Teraz jest 9 paź 2024, 22:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 mar 2010, 13:25 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Thx, przetestuję sobie, jak już będę "musiał" :P Cieszę się że w ogóle jest taka możliwość żeby grać reconem nie siedząc "bezczynnie" na górce noobów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Luneta ma zasięg jedynie 75m.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 17:46 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
nie rozumiem podejscia "odblokowac, zeby odblokowac" - jak chcesz odblokowac recona, lap za wiarowke i wal czerepy - ale nie z gurki noobow, tylko np. od tylu :lol:


luneta tagujaca przeciwnikow jeszcze ani razu sie nie sprawdzila - grajac reconem pykam na 150-250metrow, a ona taguje na okolo 70m... niewiem jaki mialo to sens - chyba ze recon patyzant, dzialajacy na tylach wroga, ale wtedo przydadza sie inne dodatki niz ta lunetka...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 17:55 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Musiał było w cudzysłowiu, a odblokować chcę, bo kilka razy, wiem że to żadkość i nie każdy będzie chciał w to uwierzyć ;) ale trafiło mi się kilka gier na których po swojej stronie nie miałem wsparcia żadnego zwiadowcy, a by się przydało :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 23:25 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 09:30
Posty: 21
Witam.Czy może mi ktoś wytłumaczyć HUD-a, skąd mam wiedziec ile mam HP, co to jest to sledzenie pojazdów?pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 09:38 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:03
Posty: 51
Ogólnie już grałem dorwałem nareszcie moją kopię BFa :D Gra jest spoko i w ogóle ale temat o reconie :P

Reconem grałem na tyle że mam wszystkie jego unlocki i szczerze mówiąc ciekawie spisuje się VSS z reddotem, gdy biegnę na rushu wysadzić m-comy. Fakt jego skuteczny zasięg jest śmieszny z uwagi na rozrzut, ale gdzieś za linią wroga gdy ma się czas podbiec i władować serię w plecy jest świetny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 10:45
Posty: 10
Wczoraj grając reconem majac snajpere GOL i ten dodatek do lunety nie zauważyłem aby raportował że widze przeciwnika, po ok 4 sekundach naciskajac Q od razu pojawił sie pomaranczowy znacznik wiec jak to jest włacza sie automatem czy nie, jak jak to co po 10 sekundach jak go mam na celowniku?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
stalone78 napisał(a):
Wczoraj grając reconem majac snajpere GOL i ten dodatek do lunety nie zauważyłem aby raportował że widze przeciwnika, po ok 4 sekundach naciskajac Q od razu pojawił sie pomaranczowy znacznik wiec jak to jest włacza sie automatem czy nie, jak jak to co po 10 sekundach jak go mam na celowniku?

Przeczytałeś co wcześniej tu napisano? Że ten dodatek ma zasięg 75m?

A co do gry reconem-snajperem polecam szukać mniej oczywistych spotów. Czyli zapomnieć o wszelkich szczytach górek, dachach budynków, czasami zwykły krzaczek jest najlepszy. :mrgreen:
No i pamiętać jak nieoceniona jest sonda dla teamu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 16:05 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 09:30
Posty: 21
A skad mamy wiedziec ile jest metrów do danego celu? :roll:
Ma ktoś ten manual?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 03:31 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
shalashaska napisał(a):
A skad mamy wiedziec ile jest metrów do danego celu? :roll:
Ma ktoś ten manual?



Musisz dokupic dalmierz laserowy, albo strzelac na "oko" :roll:


@exoriou - "Czyli zapomnieć o wszelkich szczytach górek, dachach budynków, czasami zwykły krzaczek jest najlepszy" naprawde musisz informowac? :lol: wiesz ile radochy daje, gorka uslana ruszajacymi sie glowami, czekajacymi na... :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
A ja mam taką prośbę do Reconów. Jak już widzicie (np na Isle Innocentes), że drużyna uzbroiła M-coma to zrzućcie artylerię na tego migającego m-coma, uniemożliwicie przeciwnikom rozbrojenie. Często jest tak, że po uzbrojeniu m-coma jest cisza a na górce 5 snajperów :stupid:
Także jeżeli już nie latam po waszych krzakach z ekipą i nie wybijam was na tej górce to po pomóżcie swoim :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 09:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2010, 22:33
Posty: 33
ja wczoraj pograłem trochę "assault reconem" - type88+wiekszy mag+magnum = rzeź :P Ta broń ma niesamowitą moc zatrzymującą i trafiając w przeciwnika, prawie się go zatrzymuje. Ale trzeba grać na srednim dystansie, mi osobiście to nie przeszkadza :)

_________________
Sniper Cop!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:00 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 09:30
Posty: 21
Ja wczoraj dość długo trzymałem śmigłowiec, oni czekali na kompletną obsadę a ja co przeładowanie jednego zdejmowałem który akurat wchodził na miejsce pilota, odległość dość spora bo za piątym strzałem miałem już 2000 pointów :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 16:04 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
W sumie po dłuższym spędzeniu czasu na polu bitwy Reconi już mnie tak nie wkurzają. Sam lubię sobie od czasu do czasu "posnajpić". Chodzi o to, żeby snajpić z głową. Nawet jak siedzi w krzakach 5 snajperów z odrobiną oleju w głowie, to mogą narobić niezłych spustoszeń u przeciwnika czyszcząc nam drogę do m-coma. Chodzi o to żeby panowie w krzakach obserwowali swoich i teren ich otaczający i czyścić ewentualne bezpośrednie zagrożenia naszych. No i mortar na uzbrojonego m-coma to jest podstawa !!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ja gram reconem w zależności od potrzeby. Najczęściej zmieniam na tę klasę, jeśli aż roi się od postrzałów z daleka i co chwilę zasypywany jestem gradem moździeżowym. Wbrew pozorom snajper po drugiej stronie nie jest aż tak trudnym celem... :wink:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL