Teraz jest 7 paź 2024, 01:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2010, 12:49 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 16:52
Posty: 5
Witam forumowiczów.

Mam takie pytanko. Jak dodać znajomych bo wysyłamy z kumplem sobie zaproszenia od kilku dni i jakoś nie docierają. Obaj gracze musza być on-line? Albo na tym samym serwerze?


Drugie pytanie to pingi. Też tak macie że wyszukiwarka serwerów pokazuje że ping jest np. 62 a bo wejściu na serw ping wynosi (pod tabem) 200? W sumie wszystkie pingi jakieś takie wysokie mają wszyscu bo najniższy widziałem koło 80 a jak grałem namiętnie w BF2142 to wywalał serwer przy chyba 150 a bywały po 18.

Mój komp Q6600 3,2Ghz, W7 64bit GTX280 4GB - chociaz nie wiem jaki to by miało wpływ na ping (a testowo wp. ma ping na moim łączu koło 20 więc w normie

Może ktoś ma pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:56
Posty: 18
raz działa, raz nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 13:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2007, 10:59
Posty: 50
Niemdiev napisał(a):
Witam forumowiczów.

Mam takie pytanko. Jak dodać znajomych bo wysyłamy z kumplem sobie zaproszenia od kilku dni i jakoś nie docierają. Obaj gracze musza być on-line? Albo na tym samym serwerze?


Drugie pytanie to pingi. Też tak macie że wyszukiwarka serwerów pokazuje że ping jest np. 62 a bo wejściu na serw ping wynosi (pod tabem) 200? W sumie wszystkie pingi jakieś takie wysokie mają wszyscu bo najniższy widziałem koło 80 a jak grałem namiętnie w BF2142 to wywalał serwer przy chyba 150 a bywały po 18.

Mój komp Q6600 3,2Ghz, W7 64bit GTX280 4GB - chociaz nie wiem jaki to by miało wpływ na ping (a testowo wp. ma ping na moim łączu koło 20 więc w normie

Może ktoś ma pomysł.


Mam to samo, nie przejmuj sie, wczesniej czy pozniej powinno dzialac ok :) Trzeba byc optymista:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 14:16 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Co do pingow, to sa one sztucznie zawyzane - nie wiem, z jakiej przyczyny - ale raczej nie wplywa to na gre; byc moze blad w kodzie gry. Dodawanie znajomych jest dziwne. Mam ten sam problem, co Ty/wy, ale wysylanie kilka razy zaproszenia i akceptowanie reszty od kumpli powinno w koncu zadzialac - przynajmniej tak bylo w moim przypadku ;-).

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 16:52
Posty: 5
Dzięki za pocieszające wieści. Też mi sie zdaje że ping jest lepszy niz pokazuje gra bo daje się grać a przy 250 to raczej słabo idzie gra. No cóż czekamy na łatę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL