Teraz jest 6 paź 2024, 14:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 mar 2010, 11:00 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Satyr napisał(a):
O limitach klas mozna zapomniec. Z tego co wiem to w zadnej z serii BF nie bylo limitow. Najwiecej snipow jest zawsze na HC, bo noobki tam moga 1 strzalem w piete zabic xd


Oby się to zmieniło, bo BC2 ma specyfikę klaustrofobii. Bardzo małe mapy o kilku ścieżkach akcji przez co np. w gorączce będąc atakującym z ciężarem "współpracujących" snajperów można wygrać tylko przez ESC (2/3 powiedzmy góra 4 jest niezbędnych, ale powyżej tej liczby są ciężarem i znacznie obniżają siłę ognia na pierwszej linii frontu, nie wspominając, że widok takiej grupki w jednym miejscu odbiera każdemu szturmowcowi/medykowi/mechanikowi chęć do gry).

BrainAirways napisał(a):
I tak reconów jest mniej niż medyków :roll: Wszyscy tylko M60! M60! M60! Jak M60 dostanie nerfa to już nikt nie będzie medykami grał :stupid: Dostać od kogoś amunicję to jakiś cud musi być. Większość albo gra medem albo engiem, w temie zwykle jest 4-6 asfaltów jak nie mniej :stupid:

Więcej niż terminator, ale są bardzo przydatni dla drużyny :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
No tak mapki sa dosc male, dlatego ja gram na serwerach max 20slot, 18, i 16 w trybie rush. Podoba mi sie ten tryb, a za flagami to juz sie nalatalem w BF2.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 11:08 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
BrainAirways napisał(a):
I tak reconów jest mniej niż medyków :roll: Wszyscy tylko M60! M60! M60! Jak M60 dostanie nerfa to już nikt nie będzie medykami grał :stupid: Dostać od kogoś amunicję to jakiś cud musi być. Większość albo gra medem albo engiem, w temie zwykle jest 4-6 asfaltów jak nie mniej :stupid:


Fakt - na szczęście większość ludzi po prostu gra normalnie. Gdyby reconów było więcej niż innych klas (czasem się zdarza) to sorry cóż to byłaby za gra ? W strzelnicę ? No i fajnie by było jakby reconi zaznaczali wroga. Jest to tak samo częste jak otrzymanie apteczki lub amunicji.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Ja zostawiam apteki non stop tam gdzie ma lub robi sie pieklo. Gadacie ze med nie daje aptek, a malo to razy daje apteke a gosc ja olewa. Gonilem takich i ginalem przez kretynow. Mam zwykle apteki poniewaz w to miejsce biore inne perki (optykaX4 i stab). Potrzebujacy spokojnie sie uleczy. Zastanawiam sie czy inne apteki poza zasiegiem leczenia cos daja? Np szybsza reakcja leczenia itp.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Satyr napisał(a):
Ja zostawiam apteki non stop tam gdzie ma lub robi sie pieklo. Gadacie ze med nie daje aptek, a malo to razy daje apteke a gosc ja olewa. Gonilem takich i ginalem przez kretynow. Mam zwykle apteki poniewaz w to miejsce biore inne perki (optykaX4 i stab). Potrzebujacy spokojnie sie uleczy. Zastanawiam sie czy inne apteki poza zasiegiem leczenia cos daja? Np szybsza reakcja leczenia itp.


Tak, ta apteczka ze specjalizacji 1 (tzn tam, gdzie jest opt x4) daje szybsze leczenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 00:28 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
smieszy mnie podejscie niektyrch osob :wink: jak recon, to napewno noob...

ale jak recon ratuje takiemu dupsko, spotujac, i odstrzelajac zblizajace sie zagrozenie czy oslaniajac uzbrojony compoint to nawet "dzieki" nie ma :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2010, 00:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:17
Posty: 44
Satyr napisał(a):
Ja zostawiam apteki non stop tam gdzie ma lub robi sie pieklo. Gadacie ze med nie daje aptek, a malo to razy daje apteke a gosc ja olewa. Gonilem takich i ginalem przez kretynow. Mam zwykle apteki poniewaz w to miejsce biore inne perki (optykaX4 i stab). Potrzebujacy spokojnie sie uleczy. Zastanawiam sie czy inne apteki poza zasiegiem leczenia cos daja? Np szybsza reakcja leczenia itp.



No ja to dźwigam obydwie apteczki.Kto medyk en wie ocb.Szybciej leczą i mają większy zasięg.Jak jest teamplay i dostane się do grupki to exp sie nabija nawet do 1000...polecam.Ale ja medyk nastawiony na medykowanie jestem co niektórzy mają za złe bo jak to można grać w fpsa a nie nastawiać się na fragi...ja już taki fetysz mam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2010, 04:18 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
Okruch napisał(a):
smieszy mnie podejscie niektyrch osob :wink: jak recon, to napewno noob...

ale jak recon ratuje takiemu dupsko, spotujac, i odstrzelajac zblizajace sie zagrozenie czy oslaniajac uzbrojony compoint to nawet "dzieki" nie ma :stupid:

bo przewaznie tak jest :D
chociaz zgodze sie ze sa wyjatki dzisiaj gralem z jednym reconem co szedl w 1 lini i wymiatal po prostu jechal ludzi z m24 gnata i noza na moje nieszczescie byl w przeciwnej druzynie :D
...bardziej irytujace sa typki ktorzi zmieniaja druzyne gdy tylko przestaje isc wlasnej to sie powinno tepic a nie to ze ktos gra reconem medykiem z m60 itp

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2010, 04:50 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 05:44
Posty: 24
rompersstompers-pol napisał(a):
Okruch napisał(a):
...bardziej irytujace sa typki ktorzi zmieniaja druzyne gdy tylko przestaje isc wlasnej to sie powinno tepic a nie to ze ktos gra reconem medykiem z m60 itp


Dokladnie, zmiana druzyn w trakcie walki to jeden z najwiekszych mankamentow tej gry - kolesie przeginaja z tym - czasem gdy jeden zespol przegrywa to nagle w przeciwnym teamie robi sie 19-20 chlopa :stupid:
Powinni to jakos zablokowac - bo latasz, starasz sie a tu sie nagle okazuje ze walczysz przeciwko 20 chlopa.
Ostatnio zauwazylem tez jak chcialem sie przeniesc ze gra zablokowala mi zmiane teamu - bylo napisane cos w stylu ze za czesto zmieniam druzyny - a nie zmienilem ani razu - wiec moze mozna to ustawic na serwerach :?:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:09 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 09:17
Posty: 63
maniujordan23 napisał(a):

Ostatnio zauwazylem tez jak chcialem sie przeniesc ze gra zablokowala mi zmiane teamu - bylo napisane cos w stylu ze za czesto zmieniam druzyny - a nie zmienilem ani razu - wiec moze mozna to ustawic na serwerach :?:


tak, mozna to ustawic na serverze, w we wczorajszym patchu poprawili nawet opcje autobalansu i teraz ma przenosic graczy z druzyny do druzyny automatycznie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2010, 10:16 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
rompersstompers-pol napisał(a):
...bardziej irytujace sa typki ktorzi zmieniaja druzyne gdy tylko przestaje isc wlasnej to sie powinno tepic a nie to ze ktos gra reconem medykiem z m60 itp


cóż - po prostu dzieci grające w staty i tyle...
z jednej strony statystyki są nawet przyjemne ale z drugiej dla co niektórych to one mogą stać się celem w tej grze - nie zabawa tylko punkciki.

A co do broni - racja wkurzanie się na to że ktoś używa M60 jest po prostu niedojrzałe - kto ci gościu broni wziąć w łapę M60 i grać tak jak Twój przeciwnik ? - no chyba że ci nie wychodzi, nie potrafisz nie umiesz tym grać bo wbrew pozorom M60 nie będzie fraqował za ciebie. Pewnie EA/DICE znefi tą broń, oby nie bo i tu zacznie się to co jest codziennością w World of Warcraft.

wyjaśnienie: nie gram M60 - jeszcze tego nie odblokowałem, gram od niedawna, 4fun, każdą klasa po trochu (za wyjątkiem snajpera - i tak jest ich za dużo). Jak odblokuje na pewno zobaczę co to za wunderwaffe choć wątpię aby mi się bardziej od SAW'a podobała. Na marginesie M60 w realu to broń pełna niedoróbek i wad.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2010, 11:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Ostatnio grałem na Arica w Conquest. Ogolnie zasuwałem mechanikiem. W pewnym momencie tak nas osaczyli snajperzy z wrogiej drużyny, że trzeba było trochę posprzątać. I co ? Było po naszej stronie kupe Reconów, ale akurat wymagała tego sytuacja. Podstawa jest taka: graj dla drużyny, a nigdy przeciw. Jak drużyna ma cie gdzieś - zmień serwer.

Tak już to było napisane: najważniejsze to patrzeć co się dzieje na mapie i co robi reszta drużyny. Jak kampią, to przecież recon może wziąść inną broń i z czujnikiem ruchu iść do przodu, albo po prostu inna klasa. Jak snajperzy przeciwnika koszą, to zmiana na Recon, trochę namieszać i dalej. Zresztą to już wszystko było pisane - według mnie temat sie wyekspirował ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2010, 14:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Arica w conquest to osobny temat - co tam gram to na środku "ghost town" żadnego gracza, tylko mortar strike co chwilkę. A dookoła tłum reconów bawi się w polowanie.

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2010, 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Hmmm ... to ja chyba miałem fuksa. Grałem w sumie na trzech różnych serwerach i nie miałem takiej sytuacji. Może dlatego, że wybieram serwery limitem graczy < 20. Jak jest po 10 albo mniej osób w drużynie to ilość kamperów też jest mniejsza.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2010, 16:22 
Offline

Dołączył(a): 7 sie 2009, 21:46
Posty: 33
Okruch napisał(a):
smieszy mnie podejscie niektyrch osob :wink: jak recon, to napewno noob...

ale jak recon ratuje takiemu dupsko, spotujac, i odstrzelajac zblizajace sie zagrozenie czy oslaniajac uzbrojony compoint to nawet "dzieki" nie ma :stupid:

Przez cała grę tylko 2 razy spotkałem takich. Inni olewali to, że mają bronić/atakować i woleli grać dla fragów... W trybie hc to już masakra jak Ci 5 snajperów ciągle zabijają.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL