Teraz jest 9 paź 2024, 06:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2010, 07:29 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 11:35
Posty: 44
bombelg napisał(a):
nie wiem na jakich ty serwach grasz, albo z jakimi noobami ze wcale sie nie ruszaja ;/ przeciez na tym filmiku trafic ze snajpy to banal... jak ja gram to jeden na dziesieciu sie nie rusza przy strzelaniu ze snajpy.



potwierdzam :) straszne niemoty na tym filmiku - ale sam filmik jest bardzo edukacyjny :) na pewno się przyda początkującym zwiadowcom :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 14:56 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 16:05
Posty: 33
CarlosStorm napisał(a):
bombelg napisał(a):
nie wiem na jakich ty serwach grasz, albo z jakimi noobami ze wcale sie nie ruszaja ;/ przeciez na tym filmiku trafic ze snajpy to banal... jak ja gram to jeden na dziesieciu sie nie rusza przy strzelaniu ze snajpy.



potwierdzam :) straszne niemoty na tym filmiku - ale sam filmik jest bardzo edukacyjny :) na pewno się przyda początkującym zwiadowcom :)

Na każdym filmiku (montażu) zobaczysz stojących wrogów czekających na headshota. Dlaczego ? Nagrane strzały specjalnie pokazują momenty, gdzie wróg stoi i dostaje w głowę. W normalnej grze (wtedy kiedy nie nagrywałem) wrogowie latali jak szaleni.. Poza tym filmik jest odpowiedzią na "Recon Challenge" autorstwa "ryandpahl" i miał pokazać strzały z jak największą ilością punktów przy wykorzystaniu jednego pocisku.

A temat można zamknąć, autor otrzymał odpowiedź na pytanie. ;)

_________________
Obrazek
One Rule One Shot One Kill


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
aaaaj nieźle , ciekaw tylko jestem na ile oddanych strzałów trafiasz takie MHS 350 :D , rozumiem że scope x 12 ? snipe wyslales mi friend request niestety friends capllimit 20 niepozwala mi Cie dodac , pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 17:06 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 16:05
Posty: 33
Qusso napisał(a):
aaaaj nieźle , ciekaw tylko jestem na ile oddanych strzałów trafiasz takie MHS 350 :D , rozumiem że scope x 12 ? snipe wyslales mi friend request niestety friends capllimit 20 niepozwala mi Cie dodac , pozdrawiam

Po magazynkach na filmiku można zobaczyć ile naboi poszło ;)
Tak luneta x12.
Co do znajomych - ok ;)

_________________
Obrazek
One Rule One Shot One Kill


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL