerknij na jakis charakterystyczny element na mapie. Potem wez x12 i porownaj.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 17:30
Posty: 4
No wlasnie nie dokonca sie rozumiemy :)
Widze różnice pomiędzy 4x opt a 12x opt ale nie widze zadnej różnicy pomiędzy m24 bez zadnego upgreadu a z 12x opt.
Z tego co rozumiem w takim wypadku 12x opt jest całkiem bezwartościowy i lepiej zamiast niego założyć SPOT'a albo ammo czy coś ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL