Teraz jest 6 paź 2024, 22:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2007, 17:44
Posty: 45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Taaa wszyscy tu piszą jak zabijać a zamontowaliście kiedyś granatniki dymne?? to najbardziej przydaje się przy em-comach ostatnio grałem przeciwnik przycisnął naszych że jak wyskakiwałeś to ginąłeś więc zamontowałem dym na UAV poleciałem i wystrzeliłem i się robi dosłownie ściana dymu wtedy moi doskoczyli i założyli ładunek. Fakt postawienie klawiszy typu E i R to pomyłka tak samo uzbrajanie em-comów na E podnosisz kita i lipa.
A jeszcze jedno na temat UAV jak gracie na UAV i trzeba zdobyć nowe em-comy i wsza strefa robi się "czarna" jak zestrzelą wam UAV to nie wyskakujcie na E bo zacznie wam odliczać 10 sekund na ucieczkę ze "strefy śmierci :P " poczekajcie aż gra sama was wywali z tego komputerka co sterujesz wtedy możecie spokojnie się poruszać pary razy się tak wkopałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2010, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2010, 22:15
Posty: 3
Najlepsza taktyka to dostanie sie na tyly wroga, lecac skrajem mapki i nawalanie kolesi, ktorzy podskakuja na stolkach bo nie wiedza co sie stalo. Duzo łatwych celów zwlaszcza snajperow, na HC to rzez niewiniatek. Osobiscie w UAV korzystam z szybkiego przeladowania, rakiera ma jednak duzo wiekszego powera niz karabinek. Kiedy sie namierzy wroga a on sie poruszy lepiej zamiast myszki uzywac wsad-u.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2010, 20:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:17
Posty: 44
Czaić się nie ma co bo nie wiem jak wy,ale jak mnie ktoś z uava zdejmie to ja po resie od razu go wypatruje i papa więc nic się nie da uchować.Polecisz gdzieś daleko to cie snajper zdejmie itp.prawda jest taka,że rzadko udaje się dość długo utrzymać w powietrzu a jeszcze jak przeciwnik ogarnięty to za dużo nie zdziałamy.Niemniej jednak najlepsza technika to wspomniany wcześniej zoom i latanie gdzieś w oddali.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 09:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 17:47
Posty: 26
moim zdaniem niezbyt.... maja zooma mamy do dyspozycji tylko rakiete... ktorej przeladowanie trwa bardzo dlugo....

ja zawsze biore "alternatywny ogien" i wybijam kamperow

_________________
Obrazek

http://www.takeagift.pl/polecam:107353 <-- darmowe nagrody za minute uwagi dziennie... pomozcie mi i sobie zarobic :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2010, 00:08
Posty: 20
Mam wrazenie, że działko w UAV jest bardzo słabej mocy i nieraz miałem akcję, że coś jakby mnie komar kąsał nieudolnie :). A to Uav nad głową bzyczy i pluje łuskami. A i tak dostawał w papę. Najprzyjemniejszy jest zoom i atack "from above" :) Tym bardziej, jeśli jest to server hardcore. Wtedy najbardziej oplacalnym jest chyba szukac zbiorowisk wroga. Super sprawa dla uciazliwych snajperow i pierwszy front. Najlepszy moj wynik - 17/0. W koncu wrog zmienil druzyne na moja, machnal mi kose i wrocil do swoich.

_________________
Obrazek[ INTEL i7 920 '3.6 Ghz l ATi HD 4870 512 l G. Skill 6 Gb l AsRock EXTREME ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 15:11 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
działko ma moc 10 czyli bardzo słabe,ale i tak fajnie jest jak poleci się za plecy kampiącego snajpera i zabije się go z takiej zabawki ;D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Szczerze powiedziawszy, to musi być d*pa, a nie snajper, żeby nie słyszeć za plecami, czy nad głową brzęczącego UAV.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 16:54 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Bo zazwyczaj siedzą tacy w krzakach i tak intensywnie skupiają się nad swoim K/D ratio, że nic nie słyszą i zapominają o spotowaniu ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 02:54
Posty: 48
ja jednak obstaje za strzałami z daleka. Wylatujesz w przestrzeń nad stoiskiem z kompem uav (a w miarę możliwości nawet się cofasz ) Przełączasz na przybliżenie i bombardujesz powolutku ludziki :) Naprawdę ciężko jest zauważyć tak oddalonego uav a trafienie z czegoś innego niż snajpa jest praktycznie nie możliwe. Na VALPARAISO VILLAGE można też, wlecieć pomiędzy drzewa na skarpie która przechodzi przez całą mapę ( dla atakujących po lewej stronie ) - mamy wtedy dobry widok a sami jesteśmy praktycznie niewidzialni - bo kto patrzy w las , który jest dużo ponad poziomem wzroku i nie można praktycznie tam wleźć ( mooooże skacząc z bch )? Priorytetem w niszczeniu są wozy bojowe, większe skupiska ludności , pojedynczy żołnierze a na końcu m-commy - w które strzelasz kiedy już nie wiesz w co - choć lepiej zaoszczędzić długoładujący się strzał na pojawienie się wroga.
Dziś przez całą rundę latałem jednym uav i ubiłem chyba ze 20 fragów oraz kilka ładnych zniszczeń pojazdów - może nie jest to kosmiczny wynik jeśli chodzi o pd ale satysfakcja zostaje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Wynik jak najbardziej imponujacy. Swiadczy jednak bardziej o braku ogarniecia po stronie obrony, bo:

1. Po pierwszych paru kilach powinni zaczac szukac tego, z ich perspektywy, j&%$&ego UAV; a da sie go znalezc chociaz by po sluchu. Jak jest daleko to wlasnie po to sa Reconi.
2. Jesli go nie widac, to nalezy zrobic krotki wypad do bazy przeciwnika i zapodac kose gosciowi przy ekranie - czyli tobie (bez urazy ;))

Z tym sluchem to mowie na powaznie. Wczoraj na Laguna Presa slyszalem, ze lata gdziez UAV, ale go nie widzialem. Zaczalem latac po okolicy i go szukac, bo nawet jesli nie strzela, to i przez samo spotowanie moze niezle namieszac. Dopadlem skurzybyka :twisted: Mi latanie UAV nie wychodzi (jeszcze), ale jak jest rozgarniety operator to moze niezle krwi napsuc przeciwnikowi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 02:54
Posty: 48
a więc wypad do bazy przeciwnika bardzo często kończy się kalectwem a nawet śmiercią, nie mówiąc o tym że często gości przy uav ustrzelić nie da rady.
Snajperzy często nie trafiają bo uav jest mały i ciężko im odmierzyć odległość i wnieść poprawki bez przynajmniej jednego strzału próbnego ... a to dla "ogarniętego operatora" znaczy albo "chowaj się między drzewa" albo " oooo to strzela twój następny cel "
Co do obrony - czasem wróg stojący z tobą twarzą w twarz jest bardziej atrakcyjnym celem niż jakiś zasrany helikopterek latający gdzieś hen na horyzoncie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
DarK64 napisał(a):
a więc wypad do bazy przeciwnika bardzo często kończy się kalectwem a nawet śmiercią, nie mówiąc o tym że często gości przy uav ustrzelić nie da rady.

Spróbować zawsze można. Na mapach z 32 osobami, może to być trudne, ale już przy 20, czy 16 da się to zrobić na pewno. Wiem bo ostatnio sam w ten sposób sprzedałem operatorowi kosę i "pożyczyłem" sobie Bradleya. Wiadomo - zależy od mapy i drużyny przeciwnika.
DarK64 napisał(a):
Snajperzy często nie trafiają bo uav jest mały i ciężko im odmierzyć odległość i wnieść poprawki bez przynajmniej jednego strzału próbnego ... a to dla "ogarniętego operatora" znaczy albo "chowaj się między drzewa" albo " oooo to strzela twój następny cel "

Miałem akurat bardziej na myśli, że reconi są od spotowania tego ustrojstwa. A to czy przy okazji sami będą w stanie ustrzelić, czy nie to już akurat odnosi się do wszystkich potencjalnych celów :lol:
DarK64 napisał(a):
Co do obrony - czasem wróg stojący z tobą twarzą w twarz jest bardziej atrakcyjnym celem niż jakiś zasrany helikopterek latający gdzieś hen na horyzoncie

Może i jest bardziej atrakcyjny, ale tylko do momentu jak taki amant zrozumie, że przez ten zasrany helikopterek nie możesz sie nigdzie schować bo bez przerwy masz czerwony trójkącik nad sobą, albo ogarnie skąd się biorą te rakiety od których cały czas ginie. To tak samo jak by powiedzieć, że nie interesuje mnie ten Bradley, na pagórku hen hen daleko :stupid: . Nieważne, że kosi całą bazę. Przecież dokładnie o tym jest ten wątek: UAV SĄ niebezpieczne i NALEŻY je usuwać w miarę szybko.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2010, 09:50 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
uav to ciekawy dodatek do gry->dobrze sterowany i uzbrojony jest cholernie ciezkim przeciwnikiem/najczesciej gram jako snajper z m24.../<-szukam najslabszego ogniwa tego lancucha, ktorym jest sterujacy<-i nozyk w plecki... i uav wiruje na ziemie... ;)

techniki uav: a propos klawiszy: ja zmienilem calkowicie ustawienia wyjsciowe w kazdej klasie jak i ogolne->moze na poczatek zmiana E i R na inne lub jakis przycisk w myszy moze pomoc?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 18 kwi 2010, 13:41 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2010, 11:16 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 22:19
Posty: 18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ja osobiście biorę szybsze przeładowanie gdyż te rakiet strasznie długo się ładują. Czasami także zwiększoną siłę pocisków :)


A co do optyki, to zły pomysł ja z m95 uav który ma optykę i myśli że jest bezpieczny i stoi w miejscu trafiam za 1 razem na bardzo duże odległości


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2010, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 13:33
Posty: 26
Ja latam prawie cały czas z optyką i szczerze mówiąc prawie nigdy nie stoję w miejscu, nawet jak teoretycznie jestem "bezpieczny". Przyznaje się, że momentami przystaję gdy rakieta kończy swój lot, aby końcówkę dokładniej wycelować (gdy cel jest ważny, np. jest pojazdem).

Przeładowanie czasami biorę na "ciasnych" mapach w stylu Valpariso, gdzie przybliżenie nie ma aż takiego znaczenia. Alternatywnego ognia nie biorę, bo zazwyczaj zwraca na siebie uwagę, przez co przeciwnicy szybciej zaczną cię szukać.

A UAVem zazwyczaj mi idzie bardzo dobrze, więc myślę, że to dobry sposób ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL