Teraz jest 8 paź 2024, 23:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2010, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 20:03
Posty: 6
Czytałem, że w edycji specjalnej są jakieś dodatkowe bronie itp., teraz moje pytania, czy mając wersje podstawową można zdobyć te bronie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Jedyna bronia, ktora jest dostepna "dla zasluzonych" jest m1 garand - wymaga posiadania jakiejs wczesniejszej gry z serii, aby moc z niego korzystac.

Reszta, czyli thompson i tracer gun, jest dostepna normalnie do odblokowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 20:12 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 20:03
Posty: 6
Aha, dzięki, czyli jak kupie normalną wersje, topo kilku miesiącach będę miał tak samo jak bym kupił limitowaną, czy jakąś tam?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 20:26 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2010, 23:15
Posty: 10
Hmm nawet szybciej :P Kilka dni mocnej gry i masz wsio.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 23:29 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:38
Posty: 131
ashlon napisał(a):
Jedyna bronia, ktora jest dostepna "dla zasluzonych" jest m1 garand - wymaga posiadania jakiejs wczesniejszej gry z serii, aby moc z niego korzystac


Gówno prawda, nikt jej nie ma jeszcze ! Ja mam "poziom" veterana 6, rangę 30, a tej broni nie mam. To jest jakiś błąd EA (albo celowe zachowanie).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 23:41 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2010, 21:15
Posty: 16
Lokalizacja: Katowice
Nie bede zakladal nowego tematu, zapytam tu. Podpowie ktos co mam zrobic na tej stronie co sie zostaje veteranem? Mam Battlefielda 2142 i chcialem go dodac. Wchodze na stronke, loguje sie i pojawia sie cos takiego: Wybierz avatara ktorego chcesz dodac i tam cos PS3, X360 i jakis EA Classic, o co w tym chodzi :mrgreen: ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 00:19 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
to samo pytanie,przed premierą dodałem BF2 z dodatkami i Heroes i wszystko ok,ale teraz jest z jakimś wybraniem avatara ;/
garanda tak samo mam odblokowanego w "Bronie i Gadżety" ale w grze nie można wybrać ;/ na szczęście zaraz będę miał m14

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 00:47 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:38
Posty: 131
Selo napisał(a):
Nie bede zakladal nowego tematu, zapytam tu. Podpowie ktos co mam zrobic na tej stronie co sie zostaje veteranem? Mam Battlefielda 2142 i chcialem go dodac. Wchodze na stronke, loguje sie i pojawia sie cos takiego: Wybierz avatara ktorego chcesz dodac i tam cos PS3, X360 i jakis EA Classic, o co w tym chodzi :mrgreen: ?


Ja się nie meczylem z tą głupią strona http://veteran.battlefield.com/ tylko pogadałem z gościem od EA na livesupport i dodał mi wszystko manualnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2010, 20:00
Posty: 54
Olejcie Granda, na wyzszej randze jest do odblokowania pol snajperski karabin 10- nabojowy , a nie cztero ^^ , taki bez celownika duzego ale na srednia odleglosc i lekko daleka daje rade... nie ma go na battlefield.pl , a nei mam teraz czasu zeby wejsc i napisac jego nazwe.

_________________
ESL profile
inVade


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 09:34 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 10:14
Posty: 10
lolnik1 napisał(a):
Czytałem, że w edycji specjalnej są jakieś dodatkowe bronie itp., teraz moje pytania, czy mając wersje podstawową można zdobyć te bronie?


Edycja specjalna daje Ci kod na bronie takie jak: Thomson i Colt 1911 i to wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL