Teraz jest 8 paź 2024, 18:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2010, 10:03
Posty: 4
Witam, mam pytanie jak zdobywać ok 2000 exp-a na rundę, bo udaje mi się zawsze tak około 800, a jak patrzę na pierwszych graczy to oni mają nr 10/15 i mają np. 1800exp a ja mam staty 5/3 i mam 500. Moje pytanie: Jak grać żeby zdobywać dużo expa?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:47 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
nie grać snajperem :P

najwięcej pkt nabija się pojazdami, szturmowcem i medykiem. Jak trzymasz sie swojego teamu to masz bonusy. Będąc medykiem podniesienie 10 to pikuś a daje ci to już 500pkt. Do tego apteczki na luzie 200 pkt. ze trzy razy przejecie flagi 180pkt. Raportowanie "Q" 10 x 20pkt = 200pkt. Zabij przynajmniej 5 = 250 pkt. Zdobądź chodź jedną szpile 100pkt. wygraj mecz 200pkt. daje ci to

500
200
180
200
250
100
200
= 1680

i to bez większego napięcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:54 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Z apteczki 200? Tyle to można dostać podczas jednego ataku wroga :) Spokojnie za leczenie można policzyć 600 punktów, chyba że planujesz wrzucać apteczki do studzienek kanalizacyjnych ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 18:08 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 23:11
Posty: 37
To ja zadam pytanie w podobnym klimacie...

Medykiem zrobienie 2,5k expa na jednej mapie rzeczywiście nie stanowi dużego wyzwania (jedynie odrobinę dobrej woli i granie zgodnie z założeniami klasy a nie z M60 w garści coś ala Rambo ostrzeliwanie przeciwników)

Jak nastukać więcej expa szturmowcem ... tzn. jak tym naklepać coś powyżej 1-1,5k ? (chodzi mi o expa wyłącznie który dodaję się do szturmowca a nie do pojazdów i rangi)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 20:58
Posty: 50
Lokalizacja: Żyrardów
Jak nabić dużo expa? Grajcie drużynowo (!), spotujcie, zabijajcie spotowanych, rozrzucajcie ammo/apteczki/skanery w odpowiednich punktach gdzie jest dużo waszych ludzi lub gdzie mogą się przydać wcześniej wymienione rzeczy, realizujcie cele mapy, używajcie defibrylatora (ale z głową, nie podnoście ludzi za wszelką cenę bo to bezsens), niszczcie wrogie pojazdy (znacząc dartami nawet, za to też są pkt) wyrzutniami czy minami...jak ktoś trochę ogarnął, to zauważył, że za samo zabijanie wrogów punktów jest mniej niż za drużynowe akcje...

Co do asfalta, podstawa to rozdawanie ammo i trzymanie frontu, masz flusznik (czytaj grantatnik, co robi "fluszzz" jak strzelasz :D) i zawsze pełno ammo bo masz skrzynki, spotujesz, zabijasz, taki głupi granatnik jest bardzo przydatny jak się gra asfaltem, bardzo zabójcza i wkurzająca zarazem broń, zwłaszcza jak ktoś go ogarnie...karabinki złe nie są, można z większej odległości zdejmować baniami...ale z rozdawania ammo zawsze najwięcej pkt mi wpada.

Pzdr

_________________
Obrazek
http://www.Counter-Strike.PL
http://www.Board.Counter-Strike.PL
http://www.youtube.com/user/Wschood

Zapraszam!


Ostatnio edytowano 16 mar 2010, 18:28 przez KhazarOne, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 18:28 
Offline

Dołączył(a): 5 wrz 2009, 16:24
Posty: 52
Szturmowcem najlepiej dorwać dobrą broń i latać wybijając wrogów na siłe, niechować się ,tylko latać na sprincie chować sie w ostateczności a tak walić i walić z karabina. Natomiast poziom najlepiej nabić w pojeździe.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 18:31 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
I na boga rzucajcie ammo :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Tak jak napisał KhazarOne, myśleć przy graniu ! To jest ważniejsze niż punkty, jeśli będzie team play to wtedy mogą one nieźle się posypać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:35 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
To wyraźnie widać jak się gra w zgranym teamie, wtedy nawet z moim pingiem jestem w stanie coś zrobić :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:50 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2010, 16:43
Posty: 54
Lokalizacja: Pustynia Atakama
Według mnie to nie patrz na exp to szybko wpłynie a jak coś to właśnie myśl .

_________________
kocham XM8 http://www.youtube.com/watch?v=ms5khWWD ... re=related fajny filmik z AT4


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Radzio dobrze gada - z resztą wszyscy dobrze mówią :D

Nie bierz za cel 1 rzeczy np. Zdobyć złotą gwiazdke jakąś giwerą - bo wtedy robisz źle i głównie wtedy nie udaje sie zdobyć tej upragnionej odznaki czy tam gwiazdki.
Graj drużynowo i wspieraj kompanów , najważniejsze by medykiem robić za medyka a nie lecieć na pałe i zgarniać tylko PKty za leczenie apteczkami
Używaj defiba tylko wtedy gdy po wskrzeszeniu martwego nie będzie on narażony na kolejny bezpośredni atak/zgon .
Asfaltem rzucaj non stop amunicje , nawet w ciemnym polu bo czasem taki samotny snajper będzie właśnie szukał amunicji a ty możesz mu ją zapewnić.
Inżynierem jak najwięcej staraj sie naprawiać pojazdy , głównie te które aktualnie walczą . Musisz wtedy dobrze sie za pojazdem schować by nie zerwać ze snajpy
A snajper - nie trzeba tu nic mówić , dużo Q i headshotów

BTW. Są już tu jakieś tutoriale - możesz tam też zajrzeć

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 01:34 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 16:26
Posty: 10
Kukiełka napisał(a):
Asfaltem rzucaj non stop amunicje , nawet w ciemnym polu bo czasem taki samotny snajper będzie właśnie szukał amunicji a ty możesz mu ją zapewnić.


Sory, nie mogłem się powstrzymać, ja tam ammo takim co siedzą na tyłach i snajpią (gdzie jak i tak wyjdziesz zza górki dostaniesz od gościa co siedzie na stacjonarnym ckmie bez osłony) ammo nie daje. A niech im się skończy, idą do przodu i chociaż tyle z nich pożytku będzie, że npl zacznie strzelać strzelać w nich a nie we mnie. Przynajmniej zdradzi swoją pozycje...

Krew mnie zalewa jak idzie atak, 16 osób w teamie a 12 snajpi a 4 próbuje coś zdziałać i dostają na dzień dobry grad z granatników i nawet nie zdążą się zbliżyć do objectiva :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 02:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2005, 18:53
Posty: 39
Lokalizacja: Wejherowo
pub. czyli standard :) widac sami nowi uhuhu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 09:34 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2010, 10:03
Posty: 4
Jak zdobyć na tyle doświadczenia żeby mieć apteczkę, wiem że to może być głupie pytanie zwłaszcza w kontekście tego co napisałęm w 1 poście, ale najczęściej grałem mechanikiem i reconem co poskutkowało brakeim exp-a w medyku i szturmowcu, chociaż w assaucie prawie mam mam ten 2 karabinek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 10:36 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
masz racje. to było głupie pytanie

Ty masz już apteczke


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL