Teraz jest 8 paź 2024, 14:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 kwi 2010, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 15:14
Posty: 48
Należy także pamiętać by nie strzelać do wszystkiego co się rusza i jest w przeciwnej drużynie, strzelaj tylko wtedy gdy masz pewność że twoje "zdekonspirowanie" się przyniesie Ci sukces w postaci śmierci przeciwnika.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2010, 03:33 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
a ja tam wale praktycznie do wszystkiego co sie rusza jest duza szansa ze koles jest malo rozgarniety i zamiast zwiewac zacznie sie odruchowo rozgladac z ktorej strony do niego wala a wtedy juz praktycznie po nim a nawet jesli nie to przewaznie uda sie go spowolnic co tez moze przyniesc jakies korzysci.
Strzelac ,strzelac i jeszcze raz strzelac! :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2010, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:17
Posty: 44
Ja wole strzelać jak mam pewność bo nie ma nic gorszego niż asysta.Ja tu się sile i celuje,napocznę komuś wroga a ten go dobije :D .A poza tym często się zdarza,że po dźwięku i płomieniu snajper namierzy a jak to się kończy to wiadomo.Najgorszy jest dylemat jak jestem za kimś kilka metrów i wybór strzelać czy podejść i sprzedać kose w plery ryzykują,że się odwróci i pośle kulkę w japę.Nie raz mi się zdarzyło,ale wole wtedy zaciukać :wink:
Technika strzelania.Hmm to nie symulator i nie ma tu chyba za bardzo co dywagować

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2010, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, 19:19
Posty: 97
Co do tematu.Jak nie umiesz strzelać to nie graj FPS. Są gry akcji,strategie,zręcznościówki...Graj sobie.Ale spróbuje ci pomóc.ZAWSZE CELUJ!!! Na bliskie kontakty jak masz np.M16 z celownikiem dużo powiększającym wal z biodra.Ale tylko jeśli masz celownik DUŻO powiększający.Dużem błędem jest :Jesteś snajperem i widzisz medyka dosyć bliska odległość celujesz,bardzo happy że masz kill.On cię zauważa.Ty se celujesz najlepsze.Bronie medyka są bardzo szybko strzelne.On zaczyna walić i...Strzelasz ale źle w bok.Przełqaowujesz ,celujesz strzelasz.On może cie zabić jeszcze 4 razy.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2010, 22:19 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2010, 14:06
Posty: 27
Cytuj:
Jak nie umiesz strzelać to nie graj FPS

Błędne spostrzeżenie.

Strzelaj seriami, zresztą nic nie przychodzi od razu, z czasem sam się wyuczysz prawidłowego strzelania.

_________________
Obrazek





Grę w BFBC2 rozpocząłem 26 marca :).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2010, 23:53 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
Zgedi napisał(a):
Ja wole strzelać jak mam pewność bo nie ma nic gorszego niż asysta


zgodze sie ale tylko pod warunkiem jesli ktos patrzy tylko na swoj tylek
battlefield to z zalozenia gra druzynowa ale sa tacy co tylko patrza jak tu dobic do ratio powyzej 1.00 :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 00:30 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 13:04
Posty: 5
hmm. uwagi jak wyżej cenę- strzelać z przy-celowania to raz, nie biegać a starć się znaleźć dogodna pozycje i dopiero wtedy nawalać i trzymać sie drużyny .. Celowanie najpierw tułów a później ciągnąc w górę.. chyba że masz takiego skilla to od razu w head'a ( mnie nie wychodzi, ale są i tacy). Dwa jak zależy ci tylko na ratio spieprzaj z serwera gdzie większość drużyny przeciwnej to klanerzy (niestety zauważyłem że dość często jest tak że po lewej same drużyny złożone z klanów a po drugiej niezrzeszeni i to w mniejszości) z nimi ciężko wygrać w szczególności jak nie masz osłony a oni porozumiewają się ze sobą i większości to medycy ( cóż siła ogni plus dodatek w postaci defibrylatora) chodziarz jak wyczyścisz taki budyneczek napakowany takimi pseudo graczami to satysfakcje większa niż złota gwiazdka na giwerze.
no a co do snajperek- jak celujesz musisz wyuczyć się odległości (przychodzi to bardzo naturalnie o dziwo) i przeliczyć to na prawdopodobny opad na trajektorii (70% 2 jest skuteczny pozostałe 30 to ten pierwszy:)- być tak maksymalnie schowanym jak się da, niestety silnik ma ta wadę, że bardzo dobrze widać cień postaci która jest gdzieś przyczajona chyb ze za drzewami.... dwa strzelanie do celu w ruchu to bardzo wysoka szkoła jazdy ale po 100-200 killach można dojść do jakie takiej wprawy... kolejna sprawa to przyczajanie sie jak to robisz musisz byc pewnym ze masz kogoś za sobą z drużyny bo najczęściej zachodzi sie snajpera od tylu i wbija mu nóż w plery;) niestety jest tak ze często gra przycina na serwerze i masz lagi co w połączeniu nie ułatwia honorowo zdobytego headaa ( masz farta to go masz jak nie to sry).. tyle a co do pojazdow to podobnie tylko ze możesz dość wcześnie dodać pancerz i tp..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 08:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 10:45
Posty: 10
Nie ma to jak grupka 4 do 5 żołnierza w tym conajmniej jeden medyk który trzyma sie z tyłu obserwuje tył i boki i oczywiscie podnosi z gleby swoich a reszta prze do przodu i wali i monituje gdzie sa wrogowie wówczas można uzyskac spokojnie na runde 2 do 3 tys pkt za kazdym razem, bieganie samemu po mapie nie pomaga w zwyciestwie no chyba ze reconem ale to inna bajka:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 14:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:17
Posty: 44
stalone78 napisał(a):
Nie ma to jak grupka 4 do 5 żołnierza w tym conajmniej jeden medyk który trzyma sie z tyłu obserwuje tył i boki i oczywiscie podnosi z gleby swoich a reszta prze do przodu i wali i monituje gdzie sa wrogowie wówczas można uzyskac spokojnie na runde 2 do 3 tys pkt za kazdym razem, bieganie samemu po mapie nie pomaga w zwyciestwie no chyba ze reconem ale to inna bajka:)


Oj i żeby tak każdy grał...ale zazwyczaj wbija się na przypadkowy server gdzie każdy sobie biega za swoim fragiem i nie docenia siły teamplaya

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2010, 12:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2004, 22:51
Posty: 23
Lokalizacja: Szczecin
marioseda napisał(a):
pokombinuj z ustawieniami jasnosci i kontrastu w grze wylacz bloom (w moich dokumentach jest katalog bfbc2 a w nim plik settings tam zmien w linijce Bloom z true na false)


Czy ktoś "fachowo" może rozwinąć zagadnienie...
Jestem ciekaw czy to działa ?
pozdro

_________________
"... TEAMWORK, NAJWAŻNIEJSZY JEST TEAMWORK..."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2010, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2008, 20:16
Posty: 178
Zmniejszyłem kontrast i odrobinę jasność i faktycznie, na mapach typu Arica czy Panama widać trochę lepiej. Tyle mogę powiedzieć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2008, 20:06
Posty: 129
Jak poprawnie strzelać ?

Najlepiej full auto, bez przybliżenia przy tym chodząc i skacząc ile się da. Jak będziesz celować w nogi przeciwnika zabierasz wtedy najwięcej HP (Health-point - punkty życia). Proste prawda ?

Nie wiem jak można zadawać takie głupie pytania i tworzyć takie głupie wątki na forum :stupid:

Jak cie leją na publikach no to znaczy, że nie masz doświadczenia i jesteś tzw. Low*
Jak strzelasz no to widzisz czy koleś dostaje czy nie, wiec filozofii tu wielkiej nie ma.

I nawet jeżeli pozmieniasz sobie coś w opcjach to i tak to Ci nic nie da bo strzelać po prostu trzeba umieć.

Wiec brain_mode_on i idź na jakiegoś SquadRusha sie postrzelać a nie zajmować się pierdołami typu - pozmieniać sobie opcje w grze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2010, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2004, 22:51
Posty: 23
Lokalizacja: Szczecin
cudaks napisał(a):
Jak poprawnie strzelać ?

Najlepiej full auto, bez przybliżenia przy tym chodząc i skacząc ile się da. Jak będziesz celować w nogi przeciwnika zabierasz wtedy najwięcej HP (Health-point - punkty życia). Proste prawda ?

Nie wiem jak można zadawać takie głupie pytania i tworzyć takie głupie wątki na forum :stupid:

Jak cie leją na publikach no to znaczy, że nie masz doświadczenia i jesteś tzw. Low*
Jak strzelasz no to widzisz czy koleś dostaje czy nie, wiec filozofii tu wielkiej nie ma.

I nawet jeżeli pozmieniasz sobie coś w opcjach to i tak to Ci nic nie da bo strzelać po prostu trzeba umieć.

Wiec brain_mode_on i idź na jakiegoś SquadRusha sie postrzelać a nie zajmować się pierdołami typu - pozmieniać sobie opcje w grze.


Nie wiem jak inni, ale mi chodziło dokładnie o to co napisał "marioseda", i nie po to by ustawiać cokolwiek a z ciekawości opinii innych graczy.
A tobie najwyraźniej chodzi o co innego. Gwiazdek uznania nie otrzymasz za takie wypowiedzi, forum jest od komunikowania. Ktoś kto rozpoczął tu temat najwyraźniej liczył na pomoc - i taką otrzymał. Co do ustawień, jak źle ustawisz monitor to na niektórych planszach nie poszalejesz.
cyt: " ...Najlepiej full auto, bez przybliżenia przy tym chodząc i skacząc ile się da. Jak będziesz celować w nogi przeciwnika zabierasz wtedy najwięcej HP (Health-point - punkty życia). Proste prawda ..." - chyba chodzi tu o nabijanie punktów jak mniemam a nie o skuteczną eliminację przeciwnika. W nogi ??? , a co on ma tańczyć czy ginąć :stupid:
Kończąc, Ty zapewne należysz do skilled Elite i jesteś Fast* . Ujmij trochę swojej arogancji i szanuj innych.

_________________
"... TEAMWORK, NAJWAŻNIEJSZY JEST TEAMWORK..."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 06:51 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2006, 20:40
Posty: 41
Lokalizacja: Warszawa
Słuchajcie mam pytanie czy jak podniosę czyjś kit to podnoszę również jego specjalność am. magnum ulep. mat. wybuchowe czy zostają moje "perki" dziękuje i przepraszam jeżeli już było


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
cudaks napisał(a):
Nie wiem jak można zadawać takie głupie pytania i tworzyć takie głupie wątki na forum


Nie wiem co w tym pytaniu jest głupiego ?
Chyba, że Ty całe życie grasz tylko w 1 grę typu FPS...
Gdybyś grał np. w CSS, COD 4 i teraz w BC2 to byś zobaczył różnicę w sposobie strzelania.
W CSS masz instant hit, nie masz celownika z muszki, nabój leci prosto jak w morde strzelił, nic nie opada, nie wspominając o zupełnie innym recoilu.
Tutaj masz pewien okres czasu zanim pocisk trafi, parabolę lotu, możliwość celowania z muszki, inny recoil.

Na początku nowe osoby mają problem z przyzwyczajeniem się do tego, co stresztą widać i słychać na serwerach.

cudaks napisał(a):
Jak cie leją na publikach no to znaczy, że nie masz doświadczenia i jesteś tzw. Low*

Może w tej grze mi jeszcze nie idzie, bo to jest pierwy battlefield w którego gram. Ogólnie mam już doświadczenie w FPS'ach. Pewnie nawet większe niż Ty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL