Teraz jest 5 paź 2024, 08:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:55 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
kamks napisał(a):
no to wyjeb......a gra leczenie i to wszystko. Zacznij se grać w sapera :D W grach typu strzelanki chodzi chyba o walke nie mówie tez se nieraz kogos ulecze ale nie że moim celem jest leczenie a nie zabijanie


edit#
Qusso chyba że tak :D


gratulacje - grasz medykiem i twoj cel to zabijanie...
BRAWO!!!

o takich jak ty, pisalismy wczesniej!!! :shock:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 18:58 przez Okruch, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 17:03
Posty: 24
nie no medyk ma lepsze giwery ale wiesz jak ktoś mówi że on prawie wg nie zabija bo po co to troche dziwne ale jak ktoś lubi taką gre to spoko :D nikogo nie obrażajac to moje zdanie jest takie : słabi gracze tez muszą jakoś pkt zdobywac :D

Edit#
Okruch nie wiem czy grałes w bf2 ale tam medycy wymiatali i tu jest tak samo wieć moim priorytetem jest zabijanie ;D

_________________
Obrazek [/url]


Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 18:59 przez kamks, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:17
Posty: 44
Toć ja nie napisałem nigdzie,że nie zabijam tylko,że się na to nie nastawiam.Trzeba spełniać swoje role.Ja nie bronie nikomu być medykiem z aspiracjami snajpera :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Może wyjaśnie coś jak to u mnei wygląda : 80 % czasu grajac na publickach z "randomami" zdecydowanie medykiem zabijam a podnosze tylko wtedy jak widze ze moze to mi (druzynie) cos pomoc przyklad : uzbrajam mcom za mna siedzi 2 ludzi -padaja , jak wyczyszcze albo jak jest jeszcze czysto to podnosze . Medykiem lecze i podnosze jak wiem , że mam ze soba ludzi ktorzy potrafia zabijac (grać) , wtedy mozna na nich polegac i im pomagac skupiajac sie na leczeniu z perkami pomagajacymi temu. Ale tak jak powiedzialem 80 % czasu zabijam bo trzeba robic 2 rzeczy naraz...

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 19:01 przez Qusso, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:01 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 17:03
Posty: 24
No własnie ja tak samo robię. To znaczy nastawiasz się na zabijanie :d

_________________
Obrazek [/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
I tak i nie , bo nie ma nic lepszego w teamplayu niz dobry medyk ktory potrafi utrzymac druzyne przy zyciu , ale staram sie unikac podnoszenia kogos kto i tak zginie w starciu 1v1 ...a co dopiero wymagac jakiegos myslenia i kooperacji od takich osob. Brutalne ale prawdziwe .

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 19:04 przez Qusso, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:04 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 17:03
Posty: 24
Okruch napisał(a):
@exoriou - chodzi wlasnie o to, ze czesto medyk leci na pale, reanimuje wszystkich dookola zeby nalapac punktow, niezastanawiajac sie "Czemu akurat w tym miejscu musial reanimowac 5kolesi...hmmm... " ale punkty benda, to wskrzesze ich... tylko po to, zeby znowy wylonila sie ferajna zza pagurka, i wszystkich skasowala... :shock: kilka razy widzialem cos takiego, az sie chce Pacnac takigo kolesia za tempote!!! :stupid:




I zobacz a pewnie tek koleś co pisał że się nastawia na leczenie to myślisz że jak robi :D

_________________
Obrazek [/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:07 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
jak wiekszosc, pykam na przypadkowych serwerach, ale tego niepotrafie zrozumiec - coraz czesciej niemozna doprosic sie o apteczke, o podniesieniu z ziemi niewspominajac... fajnie ze medyk ma mocniejsza bron, ale jak macie takie aspiracje moze czas przestawic sie na trepa... :shock:

widok 4medykow latajacych po mapie, gdzie nie mozna znalesc apteczki, anie pomocy jak sie padnie robi sie upierdliwy... :stupid:



Skoro juz przeczytales, i zacytowales - to przeczytaj RAZ jeszcze!!! :lol: chodzilo o reanimowaniu na pale, w miejscach gdzie jest pewno wrogow.... a patrzac na twoje statystyki, widac ze zreanimowanie lub wyleczenie u ciebie, trzeba sobie czyms zasluzyc!!! :roll: i wlasnie tego nie rozumiem!!! Moze skor wolisz zabijac, przestan isc na latwizne i graj trepem...? slabsza bron, ale wieksze wyzwanie - bo tak jak napisales, slabi gracze jakos musza zdobywac punkty, a skoro ty jestes mocny czas na jakies wyzwania.... :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:33 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 17:03
Posty: 24
lecze własnie nie na pałę :D

_________________
Obrazek [/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 21:14 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
tak sie sklada ze gralem, i z tego co pamietam pykalem "wsparciem" przez lmg... i nie pamietam szczegolnych zaslug medyka, poza leczeniem :shock:

ale to stare dzieje :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 22:44 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 17:03
Posty: 24
to chyba słaby byłeś bo medycy tam wymiatają wiem bo sam grałem i mi nikt nie dawał rady.

_________________
Obrazek [/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
wystarczy mi Twoj sposob rozmowy, zeby wiedziec ze nie interesuje mnie to :roll:

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 23:09 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 17:03
Posty: 24
co cię niby nie interesuje ?

_________________
Obrazek [/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 23:22 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Okruch napisał(a):
jak wiekszosc, pykam na przypadkowych serwerach, ale tego niepotrafie zrozumiec - coraz czesciej niemozna doprosic sie o apteczke, o podniesieniu z ziemi niewspominajac... fajnie ze medyk ma mocniejsza bron, ale jak macie takie aspiracje moze czas przestawic sie na trepa... :shock:

widok 4medykow latajacych po mapie, gdzie nie mozna znalesc apteczki, anie pomocy jak sie padnie robi sie upierdliwy... :stupid:



Skoro juz przeczytales, i zacytowales - to przeczytaj RAZ jeszcze!!! :lol: chodzilo o reanimowaniu na pale, w miejscach gdzie jest pewno wrogow.... a patrzac na twoje statystyki, widac ze zreanimowanie lub wyleczenie u ciebie, trzeba sobie czyms zasluzyc!!! :roll: i wlasnie tego nie rozumiem!!! Moze skor wolisz zabijac, przestan isc na latwizne i graj trepem...? slabsza bron, ale wieksze wyzwanie - bo tak jak napisales, slabi gracze jakos musza zdobywac punkty, a skoro ty jestes mocny czas na jakies wyzwania.... :wink:


Problem sprowadza się do tego, że obecnie assault rzadko kiedy ma coś do powiedzenia w 1/1 z M60, pomijając granatnik. Medyk obecnie jest główna siłą uderzeniową z powodu przewagi ogniowej - i to jest koszmarna głupota BC2, tj. łączenie supporta z sanitariuszem i do tego sztuczne nabijanie owej klasie statystyk przez kosmiczne premie za reanimowanie ludzi (pozdr. medyków chwalących się liczbą swoich ace pinów, ech).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 02:46 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Skończcie p*e i napiszcie coś ciekawego o graniu medykiem, poza whine jaki to m60 jest zły i osobistych wyjazdach o e-peena. Psujecie topic.

M60 jest przesadzoną bronią, a to że jest wcale nie znaczy, że każdy medyk ma z tym biegać i szarżować zapominając o tym, że ma stać raczej z tyłu i podnosić poległych...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL