Teraz jest 6 paź 2024, 09:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 mar 2010, 13:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 11:14
Posty: 8
Lokalizacja: Zielona Góra
Grałem sporo w BF2142 i świetnie mi się latało - zwłaszcza transportowcami. Lądowania na tytanie jako trzeci już transportowiec?? Żaden problem, zawsze się znajdzie miejsce (zwłaszcza że ludzie nagminnie nie wyskakiwali z nich nie wiedzieć czemu). A w BC2 no wystartować nie mogę - żeby chociaż w singlu był jakiś samouczek czy coś. Bo w czasie meczu nie będę przecież psuł heli tylko dlatego że "uczę się". Póki co jedyny pomysł jaki wpadł mi do głowy to poczekać i ściągną pirata, żeby na pustych mapkach popróbować. Jak macie jakieś rady, pomysły techniki, ustawienia sterowania czy co tam jeszcze uznacie za pomocne to pomóżcie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2010, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 02:43
Posty: 37
szukaj pustych serwerow z mapami, gdzie od razu masz helikoptery. meczace i czasochlonne, ale sam pare dni temu tak robilem jak chcialem joya skonfigurowac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2010, 13:19 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 19:08
Posty: 45
Na piracie nie potrenujesz w multi. Jedyne co przychodzi do głowy to znalezienie pustego serwera i tam potrenowanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 10:11 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 22:53
Posty: 25
Cytuj:
Na piracie nie potrenujesz w multi. Jedyne co przychodzi do głowy to znalezienie pustego serwera i tam potrenowanie.
Co do cholery w ogóle ma tu pirat?

Trzeba się przyzwyczaić. Wszystko działa na początku mozolnie, ale wystarczy tylko przelecieć się kilka razy i powinieneś załapać. Polataj z kilkoma osobami, nigdy nie szarp sterem. Latam myszką i ludzie są zadowoleni. Zwłaszcza dlatego, że wiem gdzie i jakie pozycje są najlepsze dla drugiego strzelca. Latanie w te i wewte po całej mapie nie ma sensu, jeśli nie przyjmie się dobrej pozycji...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 11:35
Posty: 36
Lokalizacja: Poznań
Piszesz, ze nie mozesz oderwac sie od ziemi, do tego wystarczy tylko przytrzymanie W.

Skoro potrafiles latac w 2142, a z tego co wiem to tam sie latalo podobnie jak w bf2, to tu tez musisz umiec, bo nic sie nie zmienilo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Heh, zmieniło się wszystko.
W BC1 nie dotykałem heli i na razie w BC2 też, póki DICE nie poprawi konfiguracji joya i nie zrobi czegos z tym jak sie heli zachowuje.
Maksymalny pułap jest jakims smiechem, i czolgista na luzie zdejmuje z armaty lecace na max wysokosci heli.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2010, 21:53
Posty: 49
Piasecznik napisał(a):
Heh, zmieniło się wszystko.
W BC1 nie dotykałem heli i na razie w BC2 też, póki DICE nie poprawi konfiguracji joya i nie zrobi czegos z tym jak sie heli zachowuje.
Maksymalny pułap jest jakims smiechem, i czolgista na luzie zdejmuje z armaty lecace na max wysokosci heli.


wiesz misiu jakby heli mogl wzniesc sie na o wiele wieksza wysokosc.... bylby praktycznie nie do zestrzelenia ;x....
to nie bf2 ze masz rakiety AA itd itp:o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2003, 08:57
Posty: 1009
Lokalizacja: Sosnowiec
Dlatego helim trzeba latać metr nad ziemią i czaic za budynkami.. tylko zwrotności mu brakuje nieco.

_________________
- Eagle Thrust formation target 2800 yards -- begin psch-war operations.
- 700 -- 600 yards -- 500 -- Commence firing.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2010, 21:53
Posty: 49
a ja mam takie inne pytanieco do heli;]
jak jest z ta 2 bronia ? duzo razy widzialem ze jest tracer na czolgu a nie mam pojecia jak to zrobic zeby sie namiezylo...
raz mi sie udalo rozpierniczyc tym czolg ale nie wiem czy to fuksem trafilem czy namiezylo cel :p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 11:14
Posty: 8
Lokalizacja: Zielona Góra
Poszukałem na forum i znalazłem wskazówkę co było nie tak z moim lataniem. Wystarczy przestawić ustawienia na "Vertical Fly" i wszystko wraca do normy (znaczy nie rozbijam się zaraz po starcie). Przy okazji odkryłem dwie rzeczy. Różne heli mają inercję (bezwład). Blackhawk jest największy i najgorzej się nim lata (mnie przynajmniej) za to MI-24 (Hind) coś pięknego, łatwy w obyciu, jeden strzelec na pokładzie z przodu wystarczy ustawić się przodem do wroga. Druga rzecz to jak testowałem model latania wbijałem się na puste serwery i można na niech zdobywać doświadczenie. 500 pkt na mapę za nic. W sumie użyteczna informacja jak ktoś chce mieć szybko początkowe unlocki do do klas.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 mar 2010, 12:28 przez Albatar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 22:53
Posty: 25
Tak nie lepiej?
Obrazek

Vertical Fly? To tylko odwrotne sterowanie myszką ;o.
Można jeszcze do tego czułość zmienić i różne duperele, ale jedyne co jest potrzebne to trochę obycia z helikopterkami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 6 kwi 2004, 16:11
Posty: 15
Lokalizacja: wwa
Też miałem problem z lataniem na początku. Zmieniłem na invert mouse w heli i pięknie się lata. Blackhawk to wspaniała maszyna, którą bez problemu już latam, natomiast hind jest filigranowy i cięzko mi się jeszcze zakręca. W ogóle polecam tutoriale do bf2 na youtube, podobno lata się tak samo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2010, 21:53
Posty: 49
no invert dajemy jak chcemy posmigac heli:P
na UAV tego nie polecam ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 20:25 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
xmariusz napisał(a):
no invert dajemy jak chcemy posmigac heli:P
na UAV tego nie polecam ;]

I tu jest problem... Albo się koszmarnie lata helikiem, albo uavem... dlaczego dajs bezsensownie wbija nóż w plecy weteranom bf2/2142? Nie można było odwrócić osi i zostawić uav tak jak jest? omg... Już w trakcie bety kilka razy głupio się rozbiłem w "dwójce", bo już zdążyłem się odzwyczaić i skołować...

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 21:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 00:19
Posty: 111
Lokalizacja: Rybnik
Ja polecam strzałki. Zawsze to najbezpieczniejsze wyjście.

_________________
Airsoft jest niczym Project Reality. Prędzej czy później padniesz.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL