Teraz jest 8 paź 2024, 06:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2010, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2010, 15:45
Posty: 45
Lokalizacja: Toruń
Naszukałem się i chyba mam 8)

To AMP to wartość,na jaką wysokość 'skacze' celownik po oddaniu strzału.

I faktycznie,przetestowałem to na serverze. Celownik M24 z tym AMP o wartości 0.25 skacze po strzale minimalnie,zaś po strzale z Typu 88 z AMP 2.0 skacze dużo wyżej.
No a "Kick". Hm,wyczytałem że im większa liczba tym mniejsza dokładność w strzale serią,i większy rozrzut.

:stupid: Czyżby zagadka rozwiązana? :D

_________________
I <3 M95 ^^
Obrazek > KudlatyMiSs

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 21:50
Posty: 44
Moim zdaniem KICK to wartość początkowa, a AMP to modyfikator do strzelania dłuższą serią, tzn. o ile KICK wzrasta po każdym wystrzale.

K0=KICK po jednym strzale
Kciągły=Kick*(AMP*n) gdzie n to ilość wystrzelonych pocisków. Raczej zły wzór, ale podobny powinien działać w kodzie gry. AMP może być tłumaczone jako Amplify- wzmocnienie właśnie tego kicka.

A co do zasłony dymnej w heli powiem tyle: HAHAHA. No bez jaj, po ch*j zasłona dymna pilotowi helikoptera, który ten dym odstawi po niecałej sekundzie lotu :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2005, 15:00
Posty: 168
Lokalizacja: Chorzów
O ile sie nie myle to kick / amp dopowiada tylko i wylacznie za wizualizacje odrzutu borni - efekt wizualny i nic wiecej (co oczywiscie utrunia celowanie kiedy kropeczka podskakuje jak szalona).
Za realna celnosc wystrzelonych pociskow odopowiada spread / recoil.

W ten sposob mamy teoretycznie celniejsze m416 (kick 9) niz xm8 (kick 20) ale wbrew pozorom to m416 mocniej rozrzuca pociski (0.4 spread) niz xm8 (0.37 spread) podczas strzelania seria (spread odpowiada za zwiekszenie bazowego rozrzutu czyli recoilu - ktory btw w obu karabinach jest takis sam - per pocisk poczas strzelania seria).

To moja teoria tylko ale jak tak rozumiem to co jest tam napisane.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL