Teraz jest 5 paź 2024, 10:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 mar 2010, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
gabcio napisał(a):
...ale sorry nikt nie ma czasu na zabawy w rozpoznawanie kim gra oponent,musisz go ubic nie zaleznie tym czym grasz...

Przecież to widać jak na dłoni czym gra przeciwnik bo każda klasa ma inne umundurowanie. Jeżeli wróg nie jest za daleko to od razu można rozpoznać:
-Lata w kominiarce i w hełmie-ASFALT
-Śmieszny beret (czasami czerwony) i krzywy ryj-MED
-Hełm z szybką-ENG
-Wookie-REC
;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
ta ale sie nie zastanawiasz jaka taktyke obierzesz na dana jednostke tak?!?!

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 17:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
No cóż , załóżmy , że widzisz grupkę graczy przeciwnika (asfalt, med, eng i recon).. co robisz?Strzelasz od razu byle zabić jak najwięcej , czy patrzysz jakie mają klasy ? Ja robię to drugie , po czym próbuję likwidować ich w takiej kolejności med>asfalt>recon/eng(zależy od odległości) .Jak dobrze pójdzie med pada(już nikogo nie uleczy ) , po nim asfalt(nie ma zagrożenia ze strony gl'ki)(tu zależnie od broni daję sobie chwile na przeładowanie i jeszcze rzucam nade w kierunku ciała meda (aby przypadkiem nie wpadło im do głowy podnoszenie jego kitu)), recon jest zagubiony bo nie wie o co biega, więc wyjmuje colta ( w sumie ten pistolet jest często bardziej niebezpieczny od gl'ki i m60 :D) ,a eng gustava , ale są już bez wsparcia dwóch najważniejszych klas :P Pisałem trochę na szybko więc sory za jakiekolwiek błędy ;/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 17:55 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 15:49
Posty: 8
Ja jak gram medykiem to podnosze wszystko co sie da nawet gdy trup leży tuz przed bradleyiem. Bo jak typa podnosze a on zdziwiony patrzy gdzie jest to ja sie nie dziwie ze ginie po 3 razy. I tu taka propozycja ( jak ktos cie podniesie natychmiast biegnij malo wazne w ktora stron - oczywiscie najlepiej do swoich, ale wazne jest zeby nie stał w miejscu). peace and Love

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 18:01 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@rfb_79 - sory nie chcialo mi sie czytac waszej pyskowki, jedno pytanie - jak uciekasz przez granatnikiem? kiedy wiekszosc wali pod nogi :lol: jasna, zdaza sie ze przez przypadek, ze przyladuje sie komus granatnikiem w zeby... ale to juz inna bajka.

Moglbys nagrac film, jak robisz zwody przed granatnikiem, albo rpg - bo jakos nie widze sposobu zeby to pomoglo (no chyba ze w jakims procencie, takich sytuacji, kiedy pocisk/granat przeleci obok, zamiast trafic w nogi :wink: ).



@tybek - o osobach z twoim podejsciem byly wypowiedzi wczesniej. brawo za podejscie... :stupid: (i tez propozycja do ciebie - mysl, zanim cos zrobisz!! ).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
tybek napisał(a):
Ja jak gram medykiem to podnosze wszystko co sie da nawet gdy trup leży tuz przed bradleyiem. Bo jak typa podnosze a on zdziwiony patrzy gdzie jest to ja sie nie dziwie ze ginie po 3 razy. I tu taka propozycja ( jak ktos cie podniesie natychmiast biegnij malo wazne w ktora stron - oczywiscie najlepiej do swoich, ale wazne jest zeby nie stał w miejscu). peace and Love

Szczerze powiedziawszy to nie pochwalam taktyki Podnoszę Każdego Może Mu Się Uda Uciec. Ten koleś którego podnosisz z takim zapałem mógłby się zrespić na członku swojej drużyny i być bardziej przydatny na polu walki niż tylko nabijać fragi kierowcy Bradleya. No ja rozumiem, że za reanimację jest dużo punktów, ale bez jaj, czasami trzeba ruszyć głową. Bez urazy ale wolałbym nie mieć takiego medyka jak Ty w Teamie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 00:03 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
Orenos napisał(a):
No cóż , załóżmy , że widzisz grupkę graczy przeciwnika (asfalt, med, eng i recon).. co robisz?Strzelasz od razu byle zabić jak najwięcej , czy patrzysz jakie mają klasy ? Ja robię to drugie , po czym próbuję likwidować ich w takiej kolejności med>asfalt>recon/eng(zależy od odległości) .Jak dobrze pójdzie med pada(już nikogo nie uleczy ) , po nim asfalt(nie ma zagrożenia ze strony gl'ki)(tu zależnie od broni daję sobie chwile na przeładowanie i jeszcze rzucam nade w kierunku ciała meda (aby przypadkiem nie wpadło im do głowy podnoszenie jego kitu)), recon jest zagubiony bo nie wie o co biega, więc wyjmuje colta ( w sumie ten pistolet jest często bardziej niebezpieczny od gl'ki i m60 :D) ,a eng gustava , ale są już bez wsparcia dwóch najważniejszych klas :P Pisałem trochę na szybko więc sory za jakiekolwiek błędy ;/


wyrznac w piz** i sie nie zastanawiam...mozesz podejsc napisac zeby zaczekali i policzyc ich albo spisac raport, grach fps nie ma czasu nad zastanawianiem sie w infantry kto kim gra,bijesz po jajach wszystkim,jak gram medem i widze grupe to puszczam przed nich granat potem drugiego wyciagam pkma...a jak sie konczy to pistolem i tych 3-4 przewaznie oganre,engiem to granat,rpg,karabin,pistol...asflat: granat,GL,ak i pistol...najlepszy sposob granat+granatnik...4 goscvi na krytyku i jedziesz po zebach patrzac jak padaja....zeby sobie biegnaca 4 wybierac i zabijac musialbys miec aimbota i " no to teraz ustrzele tego...a masz...a teraz tego.." haha jak biegnie 4 osoby ograniete i pykniesz meda to recon,asfalt wezmie jego kit i juz masz mokro....nie ma taktyki na jakas jednostek,moze byc takt na mape a skilla trzeba wytrenowac.pozdrawiam starych wyjadaczy ktorzy wiedza o co chodzi:))

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 00:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2007, 11:32
Posty: 66
Lokalizacja: Masthuur City
Dywan prawde ci powie, niemniej ciekawie jest posłuchać o taktykach na publikc :P BTW nie wiedziałem ile problemów może się pojawić gdy się na kogoś wpada albo zachodzi od tylu :D

_________________
keczap, wiadomo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 01:57 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
stary to nie taktyki...to glupie tematy: jak zabic snipera,jak zabis asfalta...normalnie jak wszystkich innych....poradnik na puba mozna napisac bo sa goscie co nie chca grac klanowo i lubia na voipach jechac i spotykaja sie przez gg itd. ale co tam moze byc...trzymac sie blisko,podnosic nie rozbiegac,dawac ammo i medpaki i miedzy soba,ale jak wbijasz na puba jest jedna strategia....jest 2-3 ogarow reszta to banda fragolapow kampiacych po krzakach.....wybij ilu mozesz,zlap aima,skilla no i staraj sie zeby spelnic przynajmniej 40% zalozen trybu gry,ale nie licz na teamplay z noobami i nie rwij sie sam na mcony i flagi bo urwa ci deada i skonczysz z statami 5-20 i tak przegrasz....czasem jak wbije na ffa to po 10min gry widac ze ludzie cisna do przodu ostro,nie kampia,podnosza sie..wiekszosc jest obeznana w batkach to wtedy tak..mozesz sie przylozyc i cos bardziej taktycznie pograc...ale sorry jak na 16 osob 8 w krzakach z snipa i mortarem hehehe

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 13:27 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
Okruch napisał(a):
@rfb_79 - sory nie chcialo mi sie czytac waszej pyskowki, jedno pytanie - jak uciekasz przez granatnikiem? kiedy wiekszosc wali pod nogi :lol: jasna, zdaza sie ze przez przypadek, ze przyladuje sie komus granatnikiem w zeby... ale to juz inna bajka.

Moglbys nagrac film, jak robisz zwody przed granatnikiem, albo rpg - bo jakos nie widze sposobu zeby to pomoglo (no chyba ze w jakims procencie, takich sytuacji, kiedy pocisk/granat przeleci obok, zamiast trafic w nogi :wink: ).



jak widzisz, że ktoś biegnie to nie strzelasz mu pod nogi tylko tam gdzie powinien się znaleźć gdy granat uderzy.

Markuję, że idę a w lewo po czym idę w prawo i koleś jest zmylony i puszcza granat na to lewo. Tak samo z rpg. Wyciąga rpg i celuje tak aby uderzyło mi pod nogi. RPG leci dużo dłużej niż granat. Ta sama taktyka... Filmów nie będę ci nakręcał bo ... po co?

Strategia tyczy się tylko dużych odległości. Na mniejsze. Zdrowaśka i headshot jak się uda.

i czytaj uważnie. Gra wymaga ciągłego ruchu i ciągłego adoptowania się do nowych warunków.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 13:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:17
Posty: 44
To respect jak takie manewry robisz.ja zbyt powolny jestem bo jak mi wyskoczy z granatnikiem to ja nawet mrugnąć nie zdołam.Poza tym trochę dziwne bo granatnik ma pewien zasięg,więc jeśli koleś cie przylooka i załóżmy ze od momentu gdy cie zobaczy do momentu gdy walnie z granatnika minie sekunda z kawałkiem to nie sądzę żebyś zszedł mu z pola rażenie .Granatnik nie kulka i zasięg rażenia pewien ma.Musiałbyś 10 metrowe skoki robić

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
a czy Tobie każdy wystrzał granatnika kończy się sukcesem? Myślę, że nawet połowa nie sięga, więc o czym tu mowa?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
Widze ze mozna odblokowac jeszcze jakies perki, zwiekszajace predkosc... :roll: bo jesli udaje ci sie to, co opisujesz - pozostaje napisac Zazdroszcze :wink:
Jako trep biegam z granatnikiem, + zazwyczaj dodatkowe obrazenia od materialow wybuchowych. Jesli uciekasz przed tym, wlasnie dlatego poprosilem o filmik z unikami - bo nawet jak chybie 40mm, koles jest w takim stanie ze poprawiam kulami... Tylko niewiem jakie masz doswiadczenia, bo granaty zazwyczaj leca na 10-30m :roll: (co do rpg to zgodze sie, sam przed nimi uciekam z wiekszych dystansow - ale mowimy o Granatach :!: ).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 00:21 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
Okruch napisał(a):
Widze ze mozna odblokowac jeszcze jakies perki, zwiekszajace predkosc... :roll: bo jesli udaje ci sie to, co opisujesz - pozostaje napisac Zazdroszcze :wink:
Jako trep biegam z granatnikiem, + zazwyczaj dodatkowe obrazenia od materialow wybuchowych. Jesli uciekasz przed tym, wlasnie dlatego poprosilem o filmik z unikami - bo nawet jak chybie 40mm, koles jest w takim stanie ze poprawiam kulami... Tylko niewiem jakie masz doswiadczenia, bo granaty zazwyczaj leca na 10-30m :roll: (co do rpg to zgodze sie, sam przed nimi uciekam z wiekszych dystansow - ale mowimy o Granatach :!: ).



oj ludzie... nie jest to cheatt i złotą regułą, oczywiście, że ginę ale nie na tyle często aby płakać.
nie chodzi mi o to, żeby się kiwać i zataczać ale być w ciągłym ruchu. TYLE ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2008, 01:40
Posty: 36
Na stronie badcompanytwo.com jest mała ankieta gdzie jest pytanie. Co jest najgorsze i są trzy opcje

Getting Noob Tubed (37%, 122 głosów)
The M60 Snipe (37%, 121 głosów)
Getting Carl Gustaved (26%, 88 głosów)

Wnioski wyciągnijcie sami. Jak dla mnie to ta broń trochę psuje zabawę. A na pewno tym co z nią nie biegają. Oczywiście mam namyśli M60. I proszę mi nie mówić że się widziało Asfalta który to nie wiadomo co robił bo ja też za oknem wiele widziałem...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL