Teraz jest 7 paź 2024, 21:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Net
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 19:11
Posty: 9
Witam
Mam moze troche głupie pytanie.Mianowicie jakie lacze netowe jest potrzebne by dalo sie grac w BF BC 2 :P .Chodzi mi o to zeby nie byly ciagle czas lagi.Kurcze nie znam sie na necie wiec tak pytam,troche glupio kupic BF'a i nie grac w necie (nie cche wyrobic sobie niesmaku do gry spowodowanego przez lagi)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
A gdzie mieszkasz i jakich dostawców masz w okolicy ? Bo na pewno odpadają na starcie jakieś osiedlowe łącza czy radiówki (bo przeważnie są beznadziejne).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
przepustowosc lacza nie odzwierciedla komfortu gry, tylko jakosc tego lacza. zapewne 512/128 w zupelnosci wystarczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 22:48
Posty: 203
Podepne się pod temat i spytam czy da się jakoś skonfigurować BC2 aby ping był mniejszy ? mam neo 6mbit z którego wylacznie ja korzystam. Ale w bc2 niezaleznie od wydolnosci serwera najniszy ping zaczyna sie od 200 do 300 max. W wyszukiwarce pingi sa normalne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 8 mar 2010, 20:24 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 19:11
Posty: 9
Up bo ja to mam net doslownie mowiac do bani 512/512 wiec nie wiem chyba poczekam z zakupem gry.


Piospi EDIT: Wyrażaj się, po to jest cenzura żeby nie używać takich słów...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 9 mar 2010, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
mam niby 1mega ale gra chodzi mi zaskakująco płynnie. W BF2 i BF 2142 miałem bez przerwy problemy z płynnością. Nie wiem co to powoduję ale pingi tutaj dają normalnie grać a tam mocno irytowały....

poza tym facet:
masz pewnie tpsa - nie rób tego błędu na przyszłość. Za mniejsze pieniądze masz lepsze łącza - WSZĘDZIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 9 mar 2010, 17:25 
Offline

Dołączył(a): 4 wrz 2009, 18:21
Posty: 85
ja nie wiem co wy tak na ta tepse narzekacie... zanim poszedlem na studia a bylo to 4 lata temu, to przez dobre 8 lat mialem neostrade 512 i nigdy mi neta nie przerwalo!!! pochodze z 10cio tysiecznej miejscowosci, jako drugi mialem internet z tepsy i naprawde nie mialem zadnych problemow. a chce zaznaczyc ze cale moje zycie pamieta jeszcze arkanoid na commodore 64, dooma na pentium 90 i poczatki internetu wlasnie z tepsa! nie, nikt z mojej rodziny w zaden sposob nie jest powiazany z TPSA, co byscie nie mysleli ze dlatego tak mowie. dziekuje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 9 mar 2010, 21:18 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 12:12
Posty: 4
Ja mam lacze 1MB/512 radiowke i nie mam wogule lagow...Co mnie bradzo dziwi ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 9 mar 2010, 21:20 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 19:11
Posty: 9
Heh nie mam tp ale mieszkam w bardzo zlym miejscu teraz dopiero cos sie zaczelo ruszac.Swoja droga rfb_79 ty masz 1mega i ci dobrze chodzilo a ja mam 512 to jest chyba spora roznica :P Wlasnie tak mysle ze 1mega zapewniałby akurat minimum plynnosci.

Sry ze napisalem wyraz na g wczesniej ale nie wiedzialem ze to az tak brzydko :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Net
PostNapisane: 9 mar 2010, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 11:47
Posty: 34
Na neo można narzekać ale wystarczy kupić nowy modem, ruter i po sprawie, ja mam 2mb neo na 3 kompy i gra działa płynnie, ale np. ja jestem nałogowym fanem cs'a i tam ping i szybkość neta dużo odgrywały a tutaj nawet jak mam włączone sciąganie, brat zamula neta to i tak gra się płynnie i nie ma żadnych zmian przynajmiej u mnie:D i to mi się podoba:P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL