Teraz jest 5 paź 2024, 10:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2010, 16:03 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 16:00
Posty: 12
Szczerze mówiąc nie rozumiem tego krzyku, jeżeli miałbym podliczyć od jakiej broni ginę najczęściej to byłby to noobtube (40mm) a nie M60, gustaw ma moc ale też trafić nie jest łatwo.
To może wykastrujmy wszystkie klasy z tych broni i będziemy wszyscy biegac z abakanem, albo zróbmy bronie które różnią się tylko wyglądem a staty takie same u wszystkich? Bądźmy poważni, M16 też ma niezłą moc przy dobrej celności, można tak wyliczać i wyliczać... każda klasa ma swoją broń lepszą lub gorszą. Nie płaczmy nad tym, lepiej skupić sie na wrzeszczeniu na noob snajperów :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Czesto gine od Gustawa, GL, Snipy i Sprzetu ciezkiego. Jakos z tego powodu nie placze. I co z tego ze M60 = powa? Trzeba umiec opanowac ten mixer, nie jest to cudowna nie majaca wad bron. XM8 jest fajna zabawka z ktorej latwo sie zamiata.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 11:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Mnie się osobiście lepiej gra XM8 niż M60 które ma może lepszy dmg ale za to niewygodne przyrządy celownicze. Ktoś powie że mogę wziąć reddota ale ja staram się tego nie używać bo wolę zabrać jakieś inne ulepszenie. Za to w XM8 celownik jest bardzo przejrzysty. Raz że nie wystaje do góry i na boki tak że zasłania obiekty obok przeciwnika w którego celuję a dwa to muszka jest cieńsza więc łatwiej jest wycelować na większe odległości.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Ja daje zawsze optX4 na wieksze dyst jak znalazl. A w bliskim spotkaniu to i tak NoZoom+FullAuto+Spray= Red Graffitti z wroga.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 12:17
Posty: 38
Lokalizacja: Wałcz
Śmieszą mnie te wszystkie żale... Ja tam żadnych błędów czy wad nie widzę. 1. Asfalt ma 40 mm. 2. Mechanik ma Gustawa. 3. Medyk ma m60. 4. Snipe ma Snipe. I Koniec duskusji każdy ma coś dobrego ale nie jest niezniszczalny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2010, 12:58
Posty: 10
Panowie,krótko gram więc moje pytania trochę laickie. 1.Jak skorzystać z leżącej apteczki,czy skrzynki amunicji?Czy każda skrzynka pasuje do mojej broni?
2.Jak używaćnoża?Mam go dawno-tz.powinienem go mieć,ale nie widzę na swoim wyposażeniu.Dlatego grając zwiadowcą,mechanikiem,czy inna postcią nie wiem jak go używać?Gdzie go znaleźć,pod jaką literą,czy cyfrą?
3.Jak wychodzę z gry,to pokazuje mi,że mam 410 pkt do skrzynki z amunicją i to od dłuższego czasu się nie zmienia.Jak ją zdobyć,jaką postacią grać?
To tyle.Jak na razie.Reszta później.łączę pozdrowienia.Czesław


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 14:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
czesterw napisał(a):
Panowie,krótko gram więc moje pytania trochę laickie. 1.Jak skorzystać z leżącej apteczki,czy skrzynki amunicji?Czy każda skrzynka pasuje do mojej broni?
2.Jak używaćnoża?Mam go dawno-tz.powinienem go mieć,ale nie widzę na swoim wyposażeniu.Dlatego grając zwiadowcą,mechanikiem,czy inna postcią nie wiem jak go używać?Gdzie go znaleźć,pod jaką literą,czy cyfrą?
3.Jak wychodzę z gry,to pokazuje mi,że mam 410 pkt do skrzynki z amunicją i to od dłuższego czasu się nie zmienia.Jak ją zdobyć,jaką postacią grać?
To tyle.Jak na razie.Reszta później.łączę pozdrowienia.Czesław

ad.1 Apteczka czy też amunicja ładuje się automatycznie gdy stoisz w jej pobliżu. Czyli, medyk rzuca apteczkę i dookoła wszyscy się automatycznie leczą a szturmowiec rzuca ammobox i wszyscy dookoła automatycznie uzupełniają amunicję.
ad.2 Nóż się używa naciskając środkowy przycisk myszki (kółko). W pobliżu wroga naciskasz kółko i Twoja postać wykonuje atak nożem. Nie da się na stałe wyciągnąć noża.
ad.3 Nie do końca wiem o co chodzi ale przypuszczam że musisz grać szturmowcem żeby zdobywać punkty (zabijać, spotować, uzupełniać amunicję kolegom, zdobywać flagi lub m-comy).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2010, 12:58
Posty: 10
Dzięki za szybką odpowiedź,ale jeszcze w temacie:
-używam środkowego PM jak wywalam drzwi,rozpruwam siatkę.Trzymam wtedy broń w rękach i ŚPM . Rozumię,ze tak jest też przy walce wręcz.Myślałem,ze go walę karabinem,a tu nożem,tylko ja o tym nie wiem.Przeciwnik ginie i otrzymuje informację,że zginął od noża.Tak jak ja często otrzymywałem.To jasne.Czy też mogę gdzieś znaleźć czym go zabiłem?
-gdzieś wyczytałem,że z BBC2 vs.Beta do BBC2 można przenieść tylko nieśmiertelniki.Pytanie jak się je pozyskuje?Nigdzie na ten temat nie mogłem znaleźć informacji. Pozdrawiam.Czesław


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
czesterw napisał(a):
Dzięki za szybką odpowiedź,ale jeszcze w temacie:
-używam środkowego PM jak wywalam drzwi,rozpruwam siatkę.Trzymam wtedy broń w rękach i ŚPM . Rozumię,ze tak jest też przy walce wręcz.Myślałem,ze go walę karabinem,a tu nożem,tylko ja o tym nie wiem.Przeciwnik ginie i otrzymuje informację,że zginął od noża.Tak jak ja często otrzymywałem.To jasne.Czy też mogę gdzieś znaleźć czym go zabiłem?
-gdzieś wyczytałem,że z BBC2 vs.Beta do BBC2 można przenieść tylko nieśmiertelniki.Pytanie jak się je pozyskuje?Nigdzie na ten temat nie mogłem znaleźć informacji. Pozdrawiam.Czesław

Jak kogoś zabijesz to Ci się na środku ekranu (pod celownikiem) wyświetla kogo i jaką bronią zabiłeś.
Co do nieśmiertelników i przeniesienia ich z bety do pełnej wersji to trzeba się logować w pełnej wersji na tym samym koncie co miałeś w BFBC2 BETA. Wtedy Ci przenosi nieśmiertelniki które zdobyłeś z bety do pełnej wersji.
Nieśmiertelnik zdobywa się w sposób taki że musisz kogoś zabić za pomocą noża czyli jak będziesz blisko to wciskasz ŚPM i go zabijasz nożem. Wtedy dostajesz nieśmiertelnik do kolekcji. Nieśmiertelniki (ich liczbę i nicki zabitych) można oglądać w jednej z zakładek w menu głównym.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Ja do XM8 meda dokladam perka zwiekszajacego obrazenia. Tylko sie zastanawiam o ile zwieksza to obrazenia? Gdzies jest to do sprawdzenia?

Ps: nie robcie offtopa. To poradnik meda :p

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 14:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Satyr napisał(a):
Ja do XM8 meda dokladam perka zwiekszajacego obrazenia. Tylko sie zastanawiam o ile zwieksza to obrazenia? Gdzies jest to do sprawdzenia?

Ps: nie robcie offtopa. To poradnik meda :p

Dmg przy amunicji magnum wzrasta o 25%.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Jeszcze jedno pyt. Dlaczego w tej broni co jest po XM8 w trybie HC na zoomie nie ma siatki celowniczej/red dota? Nawet jak wezme optyke x4 to nie mam zaznaczonego srodka. Fajny zamiatacz o parametrach XM8 i zwiekszona celnoscia, ale ten defekt czyni te bron niegrywalna w HC. To jakis bug? Czy kastracja ala HC.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Satyr napisał(a):
Jeszcze jedno pyt. Dlaczego w tej broni co jest po XM8 w trybie HC na zoomie nie ma siatki celowniczej/red dota? Nawet jak wezme optyke x4 to nie mam zaznaczonego srodka. Fajny zamiatacz o parametrach XM8 i zwiekszona celnoscia, ale ten defekt czyni te bron niegrywalna w HC. To jakis bug? Czy kastracja ala HC.

Ta broń to H&K MG36
Moim zdaniem to bug do załatania. Kropka powinna być widoczna. Producenci usuwając hud w trybie hardcore, zdaje się, że "wylali dziecko z kąpielą".

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 15:50 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Bug.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Aha to pewnie na latke tego buga poczekamy. Bo Dice jak to juz wiele razy pisalo ma wazniejsze sprawy do polatania. Ps. Nazw giwer ktorymi nie gram czesto zapominam. (z fona pisze nie mam jak spr) :)

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL