Teraz jest 7 paź 2024, 17:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 01:56 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
pytanie o najpopularniejszego rosyjskiego śmigłowca-czy w nowym battlefieldzie jest jego szturmowa wersja (z rakietami tak jak AH64 Apach/MI 28 Havok),póki co znalazłem go na jednej mapie i pilot nie miał żadnej broni,był bez tych baniaków z rakietami po bokach,a drugi pilot miał działko
więc czy ten Mi24 to tylko po prostu rosyjski helikopter transportowy?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 02:02 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2008, 16:23
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków
To tylko transportowiec. Ale z dobrym strzelcem potrafi zdziałać cuda. :wink:
Btw Hind jest trochę za mocny w porównaniu do Black-Hawk'a...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 02:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 11:35
Posty: 36
Lokalizacja: Poznań
Moze i za mocny, ale on bierze oprocz pilota tylko 2 osoby na poklad, a BH 4, wiec tak nie do konca transportowy, bardziej bym okreslil go w tej grze Szturmowy przeciwko piechocie :) do tego jest dostepny tylko na jednej mapie, dla druzyny broniacej, na bardzo ciasnym terenie, wiec tym bardziej ea go wsadzila z mysla o zabijaniu, a nie transporcie.

Swoja droga EA wbilo sobie troche noz w plecy dajac tak malo helikopterow, robiac BH ekstremalnie slabym(jego dzialka) i co najdziwniejsze, calkowicie rezygnujac z samolotow, ktore wg mnie zapewnily sukces BF2, bo nic nie sprawialo takiej frajdy, jak walki powietrzne :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 03:09 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Szkoda, ze nie jest to wersja szturmowa, jednakze na tej mapie to juz byloby przegiecie - obecnie i tak bez rozgarnietego teamu ostatnie stacje sa praktycznie nie do przejscia przy dobrym pilocie. Wprawdzie helikopter lata dosc wolno i da sie go ustrzelic strzalka, jednakze nie jest to takie latwe. Co wiecej, USArmy ma tylko m3 z jego dzialkiem, zadnych ckmow, nic co by moglo zestrzelic Hinda.


A co do blackhawka - zeby byla to skuteczna bron, trzeba rozgarnietego pilota + madrego strzelca. W przeciwnym wypadku dzialka dziurawia wszystko, tylko nie przeciwnika.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 04:45 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
ashlon napisał(a):
Szkoda, ze nie jest to wersja szturmowa, jednakze na tej mapie to juz byloby przegiecie - obecnie i tak bez rozgarnietego teamu ostatnie stacje sa praktycznie nie do przejscia przy dobrym pilocie. Wprawdzie helikopter lata dosc wolno i da sie go ustrzelic strzalka, jednakze nie jest to takie latwe. Co wiecej, USArmy ma tylko m3 z jego dzialkiem, zadnych ckmow, nic co by moglo zestrzelic Hinda.


Jak ktoś nie potrafi inaczej to pozostaje M95. Hindy spadają jak dojrzałe jabłka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Ozovich napisał(a):
Jak ktoś nie potrafi inaczej to pozostaje M95. Hindy spadają jak dojrzałe jabłka.

Podoba mi sie to okreslenie !
Juz wisi w cytacie na gadu.

A co do tematu, bo preciez trzeba:
Nie wiem czemu Ci sie nie podoba wersja szturmowa.
Ten heli ma pelnic role transportu (i ostrzeliwania piochoty, jak to ktos falnie ujal), bo jezeli mapa byla by przystosowana do latania zapewne byl by tam longbow.

Ogarniety snajper i nieogarniey pilot zawsze ida ze soba w parze ;)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 12:19 
Offline

Dołączył(a): 5 wrz 2009, 16:24
Posty: 52
Co do helikopterów , bez dobrego pilota po chwili dostaje sie z rakiety. Według mnie pilot niepoiwnien sie zatrzymywać ani na chwile ponieważ kilku gości z RPG już na niego poluje zatrzymanie sie na cwhile w powietrzu i cała ekipa opuszcza helikopter.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 6 lis 2009, 10:26
Posty: 2
Lokalizacja: Cięcina
A na jakiej mapie on jest ?

_________________
Nick Battlefield 2142: AceWorriorPL
Nick Battlefield 2: Grizzly_From_PL
Nick Battlefield Bad Company 2 : Grizzly_From_PL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 14:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2010, 20:29
Posty: 15
GrizzlyBear napisał(a):
A na jakiej mapie on jest ?

Hind znajduje się na mapie Isla Inocentes w ostatnim sektorze Defenderów. Jeszcze ani razu nim nie latałem, ciężko na tej mapie jest dojść do ostatniego sektora. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2010, 11:30
Posty: 40
Lokalizacja: Kraków
Tylko, że mapy są za małe na samoloty.
Ale racją jest, że jest za mało latających pojazdów - od czasu do czasu trafi się śmigłowiec - to wszystko.

Uwielbiałem w BF2 spojrzeć w góre i widzieć walczące samoloty, wybuchające etc.
Piechocie najczęściej nie zagrażały, a wyobraźcie sobie jak milo byłoby zobaczyć w BC2 spadających wrak samolotu tuż przed nami :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 14 mar 2010, 17:06 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
ucantstop napisał(a):
Piechocie najczęściej nie zagrażały, a wyobraźcie sobie jak milo byłoby zobaczyć w BC2 spadających wrak samolotu tuż przed nami :)


No chyba nie mowisz o su-34 i podobnych bombowcach szturmowych, bo przy dobrym pilocie samolot ten byl trudny do trafienia, a potrafil sam skutecznie skosic caly respawn w jednej bazie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 15 mar 2010, 08:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2010, 20:00
Posty: 54
Poczekaj na bf 1943, polatasz sobie na Wake'u.

Co do choperkow to boli tylko jedno... uproszczone latanie, duzo bardziej podobalo mi sie pilotowanie AH-1Z w bf2 niz tutaj jakiegos LongBowa, lata jak pudelko (za latwo).

Zauwazcie jednak, ze ten transportowy smiglowiec z karabinem ma jeszcze jedna duza zalete [jak blackhawk] , trzeci pasazer moze go naprawiac wiertarka ;) - to samo w black hawku, wystarczy skierowac ja w gore do tylu i krecic i krecic i krecic i sie naprawia w locie ;)

Podczas krecenia wlasnie sie tylko modlilem, zeby zaden prv. Johnson nie wypalil mi z bareta :-p

Tak mozna cala runde przelatac we trojke, trzeci za naprawy i asysty tez nie bedzie mogl narzekac na brak pts.

_________________
ESL profile
inVade


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 15 mar 2010, 22:46 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
na samoloty to trzeba poczekać na Battlefielda 3 :P,dzięki za odpowiedź

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 16 mar 2010, 20:47 
Offline

Dołączył(a): 29 sty 2010, 22:07
Posty: 1
miniux napisał(a):
Tak mozna cala runde przelatac we trojke, trzeci za naprawy i asysty tez nie bedzie mogl narzekac na brak pts.

Ostatnio jako pasażer w blackhawk'u miałem najwięcej killi - strzelałem z rpg :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MI 24 HIND
PostNapisane: 19 mar 2010, 22:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2007, 17:44
Posty: 45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Hind jest na mapie Isla Inocentes powiem tak jak jest ogarnięty pilot i strzelec to heli wymiata tym bardziej że USA nie ma za bardzo sprzętu by go zestrzelić jedynie co to M3A3 tym bardziej robi masakrę jak snajperzy USA "osiądą" na górkach przed bazą rusków i się tłoczą jeden przy drugim wtedy robi się "siekankę". Co do wywodów z terminologii jest to śmigłowiec szturmowo-transportowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL