Teraz jest 9 paź 2024, 22:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2010, 23:08 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2010, 17:57
Posty: 30
Okruch napisał(a):
250m vss i w czapke? fuksiaz z ciebie... :lol: - ktos sie orientuje, na jakiej zasadzie naliczane sa dodatkowe punkty za odleglosc z jakiej sie trafilo z czupryne? 1punkt = 1metr?

Wtedy to miałem fuksa :D, strzeliłem tego heada na mapie Isla Inocentes, gdzie jak wiadomo dużo miejsca dla snajperów, tylko że to był serwer harcore, one shoot one kill :wink: , na zwykłym serwerze to trzeba 2 strzały w głowę, a przy takiej odległości 2 strzały w to samo miejsce jest trudne ze względu że pocisk leci chwile i też trzeba ponownie namierzyć, to przez ten czas ofiara może zacząć uciekać. Tak 1 metr to 1 pkt. :wink: .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Oj, lepiej nic nie mów o miejscach dla snajperów na tej mapie.. wszyscy nagle zamiast brać wyspę szturmem to przyrastają do ziemi i zaczynają kampić, a potem zaczyna się masowe opuszczanie serwera.. public..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:54 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
Ja tylko jeszcze dodal bym jedno polozyc c4 na drodze albo na fladze jest to zabezpieczenie sobie flagi albo mozna rozwalic tank xDy lub wsparcie mozdzierzowe xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:05 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 16:00
Posty: 6
Capa napisał(a):
Thorge napisał(a):
Mapy w BC2 są ogromne


Troche poleciales :)


Sensor mozna miedzy na ziemi tylko 1 w danym momencie, rzucenie kolejne anuluje poprzedni.
Amunicja magnum zwieksza dmg naprawde minimalnie, wg mnie do recona nie warto.



grałem wczoraj i rzuciłem dwa ;) w roznych miejscach i były tam oba :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:27 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Ja też ostatnio specjalnie sprawdzałem, i działa 1.. so wtf :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 20:58
Posty: 50
Lokalizacja: Żyrardów
Jak rzuci się dwa, to działają obydwa ale tylko przez chwilę, po czym ten pierwszy zniknie...nie jest tak, że znika od razu, ale po dobrej chwili.

_________________
Obrazek
http://www.Counter-Strike.PL
http://www.Board.Counter-Strike.PL
http://www.youtube.com/user/Wschood

Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 14:18 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
No w moim przypadku po jakichś 2s - co dla mnie nie jest wyznacznikiem użytecznego zastosowania, jaka to jest chwila w Twoim przypadku?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 11:35
Posty: 44
Lubię grać ze snajperką i nie uważam się za lamę czy jakiegoś łobuza który psuje grę innym... :) bo lubi sobie komuś headshota sprzedać. A już trochę bardziej serio to uważam że recon jest właśnie doskonałym uzupełnieniem drużyny ze względu na "znakowanie" wrogów a także bywa ratunkiem dla grupy kiedy nagle spotyka ona na swej drodze APCetkę lub inną kupę żelastwa. W ciągu tych kilku godzin gry zdażyło mi się skutecznie powstrzymać zapędy czołgistów fragujących bez litości. Nie ważne czy udawało mi się rozwalić czołg czy też tylko go spłoszyć ;) drużyna zyskiwała czas na oddech. Iną sprawą jest że wprawny recon uniemożliwia skutecznie popisy jump-boyów :) i potrafi zmusić do myślenia tych którzy chcą :) Nie uważam aby snajper negatywnie wpływał na komfort gry... wręcz przeciwnie... urozmaica ją.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
CarlosStorm napisał(a):
... Nie uważam aby snajper negatywnie wpływał na komfort gry... wręcz przeciwnie... urozmaica ją.


Tak tylko jest zasadnicza różnica między Zwiadowcą z odrobiną oleju w głowie a gośćmi, którzy w szóstkę campią gdzieś na wzgórzu i przyglądają się jak czołgi wroga robią mielone z ich teamu. Dla takich gości zaraz po Mamie najważniejszą rzeczą na świecie jest
K/D Ratio. Sprzedaj takiemu gościowi headshota gdzieś z dołu to rozwali klawiaturę i zwymiotuje na monitor z nerwów. Tak na prawdę jeden porządny Zwiad jest w stanie więcej zrobić niż sześciu mniej porządnych ;)
Ostatnio miałem taką sytuację. Isla Innocents jako atakujący, na wcześniejszych mapach szło nam całkiem całkiem można by powiedzieć dwie drużyny o równym poziomie. Rozpoczynamy tą nieszczęsną Isla Innocents i .... 7 snajperów zapieprza z wiatrówkami na górę pobawić się w polowanie. Więc grzecznie napisałem, że może by tak zaatakować ?? dostałem odpowiedź "STFU and stop crying"
Pomyślalem ok !! następne czynności to:
- Team Switch !!
- odrodzenie jako Zwiadowca z GOLem w rękach.
- i rozpocząłem polowanie :D
Radość z headshotów na debilach - bezcenna.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
taki "team" reconow, jaki opisales - "gorka, i stfu bo bawimy sie..." fajnie reaguje na 2/3 osobowy nalot na nich... niewiedza co maja zrobic, bo jakto... ktos wie gdzie oni sa...? niemozliwe.. i po chwili wracaja w to samo miejsce, ktore teraz nie ma juz krzakow... :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Wracanie w to samo miejsce zaraz po odrodzeniu ( jeszcze jak nie ma krzaków)... ehhh brak słów. Taki 2/3 osobowy nalot to też fajna sprawa :) szkoda że panienki w krzakach krzyczeć nie mogą :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 15:47 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Raz, nie ma krzeków, dwa już tam na nich czekają lepiej uzbrojeni do walki na bliski dystans przeciwnicy. Ta mapa wyzwala w ludziach jakieś strasznie negatywne emocje. Tylko wczytuje się gra, to nagle znika połowa graczy att, a reszta, a jakże, biegnie na oślą łączkę.. A przecież wzięcie tej wyspy nie jest takie trudne. Najtrudniej jest na trzecim etapie jak mamy do czynienia z MI


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Do
Theo1985 napisał(a):
... Ta mapa wyzwala w ludziach jakieś strasznie negatywne emocje. Tylko wczytuje się gra, to nagle znika połowa graczy att, a reszta, a jakże, biegnie na oślą łączkę.. A przecież wzięcie tej wyspy nie jest takie trudne. Najtrudniej jest na trzecim etapie jak mamy do czynienia z MI


Dokładnie chociaż mi osobiście ta mapa bardzo odpowiada. Duża frajda jak jest zgrany team i ze wszystkich stron wbiegają na wysepkę. Obrońcy nie wiedzą za co się brać. W powietrzu dwa blackhawki z gunnerami, na ziemi szturm 10 chłopa. Klimat jest nieziemski. Ale faktycznie jak MI wzbija się w powietrze z pilotem i gunnerem z jajami to robi się ciężko. Ja staram się za ogrodzeniem podejść ich z flanki ale ciężko jest przedrzeć się niezauważonym za siatkę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 16:02 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
w 100% się zgadzam, miałem przyjemność kilka razy grać w takiej ogarniętej drużynie, zabawa przednia. A do bazy prawie zawsze przez dziurę w płocie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 16:47 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 22:53
Posty: 25
Cytuj:
Ale faktycznie jak MI wzbija się w powietrze z pilotem i gunnerem z jajami to robi się ciężko. Ja staram się za ogrodzeniem podejść ich z flanki ale ciężko jest przedrzeć się niezauważonym za siatkę.
Duperele, to się daje doświadczonego faceta do UAV, i nie ma szans żeby helikopter w ogóle ruszył. ;)

Nagram chyba niedługo mix-filmików z zniszczeń jakich można dokonać UAV ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL