Teraz jest 8 paź 2024, 20:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2010, 11:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2007, 10:59
Posty: 50
Sa, ale dla innych graczy. Nie uwazam aby pozbywac sie ich wogole z gry, tylko aby osoba ktora ja rzuci nie mogla z niej korzystac. Jak teraz wyglada sytuacja ? Walcze ze szturmowcem zabija mnie granatnikiem, i co koles robi ? Rzuca paczke i leci dalej z granatnikiem na kolejna osobe, i tak na okraglo.

A taki biedny mechanik o paczke sie nie moze doprosic o dodatkowe rakietki :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 12:17
Posty: 38
Lokalizacja: Wałcz
Moim zdaniem dyskusja jest bez celowa...
wszystkie klasy są potrzebne i nie powinno się ich ograniczać w jakikolwiek sposób.
Jedyne co można zrobić to zakazać spamingu i tego powinny pilnować władzę serwera.
bo wybaczcie ale granatnik też jest jak najbardziej wskazany!
Oczywiśćie bez przesady. Ja mam na nim 2* gram sporo szturmem i wcale granaty nie są bronią z której głównie korzystam.
Aczkolwiek rozumiem wszystkich którzy narzekają na "idiotów' rzucających tylko granatami z ammopackiem pod nogami. :D
Więc jestem przeciw zakazowi GL, powinno zabronić się tylko "spamingu"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 12:17 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 23:05
Posty: 9
dziwne te zasady


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 12:49 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 12:04
Posty: 5
Witam, ja jestem przeciwny wszelkim ograniczeniom, gram na konsoli i szczerze mówiąc nie spotkałem się z "problemem granatnika" jedynie czasem można zauważyć typową znieczulice reconów (ale nie jest to regułą, czasem gracze którzy są w defensywie przelatują koło budynku z mcomem i nie pofatygują się nawet żeby rozbroić więc to zależy od gracza a nie klasy). Jeśli coś mnie denerwuje staram się znaleźć na to panaceum, snajperów zajść od flanki a co mi przychodzi do głowy w przypadku granatników ? Czołgi oraz pojazdy opancerzone :), w tym wypadku trzeba uważać znów na inne sytuacje ale struktura BF`a przypomina troche papier nożyce kamień, zawsze coś można na coś znaleźć. Dochodząć do sedna sprawy wychodzi na to że trzeba mieć zgraną drużynę która dogra się w każdej płaszczyźnie, samemu się raczej nic nie ugra.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
na BF2 czesto sie spotykalo serwe no bunny hoping (kpina) ale tez czesto gralem na serwerze gdzie bylo GL/GP no primary weapon i to juz bardziej sensowne tyle ze kto jest w stanie powiedziec czy to bylo primary czy poprostu akcja

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Dobrym rozwiązaniem było by zwiększenie opóźnienia zaopatrzenia w granaty, tak dwukrotnie w stosunku do tego co jest teraz. Albo po prostu cooltime na granatniku. Ale to już w gestii DICE

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
Powiem tak, jak lubie granatniki wchodze na serw gdzie moge go uzywac. Jesli nie lubie to wchodze gdzie nie mozna, i wszyscy sa szczesliwi? Nikt nikomu nie kaze grac na danym serwerze. I wlasnie to jest plus dedykow.

Sorry ale DICe sprawe troche pokpilo pozwalajac na spam granatnikow, 2 by w zupelnosci wystarczyly i by rozwiazalo sprawe, a nie nieograniczona ilosc. Istnieje tez spam gustawami imo, ale to tak nie przeszkadza z powodu dlugiego przeladowywania. Medycy za to maja najlepsze bronie w grze, bzdury ! ;p potrzeba lepszego balansu i tyle. Medycy to obecnie terminatorzy :] denerwujacy snajperzy? dice zapomnialo o limicie dla tej klasy imo. jesli w deuzynie jest 10 snajperow to taka druzyna przegra, ale czy bedzie przy tym zabawa? srednio. Jest to disruptive gaming; ]

nie mozna wtedy tez zrobic serwa snipers only, a mysle ze to byloby ciekawe.

ps. a co do konsol, to tam pewnie jakies wspomagacze do celowania są? a na pc ludzie nie ogarniaja i wala GL ile wlezie 9 gwiazdek a reszta klas nieodblokowana nawet.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 13:42 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
Ja tam od granatnika rzadko ginę jak i od snajpera. Nie stoję w miejscu, to bardzo myli tych na mojej drodze i nie wiedzą gdzie celować. Po jednym niecelnym strzale z granatnika nie mają szans na przeładowanie.


Jak będzie narzucone, że masz tylko dwóch np. snajperów to zdarzy ci się taka sytuacja, że drużyna będzie potrzebować strzelca a ten akurat jest na drugiej stronie mapy. i dupa, nic nie zrobisz. Tak samo z granatnikiem. Na rushu zdarzają się takie sytuacje, że zmieniam szybko klasę i i biorę sobie szturmowca aby dać zasłonę dymną. I co? nie mógłbym bo zajęte 2 "pozycje" siedzą w lesie i bawią się w możdzież.

Moim zdaniem nawet mecze powinny być z unlockami bo te dostają wszyscy i są równe szanse.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 13:51 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
3-4 snajperow by w zupelnosci starczylo, chodzi o to by nie bylo ich 10. Zreszta nie podoba sie takie rozwiazanie, szukasz innego serwera, wiec w czym problem?

brykus rekrucie mój, nie mieszaj :D bo to nie do konca o to chodzi, tylko co wolno adminom a co nie.

a do meczy sa wybrane są już rozne rulesety i raczej unlocki prawie wszystkie sa dostepne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 13:55 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2010, 18:00
Posty: 19
h1gh napisał(a):
ps. a co do konsol, to tam pewnie jakies wspomagacze do celowania są? a na pc ludzie nie ogarniaja i wala GL ile wlezie 9 gwiazdek a reszta klas nieodblokowana nawet.


Na konsolach jest minimalny autoaim, ale żeby trafić w kolesia z GL to trzeba przymierzyć, bo często zdarza się, że po prostu nie trafisz. Na serwerach Xboxa nie zauważyłem dużego problemu ze szturmowcami, natomiast bardzo dużo jest kamperów (szczególnie na HC) siedzących gdzieś po krzakach i spuszczających tylko moździerze.
Ale wszystko to idzie ogarnąć mając zgraną ekipę w składzie i komunikując się poprzez headset :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 13:58 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
h1gh napisał(a):
3-4 snajperow by w zupelnosci starczylo, chodzi o to by nie bylo ich 10. Zreszta nie podoba sie takie rozwiazanie, szukasz innego serwera, wiec w czym problem?

brykus rekrucie mój, nie mieszaj :D bo to nie do konca o to chodzi, tylko co wolno adminom a co nie.

a do meczy sa wybrane są już rozne rulesety i raczej unlocki prawie wszystkie sa dostepne.



dostaliśmy coś i nie możemy tego zmienić więc po co ten płacz - o to mi chodzi.

tylko po co admini? maskotki?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 12:04
Posty: 5
esKaen naprawdę jest auto aim ? ja gram an ixie i nie zauważyłem wogóle czegoś takiego :shock: , a gram dosyć sporo. Moim zdaniem się mylisz, w snajperce np nie ma wogóle czegoś takiego na pewno a nie czuję żeby mi namierzało w zwykłych broniach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2010, 18:00
Posty: 19
Przypatrz się dokładnie jak celujesz w kolesia używając celownika kolimatorowego albo optycznego 4x. Czasami celujesz delikatnie obok niego a pojawia się krzyżyk informujący Ciebie, że trafiłeś. Poza tym masz w opcjach gry "wspomaganie celowania" (domyślnie jest włączone).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 12:04
Posty: 5
miałem takie sytuacje ale czy to jest auto aim ?:) celownika mi nie ruszało wogóle, trzeba by jeszczes sprawdzić jak się zachowuje broń bez kolimatora, bo nie może być tak że na jednym celowniku jest auto aim a na jednym nie ma, zresztą w snajpie na pewno tego nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 14:24 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2010, 18:00
Posty: 19
Tzn. celownik się nie przemieszczał, ale powinienem trafić w powietrze a trafiłem w przeciwnika. Napisałem "auto aim", bo tak nazywała się ta funkcja w angielskim demie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL