Teraz jest 8 paź 2024, 18:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2010, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
Jest to niezgodne z ToS. Osobiscie uwazam to za glupie. Wtedy kazdy serwer staje sie identyczny.

http://forums.electronicarts.co.uk/batt ... gl-rl.html

Originally Posted by BF RoC
Ranked Server Administrators:
If you are an administrator of a ranked Battlefield server (referred to below as a "Server Administrator"), you must also comply with the EA Online Terms and Conditions.
Server Administrators are in violation of the EA Online Terms and Conditions if they enforce server rules on ranked servers that prohibit or severely limit players from using any roles, kits, weapons, vehicles, or other features of the game while playing on their server. Examples of such rules that would violate the EA Online Terms and Conditions include:

* Preventing players from being Commander or Squad Leaders
* Preventing players from using certain vehicles such as jets, helicopters, or tanks
* Running knife / pistol-only servers
* Preventing players from using all commander assets (artillery, vehicle drop, UAV or scans). If using the Infantry-only server-side option, this should be clearly stated in the game's loading screen
* Preventing players from using certain weapons or items (such as flash bangs or C4) or enforcing a "pistol only" or "knife only" server rule


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 19:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Zawsze mozna kopac za tzw "disruptive gameplay" ;-)

Polak (?) placzacy na Polski serwer na oficjalnym forum :mrgreen:

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 19:26 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
U mnie na razie nic takiego nie zabronilem, niezgodnego z ToS, ale dla mnie idea dedykowanych serwerow to wlasnie to, ze sie czyms roznia, ze moge sobie wybrac dany serwer. Na ranked serwie takie cos jest niedozwolone, ale na unranked jest haslo, wiec prawie nikt nie pogra. w BF2 jakos nie zauwazylem by ktokolwiek sie tym przejmowal.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 19:39 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
A jaki to serwer? Bo w zalewie spamerstwa granatnikowego (IBTN) przydałoby się coś, gdzie poziom rozgrywki byłby trochę wyższy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Nie ma co się martwić, znerfią co trzeba to będzie płacz botów i zerowców że zabić nic nie można.
Wczoraj typ mnie zabił z GL co miał 9* :roll:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
mnie takich juz ubilo chyba z 10 ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 00:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Jak pisze Carno,nie można zabronić danej broni czy specjalizacji, ale jako właściciel serwera mogę dowolnie, wg własnego uznania decydować kogo na serwerze zbanuje a kogo nie. Takie obejście idiotycznego prawa, co ciekawe zgodnie z ustawą antymonopolową, ponieważ nie ma wybory rodzaju produktu można się przyczepić do niektórych zapisów - ale to już zabawka prawników :)

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 03:57 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 20:12
Posty: 1
Ludzie co jest z wami może mam przed wami stanąć żebyście mogli sobie spokojnie i bezstresowo we mnie postrzelać. Nic wam się nie podoba snajper bo kampi, medyk bo ma za mocną broń, assault bo ma GL, po to oni są jak by była jedna postać i to tylko z pistoletem to byli byście zadowoleni ?? Jak jesteście za cieńcy i dostajecie w dupe na polu walki to sie zajmijcie może malowaniem czy czymś podobnym. Co do marudzących, że za dużo trzeba strzelać żeby zabić nie podoba się to na HC, a przepraszam zapomniałem wtedy pewnie będziecie jęczeć, że za szybko giniecie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 08:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2010, 20:00
Posty: 54
Glupstwo i tyle. Co do granatnikowcow... ( mam na mysli tych, ktorzy uzywaja JEDYNIE granatnikow ) tez sa glupi, na bliskich spotkaniach albo siebie wysadza, albo walna pod zbyt duzym katem i sie odbije po czym zobacza kose w oku, albo... ^^

_________________
ESL profile
inVade


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 09:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, 15:31
Posty: 92
Lokalizacja: Rzeszów
Bydlak0951 napisał(a):
Ludzie co jest z wami może mam przed wami stanąć żebyście mogli sobie spokojnie i bezstresowo we mnie postrzelać. Nic wam się nie podoba snajper bo kampi, medyk bo ma za mocną broń, assault bo ma GL, po to oni są jak by była jedna postać i to tylko z pistoletem to byli byście zadowoleni ?? Jak jesteście za cieńcy i dostajecie w dupe na polu walki to sie zajmijcie może malowaniem czy czymś podobnym. Co do marudzących, że za dużo trzeba strzelać żeby zabić nie podoba się to na HC, a przepraszam zapomniałem wtedy pewnie będziecie jęczeć, że za szybko giniecie.
Obrazek



Niby racja, ale często spotyka się osobyi które nic innego nie używają i tu chyba o nich chodzi. Używanie GL z głową i umiarem to jedno, ale spam z GL to już zupełnie inna sprawa.


Piospi EDIT: Wyrażaj się.
brajanpl EDIT: Wyrażaj się??? Chyba ci się posty do edycji pomyliły szanowny modku!

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 mar 2010, 15:10 przez brajanpl, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 10:08 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
dla mnie pozbawienie assault granatnika to jak zabranie lunety sniperowi ... rozumiem w czasie meczy ligowych , ale na publikach rankingowych kick/ban za skuteczne wykorzystanie tej cechy --- bzdura


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 10:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Panowie, każda klasa ma swoje plusy i minusy. Może co niektórzy nie zrozumieli, np. Bydlak0951
Nie chodzi o zakazanie gry np. reconem czy granatnikiem na serwerach, ale o to że jeżeli ktoć ma swój serwer i dla własnego widzimisię wprowadza zasadę np.no recon class to moim zdaniem ma prawo wywalać osoby które nie stosuja się do zasady. Jeżeli wchodzisz na serwer to akceptujesz panujące na nim zasady, jak je łamiesz to wypad, nikt Ci nie każe grać na danym serwerze.
Zasady są żeby je przestrzegać a nie łamać.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 11:12 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
w bf2 kopali juz za bunny hoping,za zbyt czeste zabijanie admina,za wysokie kdr na serverze,gdy wybilo sie cala ekipe pod flaga i samemu ja wzielo itd. itd. i nikt z tego nie robil afery,poprostu zmieniasz server i grasz dalej

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2007, 10:59
Posty: 50
Jestem za. Jesli spotykam szturmowca to w 95% przypadkach gine od jego GL. Mogliby zrobic tak, ze osoba medyk/szturmowiec nie moze korzystac ze swoich bonusow czyt. apteczka, amunicja :) Fakt, ze obecna sytuacja jest bardzo frustrujaca dla mnie, snajperow kampiacych po calej mapie jakos znosze ale GL juz nie za bardzo :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 11:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
FunkyKoval napisał(a):
Mogliby zrobic tak, ze osoba medyk/szturmowiec nie moze korzystac ze swoich bonusow czyt. apteczka, amunicja :)

To moim zdaniem jest krok za daleko. Zarówno apteczka jak i amunicja są bardzo przydatne, ba konieczne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL