Teraz jest 8 paź 2024, 16:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kilka pytań
PostNapisane: 8 mar 2010, 12:47 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:32
Posty: 2
Hej
Mam kilka pytań odnośnie nowego battlefield-a

1. Mam windowsa 7 64bit i uruchamiam battlefielda jako Administrator ale i tak w wyszukiwarce serwerów mam ping 999 czy ktoś ma tak jeszcze albo czy da się to jakoś naprawić?

2. Kolejne pytanie mam odnośnie nagrody za Weterana. Mam 2 punkty w weteranie i w broniach mam odblokowanego M1 Garand ale podczas gry nie mam możliwości jego wyboru.

3. Ostatnie pytanie dotyczy odnośnie nieśmiertelników w liście mam pełno brązowych ale też nam jeden srebrny zdobyłem go kiedy dostałem srebrną gwiazdkę za używanie noża i myślałem że kolejne nieśmiertelniki też będą srebrne jednak nie są ( są nadal brązowe) czy może był to zwykły przypadek? Co trzeba zrobić aby zdobywać srebrne nieśmiertelniki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 11:35
Posty: 36
Lokalizacja: Poznań
Srebrne niesmiertelniki zdobywasz za zabicia z noza graczy na wyzszym levelu (20, albo jakos tak)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2010, 12:26
Posty: 15
Odnośnie M1 Garanda to ja czasem go mam czasem nie . Myślę że to zależy od tego czy serwer wspiera BF Veterans czy nie . BTW nie masz się czym przejmować Garand to raczej średnia broń - potrzeba 2-4 strzałów aby zabić a te 4 strzały to 1/2 magazynka . Ja już wolę normalne bronie :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2010, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:32
Posty: 2
Dzięki chłopaki za wyjaśnienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL