Teraz jest 27 wrz 2024, 16:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2010, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2010, 15:59
Posty: 1
A ja mam pytanie odnośnie min. Rzucając je na drogę widzę je ewidentnie nawet z daleka, ale czy wrogowie też mogą je dostrzec, czy potrzebna jest im do tego jakaś specjalizacja? I jak mogą je ewentualnie rozbroić?
Od siebie dodam, że dobrze usytuowane pole minowe to prawdziwe piekiełko dla wroga :) Po za tym z tego co wiem miny nie znikają nawet po naszej śmierci. Wszystkie spostrzeżenia odnośnie min mile widziane :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 17:05 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 11:47
Posty: 34
ja widzę miny przeciwników normalnie, wystarczy w nie strzelić i wybuchają;P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 19:05
Posty: 21
Lokalizacja: Toruń
jadąc czołgiem raczej nie skupiasz się na tym co leży na ziemi tylko nawalasz ile wlezie dlatego to bardzo skuteczna broń

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 17:23 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Bafomet napisał(a):
a jezeli gra sie na hc to detektor uruchamiaja tez koledzy z teamu?


Nie, nadal uruchamiaja go wrogowie, ale nie masz podrecznej mapy - dlatego musisz ich pozycje sprawdzac na ogolnej, standardowo pod klawiszem 'm'.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 18:08 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2010, 23:33
Posty: 36
A ja mam pytanie co daje druga specjalizacja podczas wyboru broni (bo na razie nie mogę nic wybrać)
Temat hyba był już omawiany ale nie mogłem znaleźć
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 20:09 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
maciek.j napisał(a):
A ja mam pytanie co daje druga specjalizacja podczas wyboru broni (bo na razie nie mogę nic wybrać)
Temat hyba był już omawiany ale nie mogłem znaleźć
Pozdrawiam


Druga specjalizacja dodaje:
*plytki ceramiczne - dodatkowy armor
*amunicja magnum - zwiekszone obrazenia
*spotting scope - luneta oznaczajaca wrogow na mapie
*tlumik - zwieksza zasieg i celnosc karabinkow maszynowych (bronie enga, dziala tez w przypadku thompsona)
*powiekszone magazynki w shotgunie - podwaja liczbe pestek w magazynkach (zarowno w pompkach, pol~ jak i automatach)

Nie odblokowalem jeszcze zwiekszonych obrazen od broni wybuchowej, ale to chyba tez tutaj sie zalicza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 07:46 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
Nie wiem czy to już gdzieś było ale się zapytam jeszcze raz. Na PC Barrett M95 jakie zadaje obrażenie? Możecie jednym strzałem w tułów zabić przeciwnika (nie chodzi mi o tryb hardcore)? Jeżeli tak to z Magnum ammo czy bez.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 20:58
Posty: 50
Lokalizacja: Żyrardów
M95 + ammo magnum, zwykły serwer:

-na długi dystans zabiera z 90coś %, gościa bez heada z max hp nie ubijesz, a gdy dostanie, to wystarczy byle zabłąkana kula by złapał deada
-na krótszy dystans z ammo magnum zabija jednym shotem w byle co...mówimy o krótkim dystansie...ciężko mi podać metry :D

_________________
Obrazek
http://www.Counter-Strike.PL
http://www.Board.Counter-Strike.PL
http://www.youtube.com/user/Wschood

Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 18:39 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 16:29
Posty: 6
M95 zabijasz jednym strzałem do 10 metrów.Tu masz stronę z rozpisanymi obrażeniami broni:

http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2010, 20:43 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:03
Posty: 51
Czyli de facto można założyć że M95 z magnum robi "OSOK" z 20-30 metrów. Tak pi razy oko. Zakładając że min dmg z magnum to 90.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 19:21
Posty: 5
A ja mam pytanie odnośnie tej jednej rakiety naprowadzanej w śmigłowcu która jest domyślnie pod ppm po odblokowaniu tego dodatku, który pokazany jest jako trybik z trzema nabojami: Jak namierzać tę rakietę na cel? Po wystrzeleniu rakieta leci łukiem w dół a w rogu pojawia się czerwony kwadrat. A może ta rakieta współpracuje tylko ze strzałkami magnetycznymi? Udało się komuś z Was coś nią zestrzelić czy tylko klasycznymi pociskami?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 16:22 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 16:16
Posty: 1
Mam ten sam problem, co kolega wyżej.

Powiedzcie mi jak to jest z tymi rakietami naprowadzanymi w Apachu/Mi-28. Czy te "strzałki" wystrzeliwuje strzelec, czy to się dzieje jakoś automatycznie? Parę razy byłem strzelcem ale nie miałem możliwości oznaczania pojazdów dla rakiet. Może zależy to od tego, czy pilot ma wybrany "dodatek" dla pojazdu, który umożliwia alternatywny strzał? Już nic z tego nie rozumiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 17:17 
Offline

Dołączył(a): 4 wrz 2009, 18:21
Posty: 85
a ja mam takie pytanko... da sie jakos zapisac ustawienia wybieranych broni, perkow itd? poniewaz przy wejsciu na jakiekolwiek serwery zawsze musze sobie wybierac dana bron, dodatki... a nie zauwazylem zadnego profilu zolnierza zeby moc zmieniac to wszystko tylko w wypadku nowych unlockow.
?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Na razie nie da się. Czekamy na łatę od DICE.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Matt napisał(a):
Mam ten sam problem, co kolega wyżej.

Powiedzcie mi jak to jest z tymi rakietami naprowadzanymi w Apachu/Mi-28. Czy te "strzałki" wystrzeliwuje strzelec, czy to się dzieje jakoś automatycznie? Parę razy byłem strzelcem ale nie miałem możliwości oznaczania pojazdów dla rakiet. Może zależy to od tego, czy pilot ma wybrany "dodatek" dla pojazdu, który umożliwia alternatywny strzał? Już nic z tego nie rozumiem.


Tak, strzelec musi wybrac upgrade do pojazdu, ktory daje alternatywny tryb ognia, aby moc uzywac strzalek z helikoptera.

Tu jest wlasnie pies pogrzebany, bo jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo (na FFA oczywiscie), zeby zarowno strzelec, jak i pilot jednoczesnie mieli te upgrady i potrafili z nich korzystac. Jednakze wydaje mi sie, ze rakieta reaguje na wszystkie strzalki, zarowno te od strzelca, jak i piechoty.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL