Teraz jest 7 paź 2024, 17:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2010, 01:29 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
1. Przebijanie ścian.
2. Przebijanie helikopterów i humvee. ;)
3. Lans.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 01:50 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
:roll: wole widok rakiety zatrzymujacej pojazd... ale moze poprostu jestem Staromodny.... 8) bedzie trzeba przyjzec sie tej armacie... nie bedzie potrzeby czekania, az zuczek wychyli sie zza sciany :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 03:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Twoface napisał(a):
Yossarin piszesz że kochasz snajperów bo masz Dog Tagi ale powiedz mi który normalny snajper siedzi w swoim spocie tak długo i w ogóle nie patrzy co się wokół niego dzieje . Jeśli jest aż takim noobem że nie chce mu się sprawdzać to mógłby chociaż detektor rzucić a nie :P



to byl filmik z betki pc, i faktycznie ta chalupina jest/byla jednym z najlepszych camperskich spotow na porcie valdez, a dorwalem go nozem bo szczelal do mnie z pare razy jak chcialem mcoma usmazyc ;) sie wkurzylem i...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 03:43 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
widze ze sporo osob czytalo opisy jak to latwo dziabnac recona scyzorykiem... do tego stopnia odwala im, ze jeden chcial mnie rozjechac od tylu :lol: inny staral sie podlozyc mi c4, ale nie kojazyl ze krzaki szeleszcza... wymieniac mozna dlugo. a tag z filmu - koles chyba ma wylaczony glos - przeciez pietro pod nim bylo slychac ruch i straly... :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Co do przydatności Zwiadowcy, najwięcej o tym mówią statystyki które umieszczamy sobie na forum (te z win/loss) niezależnie od tego jakie jest k/d które u tej klasy z natury jest wysokie, zwykle więcej jest gier przegranych. Gracze grający innymi klasami z niewyjaśnionych przyczyn prawie zawsze mają więcej wygranych od przegranych. Ale to pewnie przypadek.. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:11 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Theo1985 napisał(a):
Co do przydatności Zwiadowcy, najwięcej o tym mówią statystyki które umieszczamy sobie na forum (te z win/loss) niezależnie od tego jakie jest k/d które u tej klasy z natury jest wysokie, zwykle więcej jest gier przegranych. Gracze grający innymi klasami z niewyjaśnionych przyczyn prawie zawsze mają więcej wygranych od przegranych. Ale to pewnie przypadek.. ;)

Hehehe ,ciekawa teoria.

Ja zazwyczaj jak gram reconem to biore snajperkę na krótki dystans i staram się dostać do m-com'a, uzbrajam, podkładam C4 i czekam aż ktoś przyjdzie rozbroić :) Innych trybów niż rush nie grałem reconem.
W ten sposób najlepiej mi się grało z SUV + red dot, chyba ze względu na tłumik. VSS nie odblokowałem jeszcze więc nie wiem jak się sprawdza.

Z długo dystansowych snajperek nie umiem strzelać ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:46 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
I to jest właśnie rozpoznanie, a nie ogromne ilości wron siedzących na drzewach ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:11 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Okruch napisał(a):
widze ze sporo osob czytalo opisy jak to latwo dziabnac recona scyzorykiem... do tego stopnia odwala im, ze jeden chcial mnie rozjechac od tylu :lol: inny staral sie podlozyc mi c4, ale nie kojazyl ze krzaki szeleszcza... wymieniac mozna dlugo. a tag z filmu - koles chyba ma wylaczony glos - przeciez pietro pod nim bylo slychac ruch i straly... :roll:



swoja droga ja mam problemy z glosem w grze, slysze tylko dobrze na prawa strone, jak dam b glosno na obie...
ps wszystkie opcje 'przeleciane'

psps to byla BETA wiec kolo mogl nie skojarzyc ze ktos go chce wyjac, poza tym, bodajze bylo to po pierwszych mcomach, tak wiec zostal zeby kampic a nie zeby bronic stacji/flagi. A tak poza tym, czy w bc2 moze istniec/ale tak serio/ pojecie 'camper' ?!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:26 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Theo1985 napisał(a):
I to jest właśnie rozpoznanie, a nie ogromne ilości wron siedzących na drzewach ;)

Swoją drogą, skoro już wspominasz o drzewach... umiejętny wyskok z helikoptera i rzeczywiście idzie siedzieć na drzewie hehe. Idealne miejsce dla recona o ile killcam jest wyłączony.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:29 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Właśnie niedawno przypadkiem wylądowałem na drzewie i stąd moje skojarzenie z wronami :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
VSS - jest tak piorunsko slaby, i niecelny ze nawet celowanie w czupryne ze sredniego dystansu jest niemozliwe - tylko to co opisales, o czekaniu na osoby rozbrajajace "com" - przydaje sie auto, i duzy magazynek.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
VSS IMO nie jest słaby jeśli strzelasz z niego na dystans ok. 5-25 metrów :) Można się gdzieś na flance zaczaić blisko akcji i po cichu można zdejmować ludków na kilka strzałów.

A co do filmiku, bo w sumie o tym topic. Szkoda, że tak mało akcji ze ściąganiem przeciwników w ruchu, choć pewnie nawet w połowie dobrze nie trafiałbym do tych w bezruchu jak na filmiku hehehe.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
szkoda ze nie ma tak jak w BF2 pistoletu z tlumikiem do kompletu... :roll: jeszcze fajniej siedzialo by sie pod krzakiem :wink:

przetestowalem Twoj patent z m95 i mag - tylko na serwerku hardcore byla zabawa... 8) a na innych serwerach nie potrafie nia trafic na 100m w beret, nie wspominajac o wiekszych odleglosciach.... :shock:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 mar 2010, 21:00 przez Okruch, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:44 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2010, 13:02
Posty: 1
Obrazek

Battlefield Bad company 2, nowa recka naszego autorstwa. Zapraszam do krytyki :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=ysae9aVkoYA

pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2010, 12:26
Posty: 15
się poduczysz będziesz walił bańki i we wrogów w ruchu , ale prawdziwe cuda da się robić tylko GOL-em

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL