Teraz jest 7 paź 2024, 21:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Film przedstawiający spotkanie Qusso / Ozovich na jedym serwerze :
link : http://www.youtube.com/watch?v=xzlG_IeRZag
(film powinien byc lada chwila dostępny w HD)


Do Moderatorów : Nie znalazłem w regulamienie jakiegokolwiek powodu dla którego ten film (topic)
mógłby być skasowany więc prosze go niekasować . Film nikogo nie obraża a jedynie informuje i porównuje dwóch graczy
oraz to że krytykuje pewne zachowania . Mam nadzieje , że będziecie konsekwetni w działaniu a nie stronniczy.
Swtworzyłem kilka tematów na forum i napisałem kilka / kilkanaście postów gdzie praktycznie każdy jest merytoryczny i dotyczący gry.
Nagrałem i zmontowałem kilka filmów , rzadko spotykam jakis filmy polskich graczy a chetnie bym ich oglądał wiecej .
Rozumiem , że filmy mogly sie niepodobac ale jesli ktos je krytykuje to niech chociaz podaje jakies powody i sugestie a
nie rzuca mięsem i obraża . Ktoś mnie wyzywa od nooba i obraża ale nie chce zagrac ze mna chociaz to proponowałem niejednokrotnie .
:
Cytuj:
Ozovich:
Orenos - z tego filmiku z platynową gwiazdą już wylewaliśmy parę razy, nawet temat na forum o tym autor zrobił. ;)


Cytuj:
Qusso napisał(a):
Ozovich widac ze nie grales z zadna dobrą grupą graczy skoro mowisz takie bzdury , noob nie powinien dobradzac noobom , czyż nie ? ( NIe rozumiem dlaczego tylko na polsich forach spotykam takich hejterów jak ty , dlatego staram sie ich unikac )
Recon to druga najbardziej przydatna klasa w grze dla teamu po medzie .

Może zastąpić assulta
- niszczenie budynków
- niszczenie HMGs
- niszczenie mcomów
- najlepsza klasa do mounted gunów w czołgach , helikopterach i UAV ( chyba ze w choperze masz rozgarnietego inzyniera ktory umie naprawiac Cie w locie swapujac spoty , ale tego jeszcze nie widzialem nigdy poza ludzmi z ktorymi ja gram ( clan + koledzy )
- równie dobry fragger ktory niepotrzebuje medyka

Może zastąpić enga
- niszczenie czołgów
- niszczenie APC ( najlepsza klasa do tego )
- niszczenie Choperów ( równiez najlepsza klasa do tego w grze )
- niszczenie UAV ( najlepsza klasa )


-Nie potrzebuje assysty meda zeby robic pomiot

- jesli dobrze spotuje bezcenna postac w druzynie

- najlepszy spawn pointer w grze , o ile jest sprytny i umie uzywac kulki

- najlepszy cover dla uzbrojonych m-comów o ile umie uzywac mortara lub c4

to kilka przykladow . Nie rozsmieszaj sie i nieopowiadaj bzdur ludziom ktorzy chca sie czegos nauczyc


Cytuj:
Ozovich:
Generalnie za długie i nie chciało mi się czytać dokładnie (zresztą nie lubię elaboratów reconowych fanbojów usprawiedliwiających istnienie tej klasy) ale ujmę to tak: niech sobie rozwala APC samym spojrzeniem i kosi helikoptery piorunami z dupy. Problem polega na tym, że tutaj gra polega na objectivach a w tym recon jest właściwie bezużyteczny w porównaniu z resztą. Comprende newbie?


Chętnie uczestniczyłbym w forum gdzie ludzie dorośli nie byli zawistni ani zazdrośni , w którym mozna sie podzielic podstawowymi i profesjonalnymi
wątkami/spostzreżeniami/doświadczeniami dotyczącymi gry , dołączajac do tego forum mialem taką nadzieje . Co do filmu z platynową gwiazdą to szczerze:
dopoki jej nie zdobylem nawet nie wiedzialem jak to mozna zrobic albo jak wyglada . *stad filmik

Ścieżka dzwiękowa w filmie niestety została zablokowana (Haterz Everywhere) przez co rowniez nie słychac rozmów na teamspeaku 3

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:26 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Ahahaha.

Największa ogólnie beka (poza samym faktem tego, że jemu się chciało to nagrywać) jest z tego, że między bronieniem Africa Harbor (na którą wszedłem w 3/4 robiąc poranną kawę) i bronieniem Port Valdez (gdzie mnie już nie było bo teamy były niezbalansowane totalnie i nie było sensu tak nabijać fragów) jest też runda atakowania Port Valdez, która jak widać została chyba wycięta, ewentualnie Qusco jest jak Chuck Norris i może bronić dwa razy pod rząd. Brak owej dosyć krótkiej i dramatycznie zakończonej rundy być może ma jakiś związek z tym, że was tam przycisnęliśmy do samego spawna i tłukliśmy jak kaczki.

Anyway, propsuje nolajfie że ci się chce takie rzeczy nagrywać, wycinać tak żeby pasowało do hipotezy, obrabiać i wrzucać kiedy adresat ma wielką bekę i totalny zlew. Podejrzewam że większość forum jest już też raczej zmęczona twoimi nieustannymi próbami udowadniania że jesteś fajniejszy ode mnie. Krótko mówiąc, wrzuć na luz i zajmij się np. życiem.

Coś dla ciebie chłopaku ;) :

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
Nie mam pojecia po co powstał ten filmik, zmarnowalem 2 minuty zycia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Tak grajac na port valdez i atakując rzeczywiscie przegralismy to prawda . Co nie zmienia faktu że 3do1 tez o czyms mowi nie mowiac o tablicy . Co do druzyn to byly rownie słabe , tzreba bylo tylko powiedziec co maja robic i jakos to sie zaczelo zazebiac czego widocznie Wy niezrobiliscie . Co do kawy to gralismy okolo godziny 23 w nocy wiec poranna kawa ? Akurat uwierze ze polowe meczu robiles poranna kawe w sobote o 23 w nocy tymbardziej ze widziales ze jestem na serwie ( bo napewno nie chciales grac jak najlepiej - taaaaa ... ) pewnie grales jednym palcem u nogi ; ) . Co do posta to przynajmniej umiesz sie przyznac do porażki wiec tutaj duzy plus czego sie wogole nie spodziewalem . Szkoda , że zmieniasz strony caly czas , wszyscy tak robia i pozniej okazuje sie ze jest 19 przeciw 13 .... kazdy chce grac z tymi co wygrywaja co dla mnie juz wogole jest porażką...

Cytuj:
Nie mam pojecia po co powstał ten filmik, zmarnowalem 2 minuty zycia.


jak widzisz ze topic jest dla Ciebie niezrozumialy to po co wchodzisz i ogladasz ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:40 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Do jakiej porażki chłopie? Jakie 3-1, rofl? W jedynej rundzie którą grałem od początku do końca w tej rozgrywce (oczywiście jakoś jej nie ma na filmie) zgnoiliśmy was jak burą sukę, co zresztą przyznałeś w powyższym poście.

Cokolwiek bierzesz polecam przestać. Zresztą, z kim ja w ogóle rozmawiam, ech.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 mar 2010, 02:43 przez Ozovich, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
acha czyli na 4 rundy grales tylko jedna od poczatku do konca ;D ? 2 byles afk a w 4 nagle zniknales z servera ? Mam sposob jak cie znalezc wiec czy chcesz czy nie na jakima serwie jeszcze zagramy ; ) , tym razem mam nadzieje ze nie bedziesz wchodzil za mna do innej druzyny ?

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 mar 2010, 02:44 przez Qusso, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:44 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
No, dokładnie.*



*może ten żyjący we własnym świecie debil da sobie jednak spokój jak mu będę przytakiwał?


Cytuj:
Mam sposob jak cie znalezc wiec czy chcesz czy nie na jakima serwie jeszcze zagramy

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 mar 2010, 02:46 przez Ozovich, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:46 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 16:29
Posty: 20
Ty masz jakis kompleks wyzszosci nie ? Albo problemy z akceptacja swiata, ktory Cie otacza przez co zamykasz sie w pokoju by byc kims w tej grze ? Ja tak na powaznie pytam bo te Twoje teksty to oznaka skrzywienia psychiki nie wiem czy jestes tego swiadom.

Filmik obejrzalem bo spodziewalem sie jakichs fajnych akcji a nie pitolenia o pupie Maryny ze tak powiem.

OT : Witam forumowiczow. chetnie zagram czysto 4fun bez e-napinki z dojrzalymi wiekowo jak i emocjonalnie ludzmi. W grze mozna mnie mnie spotkac pod nickiem AintNoSunshine. Pozdrawiam Was i Ciebie Qusso mistrzu bc2.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
jest fajna akcja / reload -> noz -> reviev -> rozwalenie czolgu medykiem stzrelajac w mine ( a przynajmniej robiac dodatkowy dmg)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 mar 2010, 02:49 przez Qusso, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:48 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 16:29
Posty: 20
szkoda ze reszta to jak powiedizalem pitolenie o pupie Maryny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
jastem w trakcie zbierania materiału na pelnometrażowy fragmovie , niestety frapsujac mam tylko kolo 50-60 fps wiec gra sie niekomfortowo a 1 runda zajmuje jakies 20 GB na HDD
Fikus : skoro film Ci sie nie podobał po co wracasz do topicu i go drążysz ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:53 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 16:29
Posty: 20
martwie sie o Ciebie... wybacz ale taka moja natura. Staram sie pomagac ludziom niczym dobry pasterz pomaga swym owieczkom.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
i kto tu ma skrzywiona psychike ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:56 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 16:29
Posty: 20
Filantropie uwazasz za skrzywienie psychiki ? To masz wiekszy problem niz sadzilem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 03:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
W Wielkopolskim gimnazja mają ferie czy co?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL