Teraz jest 8 paź 2024, 20:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2010, 14:30 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 12:04
Posty: 5
hmm trzeba chyba wziąść poprawkę na rozzrzut w takim razie :), nigdy mi się nie zdarzyło abym z bliska celując nawet minimalnie obok, kogoś zabił (chyba że bron medyka na full auto i celownik lata wszędzie), nie wydaje mi się żeby jakiekolwiek wspomagacze były przy celowaniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 14:38 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2010, 18:00
Posty: 19
Do czegoś musi służyć ta opcja "wspomaganie celowania" :) Nie wyłączałem jej jeszcze, więc nie wiem jak się bez niej gra. Tak czy inaczej ciężko mi ustrzelić kogokolwiek (pierwszy FPS jaki gram na konsole :) ), ale z dnia na dzień coraz lepiej mi idzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 12:04
Posty: 5
być może chodzi o single player :), ja również niedawno zacząłem przygodę z konsolami, gra się naprawdę ciekawie na padzie w fps`y, z początku myślałem że to niewykonalne ale teraz gra mi się lepiej niż na myszce :).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, 15:31
Posty: 92
Lokalizacja: Rzeszów
kobra napisał(a):
Panowie, każda klasa ma swoje plusy i minusy. Może co niektórzy nie zrozumieli, np. Bydlak0951
Nie chodzi o zakazanie gry np. reconem czy granatnikiem na serwerach, ale o to że jeżeli ktoć ma swój serwer i dla własnego widzimisię wprowadza zasadę np.no recon class to moim zdaniem ma prawo wywalać osoby które nie stosuja się do zasady. Jeżeli wchodzisz na serwer to akceptujesz panujące na nim zasady, jak je łamiesz to wypad, nikt Ci nie każe grać na danym serwerze.
Zasady są żeby je przestrzegać a nie łamać.


Sugeruję w takim razie przeczytać zasady serwerów rankingowych ;-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 15:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Przecież pisałem że zasady serwera rankingowego zabraniają zakazu np. używania broni, klasy.
Pokaż mi jednak przepis który zabrania wywalenia gracza za "disruptive gameplay" , o tym decyduje admin wg własnego uznania.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 15:34 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
rfb_79 napisał(a):

dostaliśmy coś i nie możemy tego zmienić więc po co ten płacz - o to mi chodzi.

tylko po co admini? maskotki?


kogo placz? wiecej placza Ci co ktos ich kicknal, szukanie dziury w calym moim zdnaiem. jesli chodzi o mnie to tak, placz adminow i dla mnie bezsensu takie prawo. Skoro kupuje serwer i absolutnie nie moge nim pokierowac wedlug swojego widzimisie? Moim zdaniem i tak nikt tego przestrzegac nie bedzie, w BF2 prawie kazdy serw czegos zakazuje. Jesli wszyscy maja tego przestrzegac to moze rzeczywiscie warto kupic konsole. Tam nie ma wyboru.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 15:47 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
Jest jeszcze jeden plus adminów.
Jak zaczynałem grać w serie BF, wyrzucali mnie z gry. Więc zacząłem się zastanawiać dlaczego. No i okazało się, że większość serwerów ma swoje reguły. COś w rodzaju savoir vivre. I wychowali mnie w pewien sposób;)

Większość graczy to przypadkowi gracze albo totalne dzieciaki - trzeba się jakoś przed nimi bronić :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 09:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Ja uzywam granatnika non stop i smiac mi sie chce z placzu tych wszystkich osob, ktore gina. Granatnik na bliskie dystanse nie zabija (chyba, ze trafi sie w glowe), wiec jest latwy do ubicia. Zmiana broni trwa dlugo, wiec na bliskie odleglosci granatnik jest bez szans. Na 4 medykow czesto jest to jedyna skuteczna bron po tym jak ozywiony defibrylatorem koles moze przez 2-3 sekundy biegac jak turbodymomen bo jest niesmiertelny. Bronie medyka sa silniejsze od broni Asfalta, wiec smiac mi sie chce jak ktos sie chwali, ze ubija wszystkich medykiem, a jak dostanie z granatnika albo od snajpera to odrazu placz i lament. Pierwszy raz uwazam, ze EA nie zrobila tak, ze jedna klasa jest lepsza od innych. Przynajmniej na serwerze nie ma 32 biegajacych medykow z m60 albo 32 asfaltow skaczacych z granatnikiem, a na klanowkach moze czasem pojawi sie jakas inna klasa niz medyk. Kazdy gra ta klasa, ktora chce.

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 10:12 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2009, 20:38
Posty: 10
Zrozumcie że każda klasa ma swoje plusy i minusa. Moim zdanie wszystko jest ładnie wyważone, są szturmowcy, jest kilku medyków na serwie, a i zwiadowcy pilnujący respa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 10:40 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
każdy kto wykupi serwer ma prawo ustalac na nim panujace zasady , powinny byc one widzoczne w info gdy wczytuje nie mapa ( no GL , no M60 , no 4< recon ) i wtedy masz szanse zdecydować czy grasz czy nie , a nie pózniej z dupy bana/kicka dostaje bo strzeliłem GL o jeden raz za dużo ... gram assaultem i wykorzytuje to co ma ta klasa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 11:00 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
JUHA tu nie chodzi o to czy gra jest wywazona czy nie, tylko co kazdy moze zrobic z wlasnym serwerem. Ponoc teraz juz maja dzialac komunikaty na serwerze w R7. Tu nie jest placz czy ktos zostal zabity z GL czy nie. Gdy chcialbym sobie zrobic serwa snipers only, to z ToS wynika, ze nie moge.

A imo jesli Ty grasz tylko granatnikiem i tylko do przodu to chyba pomyliles gry, i to juz jest disruptive gaming, zabijasz rozgrywke. W tej grze esencją jest takie coś jak drużyna i squad i umiętnosc gry kazda klasą i co jest w danej chwili bardziej przydatne dla druzyny a nie tylko k/d ratio. Zreszta fajnie przeprowadzona akcja druzyny daje o wiele wiecej funu.

Mam nadzieje, ze w ligach bedzie jakis rozsadny limit wynikow, bo nie widze przyjemnosci gry przeciw 8 medykom, 8 asfaltom itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 12:26 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 22:53
Posty: 25
Na jakich wy ku**a serwerach gracie?...

Przez 24 poziomy do których doszedłem przez prawie 24 godziny grania, nie wyrzucono mnie ANI razu, za GL, C4, Roadkill, Sniping, czy cokolwiek innego.
To że ludzie płaczą jakie to C4 albo GL jest straszne i złe, to całkiem inna sprawa.
Tak samo jak i DG.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
RazorX63 napisał(a):
Na jakich wy ku**a serwerach gracie?...

Jacy my? Tu chodzi o jedną osobę która poleciała z płaczem się poskarżyć na forum EA że dostał bana za GL. Żałosne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 13:12 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2010, 00:29
Posty: 7
Ostatnio na jednym z serwerów jeden Pan , niestety Polak i użytkownik tego forum miał pecha bo grał w teamie ktora zbierała baty i widać nie potrafi kotrolowac emocji bo najpierw poleciały epitety pod moim adresem a nastepnie na cała drużynę , ktorych lepiej nie przytaczać na forum. Widac zbyt często własnie dosiegały go moje granaty , ale skoro DICE zrobiło taką klase to dlaczego nie miałbym korzystac z dobrodziejstw granatnika ? Granie Reconem lub medykiem całkowicie mi nie leży wiec biegam tym co lubie bo GRA MA SPRAWIAĆ PRZYJEMNOŚĆ i nadal jest to tylko gra. Szkoda że niektórzy przekładają to ponad swoja psychike - Pan Pr0 powinien wiecej siedzieć w książkach ze szkoły niż przed komputerem.A co do banów na serwerze,zasada jest prosta - Ja płace ja wymagam.Zawsze jest możliwość iśc na inny i tam se grać beztresowo.

PS. Pytanie do Adminów.Może przykleimy taka baze Czarnych owiec (chodzi mi głownie o polskich graczy) którzy niepotrafia normalnie pograć, obrażają innych graczy lub cheatują. To tylko taki pomysł.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
h1gh napisał(a):
JUHA tu nie chodzi o to czy gra jest wywazona czy nie, tylko co kazdy moze zrobic z wlasnym serwerem. Ponoc teraz juz maja dzialac komunikaty na serwerze w R7. Tu nie jest placz czy ktos zostal zabity z GL czy nie. Gdy chcialbym sobie zrobic serwa snipers only, to z ToS wynika, ze nie moge.

Jak najbardziej zgadzam sie z tym, ze admin moze sobie ustawic zasady jakie chce. Jak jest o tym info na poczatku gry to ok. Mowie jedynie o sytuacjach, gdzie admin wywala po 5tym trafieniu granatnikiem bo mu wynik zepsulem. Jak jest informacja, ze nie ma GL to wychodze z serwera albo gram medykiem/snajperem.

h1gh napisał(a):
A imo jesli Ty grasz tylko granatnikiem i tylko do przodu to chyba pomyliles gry, i to juz jest disruptive gaming, zabijasz rozgrywke. W tej grze esencją jest takie coś jak drużyna i squad i umiętnosc gry kazda klasą i co jest w danej chwili bardziej przydatne dla druzyny a nie tylko k/d ratio. Zreszta fajnie przeprowadzona akcja druzyny daje o wiele wiecej funu.
Mam nadzieje, ze w ligach bedzie jakis rozsadny limit wynikow, bo nie widze przyjemnosci gry przeciw 8 medykom, 8 asfaltom itp.

Oczywiscie w trybie "Rush" najlepiej jest atakowac siedzac w bazie niz isc do przodu :wink: Ja gier nie pomylilem. Pomylily ja osoby, ktore uwazaja, ze jakiejs broni nie powinno sie uzywac. Granatnikiem bardzo dobrze atakuje sie flagi i je broni co oznacza, ze wlasnie gram wedlug zasad gry. Bronie lub atakuje punkty na mapie. Umiejetnosc gry kazda klasa? Owszem, ale skoro mowimy o druzynie to wlasnie najlepsza druzyna to taka, gdzie kazdy ma swoja pozycje, klase i wie co dokladnie ma robic, a nie ze kazdy co chwila zmienia profesje. U mnie w druzynie ja najczesciej robie za oslone, a to najlepiej robi sie spamujac granatnikiem/granatami lub granatami dymnymi. W tym czasie reszta mojej druzyny atakuje cel. To jest gra zespolowa. W zadnym wypadku GL nie zabija gry. Poprostu jest to kolejna opcja do wykorzystania w trakcie gry.

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL