Teraz jest 9 paź 2024, 22:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2010, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 17:04
Posty: 39
Mam mały problem...
m95 czy GOL ; /
ktory pocisk opada mocniej itp
proszę o pomoc ; )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=106&t=32448&start=0


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
RazorX63 napisał(a):
Duperele, to się daje doświadczonego faceta do UAV, i nie ma szans żeby helikopter w ogóle ruszył. ;)

Nagram chyba niedługo mix-filmików z zniszczeń jakich można dokonać UAV ;)



Tylko trzeba jeszcze takiego znaleźć. Sam chyba zgłębię technikę latania tym ustrojstwem ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 19:09 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 17:04
Posty: 39
jaka bron zapasowa polecanie do recona ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 22:23 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
XtrAbtar napisał(a):
RazorX63 napisał(a):
Duperele, to się daje doświadczonego faceta do UAV, i nie ma szans żeby helikopter w ogóle ruszył. ;)

Nagram chyba niedługo mix-filmików z zniszczeń jakich można dokonać UAV ;)



Tylko trzeba jeszcze takiego znaleźć. Sam chyba zgłębię technikę latania tym ustrojstwem ;)

Chyba Ci się tematy pomyliły :lol:


JaCuN napisał(a):
jaka bron zapasowa polecanie do recona ?

Zależy, które masz dostępne. Od najlepszej(mym zdaniem):
M93R; MP-412; M1911; M9; MP-443


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 00:42 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@JaCuN - jakto "opada mocniej"? pytasz o to ktora jest mniej celna? m95 jest mniej celna, zreszta widac to w statystykach. a GOL`em mozna wyczyniac cuda, nawet na 300m. niby mala roznica, ale... przejzyj caly temat, dowiesz sie wiecej o za i przeciw obu o ktore pytales.

@pllek_sinek - skad taka statystyka broni pomocniczej?
zeby kogos "pochowac" z bliska, potrzeba odpowiedni:

12 trafien w M93R;
3 w MP-412
3 w M1911
5 w M9
5 w MP-443

z tym ze m1911 strzela szybciej niz mp412 :shock:

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 08:23 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:07
Posty: 6
Okruch napisał(a):
ladny tabelka pokazujaca "co/jak/dlaczego" :wink:

@Wladca - i nieprzeszkadza ci "plywanie" celownika w m24? juz przy srednim dystansie, potrafi z celowanie w czupryne, trafic w korpus. :?

przeszkadza ale jeszcze nie mam innej snajpy z takim celownikiem bo tamte mi sie nie podobaja i nie lubie automatow ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 11:17 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 12:16
Posty: 6
Kierowanie się głownie zasadą - "one shot one kill" - produkuje tylko pokolenie kolejnych kamperów którzy myślą że grając reconem podciągną swój KDR do niesamowitego poziomu - w efekcie np. na mapach typu "isle innocents" mozna spotkać zespół atakujący składający się z 3/4 snajperów. Jeżeli chcesz być dobrym reconem graj zespołowo.
Jak dla mnie dobry recon to taki który:

Nie zawsze gra snajperem - pewne mapy nie tolerują większej ilości snajperów - będąc kolejnym nie pomagasz zespołowi;

Spotuje wrogów - na serwerach nonHC widok rozstawienia przeciwnika na mapce bywa bardzo pomocny;

Używa jednej z potężniejszych broni jaką jest ostrzał moździerzy - w szczególności do zabezpieczenia podejścia do aktywowanego mcomma, lub ostrzelania pojazdu pancernego ryglującego jakąś pozycję;

Wybiera optymalne miejsce prowadzenia ognia/obserwacji pola walki nie tylko ze względu na możliwość prowadzenia ognia ale tak aby być dobrą bazą dla respawnu dla pozostałych członków drużyny, zawsze też możesz poprosić odradzającego się assaulta o zostawienie paczki ammo;

Unika pojawiania się 2 razy w tym samym miejscu - jeżeli zostałeś zabity (tym bardziej przez wrogiego snajpera - znaczy się miejscówka jest "spalona" - nie podążaj z uporem maniaka w to samo miejsce w którym zarobisz kulkę w czerep. Jeżeli otrzymałeś ranę na jakiejś pozycji prowadzenia ognia od wroga którego nie widzisz - wycofaj się a nie kieruj się ambicjonalnym - "ja cie załatwię pierwszy"

One shot one kill powinno dotyczyć tylko celów na głębszym zapleczu wroga - czyli niemobilnych snajperów przeciwnika. Ostrzeliwanie atakującej drużyny przeciwnej jakkolwiek może nie przynosi profitu strzelającemu w postaci kolejnego fraga - ale potrafi skutecznie zdezorganizować atak i ułatwić drużynie broniącej wykończenie atakujących.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
problem tylko w tym, ze dobrze rozlokowane apteczki niweluja atak snajperow celujacych gdzie indziej niz w czerep - i wtedy mozna tak strzelac, i strzelac tylko po to zeby co chwila leczyli sie... a nawet medyk na chwile zatrzymuje sie, zeby zdjac palec z "adws" i podrapac sie po nosie - i wlasnie to jest okazja... :roll:


a co do gry nie tylko reconem - moze kiedys noob`y naucza sie, ze na malych mapach nie przydaje sie recon z m95... 8) ale medyk z m60

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 20:31 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 16:05
Posty: 33
Okruch napisał(a):
a co do gry nie tylko reconem - moze kiedys noob`y naucza sie, ze na malych mapach nie przydaje sie recon z m95... ale medyk z m60

No ja akurat tak robię: mała mapa (np te na conquest) biorę cokolwiek innego niż recona, bo mało można tam reconem zdziałać.

_________________
Obrazek
One Rule One Shot One Kill


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 21:25 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 12:16
Posty: 6
Okruch napisał(a):
problem tylko w tym, ze dobrze rozlokowane apteczki niweluja atak snajperow celujacych gdzie indziej niz w czerep - i wtedy mozna tak strzelac, i strzelac tylko po to zeby co chwila leczyli sie... a nawet medyk na chwile zatrzymuje sie, zeby zdjac palec z "adws" i podrapac sie po nosie - i wlasnie to jest okazja... :roll:


Konkretnie chodziło mi o to że często snajperzy czekają na okazję do strzału i trafienia ze 100% pewnością. Widzą grupę przeciwnika walczącą z członkami własnego zespołu i nie włączają się do walki na zasadzie - "poradzą sobie ja czekam na nieruchomy cel" żeby mu przywalić prosto w czapę... bo szkoda ammo albo nie trafię ect ect... a prawda jest taka że każdorazowe zdjęcie z przeciwnika kilku HP pomaga walczącym członkom zespołu dokończyć robotę... no chyba że ktoś za wile razy oglądał wroga u bram i chce się bawić w wasilija zajcewa....

A tak na marginesie - na serwerach HC makabra każdy chce być snajperem i zliczać łatwe fragi... a atakować mcomów nie ma komu...

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 mar 2010, 22:58 przez NomexPL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 22:30 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
rozumiem, rozumie... :) do tego co opisales, swietnie sprawdza sie (mimo ze walkowane wiele razy... :wink: ) zgrany zespol - recon podswietla przeciwnika, znajdujacego sie niedaleko piechoty, wali w niego z m95 a koledzy poprawiaja... :roll: (problem w tym, ze wiekszosc jak zobaczy ze niedalko jest ktos, kogo mozna skasowac z zaskoczenia leci na niego samemu... a ten ktos zazwyczaj ma lmg... :shock: ).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 12:04 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Mam pytanie, które mi się od pewnego czasu nasuwa - mam wszystkie unlocki asfalta, pojazdu i prawie wszystkie medyka i mechanika. Dla świętego spokoju chcę odblokować Recona, z czym biegać, SAJGA+C4+M1911? Czy jest może jakaś lepsz kombinacja? Puki co jeszcze pewnie zejdzie mi sie z 1-2 dni "wykończenie" meda i mecha.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 10:45
Posty: 10
Do teraz nie wiem do czego słuzy dodatek do lunety z antenką który pozwala kompanom widziec wrogów, na jakiej zasadzie to działa gdyż z doswiadczenia wiem ze klawisz Q słuzy do informowania o pozycji wroga , po co więc ten dodatek do lunety RECONA?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Theo1985 napisał(a):
Mam pytanie, które mi się od pewnego czasu nasuwa - mam wszystkie unlocki asfalta, pojazdu i prawie wszystkie medyka i mechanika. Dla świętego spokoju chcę odblokować Recona, z czym biegać, SAJGA+C4+M1911? Czy jest może jakaś lepsz kombinacja? Puki co jeszcze pewnie zejdzie mi sie z 1-2 dni "wykończenie" meda i mecha.

Ja lubie czasem się pobawić tak jak napisałeś, ale nie sajga, tylko 88 -> (tu zaczyna się zabawa bo jest tłumik) SVU -> VSS + celownik 'red dot' i na front rzucać sondy.

stalone78 napisał(a):
Do teraz nie wiem do czego słuzy dodatek do lunety z antenką który pozwala kompanom widziec wrogów, na jakiej zasadzie to działa gdyż z doswiadczenia wiem ze klawisz Q słuzy do informowania o pozycji wroga , po co więc ten dodatek do lunety RECONA?

Po to żebyś nie musiał naciskać Q (zauważ, że Q nie można spamować i możesz go użyć co kilka sekund). Biorąc pod uwagę jak wielu rekonów gra, to każdy, który nei zaznacza wrogów powinien przymusowo dostawać ten dodatek do broni. :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL