Teraz jest 8 paź 2024, 08:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:42 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
Zaczne od tego ze gralem tylko w CS (ligowo xD) no i w bf hero az pojawilo sie to cudo wiec kupilem zainstalowalem no i po tygodniu stwierdzielem ze sie zapytam :
1.pytanie
Wiec lepiej grac 1 klasa czy od potrzeby czyli widze ze team nie ogarnia tanka to inżyniera czy potrzebny jest snajper to snajpera itd...? (bo niestety albo stety gralem wszyskimi klasami)?
2.pytanie
Czy jest to mozliwe ze zabilem kolesia a on po sekundzie mnie zabil (snajper na snajpera duza odleglosc)?
3.pytanie
Odblokowalem sobie chyba wszystkie czesci jako kierowca (bo nie mam nastepnej rzeczy do odblokowywania - nie ma rysunku xD),lecz dalej mi nabija punkty juz mam moze 1 / 20 paska co dalej bedzie xD ?
4.pytanie
Jesli przy wyborze druzyny (nie stron) jednej osobie zmieniala sie ciagle ranga to ta osoba moze miec wspomagacze czy to jeszcze EA nie dopracowala czegos?
5.pytanie
Czy rozwalenie domku jest tylko mozliwe po zniszczeniu wszystkich scian czy sa jakies sposoby ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
1. Jak grasz wszystkim to teoretycznie w niczym nie będziesz dobry, ale ja gram właśnie dokładnie tą metodą :)
2. To się zdaża cały czas, właśnie z tego powodu - daleka droga do piekła
3. Ja tez mam wszystko, ale nie patrzyłem czy dalej mi sie zlicza pasek :P
4. W wczorajszym patchu był fix, problem pojawiał się gdy ktoś na tej grze awansował na 10 poziom.
5. Z tego co mi się wydaje to zależy jeszcze od tego jaki to jest domek, blaszaków nie mogłem wcale zawalić, a na murowańce wystarczy chyba 2,5 ściany, tylko że konkretnie musi zostać 1,5 od jednego rogu, tubiektywne odczucie, nigdy się dokładnie nie przyglądałem, bo zwykle miałem co robić w tym czasie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 14:08 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
Mi do dobre zabawy wystarcza apteczka/amunicja/def/wiertarka/"loretka" xD jeszcze chcial bym ostatnia snajpe XD
Tylko ze TP jest mega slaby na tych serwerach co gralem - musze poszukac jakis ogranietych wiecej xD (zdazylo mi sie nawet nakrecic 2 punkty samemu i je obronic przyplacaja samobojstwem)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 15:44 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Graj wszystkim a z biegiem czasu wyczaisz swoją specjalizację. Ja na początku śmigałem asfaltem, potem reconem, ale już wiem, że Medyk to jest moja specjalizacja :) Jeśli latamy śmigłowcem to oczywiście Inżynier. Zawsze możesz Blackhawka ze środka naprawiać bez lądowania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, 15:31
Posty: 92
Lokalizacja: Rzeszów
1.pytanie
Granie i ogarnianie wszystkich klas jest ok. Szczególnie że jak sam zauważyłeś czasem trzeba zmienić klasę że pomóc drużynie i ratować tickety. O to chodzi w pracy drużynowej.

2.pytanie
Oczywiście. Kula ma swoją prędkość więc przelecenie jakiegoś dystansu zajmuje jej odpowiednią ilość czasu. Jeśli strzelicie do siebie zaraz jeden po drugim to taki właśnie efekt masz. Często się tak zdarza.

3.pytanie
Screen?

4.pytanie
Bug.

5.pytanie
Z tego co sprawdzałem to trzeba wszystkie ściany rozwalić. Większość domków pada po 6 paczkach C4 jeśli je dobrze rozmieścisz. Mowa oczywiście o tych standardowych małych domkach, a nie halach i hangarach ;-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 00:41 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
Dziekuje mozna zamknac albo usunac xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL